lekarz Przemysław Bilski

2,1
1,9

Nie polecam wizyty u tego pana. Bardzo niemiły i nie profesjonalny. Umawia wizyty co tydzień choć nic to nie daje. Po prostu wyciaga kasę od pacjenta. Wizyty bardzo drogie i nie ms efektu. Odradzam.

Serdecznie nie polecam tego pana, nie wiem czemu osoba która jest lekarzem jest tak niemiła dla pacjenta który przyszedł po POMOC bądź jakąś porade! Po przekroczeniu progu gabinetu dalo sie odczuc niechec doktora, a każde moje słowo było głupio komentowane. Kompletny brak empatii i co gorsze brak profesjonalizmu!! Moze doktor miłej przyjmuje tylko te osoby które mają coś dla niego bo inaczej nie umiem zrozumieć takiego zachowania i traktowania pacjen

Lekarz ten jest nie miły w stosunku do pacjenta. Nie wysłuchał gdy chciano zadać pytanie, prawie uderzył drzwiami pacjenta.

Nie polecam w żadnym wypadku tego pana "doktora": Zaufanie do jego kompetencji- 0; Poświęcony czas- 0; Uprzejmość - 0; Godny polecenia - 0

Nie polecam w żadnym wypadku tego pana "doktora":
Zaufanie do jego kompetencji- 0;
Poświęcony czas- 0;
Uprzejmość - 0;
Godny polecenia - 0

Lekarz nieprofesjonalny , opryskliwy i ze skandalicznym podejściem do pacjenta. Szczerze odradzam wizytę u tego Pana. To tylko strata czasu i zdrowia.

Przede wszystkim to kompetentny specjalista. Poza tym: całkiem sympatyczny i rozmowny człowiek. Polecam.

Super lekarz! Zawsze z humorem do pacjenta, zupełnie odwrotnie niz jego chyba żona Joanna Bilska, okulistka z Tarnowa, u której miałem wątpliwą przyjemność odbyć wizytę w czasie urlopu, strasznie nieuprzejma kobieta. Doktor wszystko tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i sympatyczny, w pełni polecam!

Godny polecenia :) miły, uprzejmy, sympatyczny i kompetentny lekarz, cierpliwie i dogłębnie tłumaczy diagnozę.

Bardzo dobry lekarz polecam :-) Kompetentny lekarz bardzo duzo poswieca czasu dla pacjenta doslownie tlumaczy chorobe i jej leczenie uprzejmy i ma podejscie do dzieci

Niekompetentny lekarz, zadufany w sobie. Nie poświęca pacjentowi czasu podczas wizyty. jest niemiły w stosunku do ludzi starszych.