lekarz Przemysław Bień

Ortopeda, Traumatolog

2,1

Pan Bień myśli że pozjadał wszystkie rozumy będąc lekarzem. Tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia o leczeniu. Skręciłem prawy staw skokowy, mając już wcześniejsze doświadczenie z tą dolegliwością gość nie ma pojęcia co mówi oraz robi, nadaję się jedynie do wystawienia L4 =D Ogólnie NIE POLECAM jeżeli chcemy być zdrowi i wyleczyć daną dolegliwość.

Ogólnie NIE POLECAM jeżeli chcemy być zdrowi i wyleczyć daną dolegliwość.

super przyjazny i pomocny lekarz-nikt nie mógł wyleczyc mojej mamy-a On to zrobił -dziękuje Panie Doktorze

good job perfect super wyjebysty lekaż

good job
perfect
super
wyjebysty lekaż

poprostu podejscie okropne do pacjenta....120 zl za 5 minut siedzenia na krzesle i nawet nie spojerznia na zdjecie rtg... szkoda gadac...

Miałam skręconą nogę. Po określonym czasie była kontrolna wizyta. Pomimo że noga mnie nadal bolała nie zapytał nawet o dalszy ciąg L-4. Mało tego na moje pytanie wyśmiał mnie i potraktował jak symulanta. Nawet nie zapytał czy jestem w stanie stać 7 godz. w pracy.