Lekarze Przasnysz

lekarz Leszek Wysocki

06-300 Przasnysz

Polecam.Nie tylko dobry lekarz,ale i wspaniały człowiek.Jestem b.zadowolona.Wszystko wytłumaczy na spokojnie,życzliwy,miły,powiem taki swojski chłop.Aczkolwiek ubolewam,że nie będzie już przyjmował w przasnyszu w poradni.No cóż takie życie.Rozważam wizyty w Łysych.choć mam kawałek do przejechania.Ale pocieszam się tym,że jeszcze przez jakiś czas będzie na oddziale ginekol.-położniczym.A przy następnej ciąży będe musiała wybrać kogoś innego.Ale kogo?Doktor Nałęcz nie.Doktora Hubisza też nie.Mam do nich ogromną nie chęć i brak zaufania.
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Jolanta Polcyn

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Strefa Otwarta"
Makowska 26 D
06-300 Przasnysz

Moim zdaniem najlepszy alergolog,pediatra jaki przyjmuje w Ciechanowie. Już po dwóch wizytach widać było różnicę, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wiedzę ma ogromną i przede wszystkim wytłumaczy jak należy. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi w zależności od choroby i nie jest to jakieś 10 min!LEKARZ GODNY POLECENIA!!!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Ewa Bondarczuk

Piłsudskiego 53
06-300 Przasnysz

nie mam żadnych zarzutów. Pani doktor na wizycie była bardzo miła i delikatna. mimo że miałam straszne obawy przed zabiegiem to Pani Ewa zrobiła wszystko żebym czuła się komfortowo.

lekarz Danuta Herbich-Skowrońska

06-300 Przasnysz

Miałam usuwaną zaćmę. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani Doktor jest bardzo przemiłą, delikatną, wrażliwą i kompetentną osobą. życzyłabym sobie bym na swojej drodze spotykała tylko takich lekarzy z takim podejściem do pacjenta

Paweł Fularski

Położna, Ginekolog położnik

NZOZ "MEDYK" PRZASNYSZ
06-300 Przasnysz

Polecam!!! Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Bardzo delikatny i uprzejmy, kulturalny człowiek. Nie ma wygórowanych cen. Dokładny i rzetelny.

lekarz Magdalena Kobierska

Witosa 2/14
06-300 Przasnysz

Wzorowy lekarz rodzinny, posiada dużą wiedzę z szeroko rozumianej medycyny. Nie odsyła do innych specjalistów bez potrzeby. Opinia Pani Doktor jest bardzo pomocna. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Sławomira Ejsmund

Makowska 1/5
06-300 Przasnysz

Polecam bardzo wszystkim kobietkom mlodszym jak i tym starszym. Bardzo mila pani i kompetentna . takich ludzi trzeba
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Irena Żychowska

Makowska 18
06-300 Przasnysz

bardzo dobry pediatra. kompetentny, cierpliwy zawsze sluzacy pomocą.
Wiedza, kompetencje, wyczucie, zaangazowanie, empatia, doskonaly w swoim fachu, ludzki człowiek... coz więcej mozna dodać ❤️ W tym przyadku można pojąć co znaczy "lekarz z powołania"...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Wenata Dubiel

Pulmonolog

06-300 Przasnysz

nieprzyjemna wulgarna nie słucha pacjenta odmawia badan specjalistycznych nizbędnych w chorobie zawansowanej POCHP twierdząc że jej wystarcza spirpmetria iprześwietlenie sprzed dwóch lat
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Wiesław Burkacki

06-300 Przasnysz

Miły, uprzejmy i kompetentny lekarz. Moja mama, która trafiła na jego dyżur czuła się zaopiekowana. Zlecił potrzebne badania, wszystko wytłumaczył. Naprawdę godny polecenia lekarz podobnie jak pozostała obsługa szpitala.

Ryszard Mroczek

Psychiatra

Szpital im. dr W. Oczko w Przasnyszu
Przasnysz

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,profesjonalista,empatyczny, uczciwy.To perła wśród lekarzy.Lekarz ten pomógł mi w krytycznych dla mnie chwilach.Nauczyłam się od Niego inaczej patrzeć na świat, radzić sobie z problemami.Polecam tego specjalistę.Żal że nie przyjmuje już w Sokołowie Podlaskim.

lekarz Marcin Ujazdowski

06-300 Przasnysz

TO jest lekarz z powołania zna się na tym co robi uprzejmy ma podejście do pacjentów wysłucha odpowie na każde pytanie godny polecenia

lekarz Dariusz Sawicki

Lekarz medycyny pracy, Internista

Żwirki i Wigury 1 A
06-300 Przasnysz

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

lekarz Arkadiusz Hubisz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Strefa Otwarta"
Makowska 26 D
06-300 Przasnysz

Lekarz idzie na ilość nie na jakość. Duża liczba pacjentek, wizyta trwa 5minut,Lekceważące podejście do pacjentów, podczas pobytu w szpitalu w Przasnyszu zero zainteresowania pacjentką, przez jego niedopatrzenie ciąża mogła zakończyć się niepowodzeniem. Podczas wizyty lekarz gra w grę na komputerze,chyba nie trzeba nic więcej dodawać.

lekarz Ewa Sendela

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk"
Mazowiecka 63
06-300 Przasnysz

Najlepsza pani doktor pod słońcem ! Od kilku lat moje córki u Niej leczę prywatnie i jeszcze nigdy nie postawiła błędnej diagnozy . Moje dzieci ją uwielbiają ;)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Paweł Pietruski

06-300 Przasnysz

Za pierwszym razem gdy udałam się do doktora wydał się całkiem w porządku. Przed wizytą również czytałam opinie w internecie i wydał się odpowiednim lekarzem).Zrobił mi jedynie badanie cytologiczne ponieważ spieszył się do szpitala w związku z porodem. (tu chciałabym zaznaczyć, że dodatkowo na oko powiedział, że nie widzi zmian, jest w porządku i abym się zapisała na kolejną wizytę to dokończy badanie, zrobi usg) Otrzymałam telefon o niejasnych badaniach ...
Opinia dodana przez: Pacjetka
Wspaniały lekarz! Nie wiem, kto jej urabia taką niedobrą opinię w Przasnyszu. Chyba konkurencja. Niestety lekarze, szczególnie młodzi, są wobec siebie bezwzględni. Zależy im wyłącznie na kasie. Pacjenci łatwo dają się omamić.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Tomasz Lachowicz

Żwirki i Wigury 1 A
06-300 Przasnysz

Bardzo fajny lekarz , miły , przyjemny ,pełen profesjonalizm, pomoże doradzić,pomoże każdemu

lekarz Katarzyna Ziętara

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
ul. Sadowa 2
06-300 Przasnysz

Najlepszy ginekolog w Wyszkowie, pomoże w każdej sprawie. Na przykład jeśli ktoś ma problem z zajściem w ciążę to tutaj może liczyć na szybką pomoc i wsparcie!!! Kiedy po roku starań zmieniłam lekarza właśnie na Panią Doktor udało mi się zajść w ciążę już po 2 wizytach. Chociaż inny lekarz z dobrą opinią z okolicy Wyszkowa upierał się, że wszystko jest w porządku, to tylko Pani doktor znalazła przyczynę wcześniejszych ...
Opinia dodana przez: Agata