lekarz Przemysław Bień

Ortopeda, Traumatolog

2,1

Witam,Pan doktor chyba na stronie tez ma jakies wtyki.Bylem u tego pseudo lekarza i napisalem obszerny kometarz,opisalem ze mam zlamane dwa kregi trzonowe kregoslupa i jak mnie potraktowal.Napisalem rowniez ze zamierzam zlozyc skarge i zachecam ludzi zle potraktowanych przez tego czlowieka,napisalem swoj mail zeby wiecej ludzi tez zlozylo skarge ze mna.Kometarz wyparowal.Czekam na wyniki badan od innego specjalisty,napewno narazilo mnie to na silny bol moze rowniez w tym czasie moglo stac sie cos gorszego,bo zaleceniami doktora byly tylko tabletki przeciwbulowe i jeszcze sie zapytal jakie moj lekarz mi przepisal i przepisal takie same.Na badaniach z RTG bylo napisana ze zaleca sie badanie TK,byla rowniez plyta CD,nie wyslal na TK a plyty nawet nie dotknal,interesowalo go moje zycie prywatne.Zostawiam jeszcze raz moj mail tomasz.gar78@wp.pl.Radze omijac szerokim lukiem tego specjaliste.Hehe nawet teraz nie moglem wyslac tego komentarza z maila z ktorego wysylalem pierwszy komentarz,mysle ze ta sprawa skonczy sie droga sadowa.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Wyjaśnił dokładnie w czym tkwi powód dolegliwości, skierował na dodatkowe badania. Wyczerpująco odpowiadał na zadane pytania. Serdecznie polecam.

Nie byłem pacjentem tego Pana i nigdy go nie widziałem. Piszę, bo zwróciłem uwagę na zadziwiające podobieństwo większości negatywnych opinii. Przeczytajcie sami na spokojnie i oceńcie. Krótkie wizyty u ortopedy? Błogosławieństwo. Każdy kto choć raz siedział cały dzień w poradni z boląca nogą modli się, żeby lekarz poświęcał na jednego pacjenta 5-10min a nie pół godziny. Ortopeda nie potrzebuje chyba aż 30 min tłumaczyć pacjentowi jak wygląda złamana noga. Jeden obraz za sto słów. Kto bystry - zrozumie. Ktoś chyba chce zrobić na złość lekarzowi i to przez kilka dobrych lat. A to nie jest w porządku. Dlatego daję lekarzowi max gwiazdek

Nie polecam! Wg.podejścia lekarza człowiek jest całkowicie zdrowy! Wyprowadzi z równowagi brak podejścia.Mściwy.drwiący .czepialski!Nigdy w życiu!

Nie Polecam „doktora” . Wizyta trwała niecałe 10 minut . Nie dowiedziałem się z niej nic mimo to ze nie mogę stawać na lewą nogę . 140 zł za coś czego nawet nie można nazwać poradą ... szkoda gadać . UWAGA . Według mnie to naciąganie ludzi . Absolutnie nie polecam

Kompetencji nie mogę ocenić, ponieważ nie było dane mi ich poznać. Ocenić mogę jedynie zachowanie wobec pacjenta. Z taką opryskliwością dawno się nie spotkałam . Rozumiem jednak , że fakt przyjmowania dodatkowych pacjentów na NFZ mimo dwóch osób w poczekalni jest poprostu nie opłacalne 😉 biorąc pod uwagę poniższe rekomendacje cieszę się, że jednak Pan Przemysław je chciał zobaczyć mojej nogi. A pozostaje mi jedynie współczuć tym, którzy za ten brak kompetencji i skandaliczne zachowanie muszą płacić .

Zdecydowanie ODRADZAM tego "Specjalistę". Nie przyjemny, ironiczny, chamowaty gbur, który chcę tylko odfajkować wizytę i skasować kasę. Dla tego pana człowiek i pacjent się nie liczy.

Bucowaty, bezczelny, pacjent to problem. Najlepiej wszystko prywatnie i za kasę. Nie polecam. Trzymajcie się od tego lekarza z daleka.

nie polecam, 5 min prywatnej wizyty, zero zainteresowania, zachowuje sie tak jakby chcial tylko odbębnić wizytę.

W moim przypadku stosowanie się do zaleceń lekarza spowodowało sytuację zagrożenia życia (wylądowałam na pogotowiu ratunkowym). Dzięki Bogu zdarzyło się to już po drugiej wizycie, bo mogło dla mnie skończyć się tragicznie. W kontakcie lekarz nieuważny na zapisy w kartotece, nieuprzejmy, gburowaty, pacjent wyraźnie przeszkadza w wolnym czasie, bo poczekalnia pusta. Już to mogło mi dać do myślenia, bo do innych lekarzy w przychodni kolejki. Stanowczo odradzam opiekę tego lekarza.