dr n. med. Przemysław Binkiewicz

Cytolog, Ginekolog położnik

Odpowie na każde pytanie,a w ciąży takich nie brakuje :) Zleca wszystkie badania,podchodzi do pacjentek niezwykle delikatnie. Polecam tego lekarza :)

Odpowie na każde pytanie,a w ciąży takich nie brakuje :)
Zleca wszystkie badania,podchodzi do pacjentek niezwykle delikatnie.
Polecam tego lekarza :)

Bardzo słaby lekarz, przyjmuje szybko i chaotycznie, jest nieuprzejmy i ma się wrażenie że jest się w gabinecie intruzem

Bardzo sympatyczny ciepły człowiek,ma dobre poczucie humoru co w jego branży świetnie się sprawdza w kontakcie z pacjentem. Zawsze wszystko tłumaczy, niestety tłumy do doktora są straszne co zarazem uwiarygodnia opinię dobrego lekarza:)

Lekarz kompetentny i miły. Mimo wielu problemów w ciąży udało mi się urodzić zdrowego dzidziusia, co jest zasługą Pana doktora.Gdyby tylko nie te tłumy w kolejce, które czasem powodują,że Pan doktor się spieszy...byłoby super!

dobry lekarz, budzacy zaufanie, pomocny i znający się nq rzeczy, ukończył mnustwo kursów i zasługuje na dobrą opinię

dodałam opinie ale pomyliłam lekarza. niestety serwis nie pozwala usuwać komentarzy

Polecam w 100%. Godny zaufania, mogę go polecić każdej kobiecie

Polecam w 100%. Godny zaufania, mogę go polecić każdej kobiecie

Polecam tego lekarza w 100% !!!! Lekarz ten, daje poczucie komfortu i braku wstydu, co w tej dziedzinie ( ginekologia) jest bardzo ważne.

Polecam tego lekarza w 100% !!!!

polecam:O)lekarz jest świetny taki ludzki... bardzo sympatyczny ! słucha pacjenta dla mnie to ważne

polecam:O)lekarz jest świetny taki ludzki... bardzo sympatyczny !
słucha pacjenta dla mnie to ważne