Przemysław Dąbek

Byłam zmuszona poddać się zabiegowi ekstrakcji "ósemek" czego oczywiście bardzo się bałam. Dr Dąbek wszystko na spokojnie mi wytłumaczył, bezboleśnie podał znieczulenie, a następnie usunął dwie ósemki w ramach jednej wizyty i to tak fachowo, że nie tylko nie czułam bólu w trakcie zabiegu, ale także w kolejnych godzinach po nim. Jestem bardzo wdzięczna Dr Dąbkowi. Dzięki Jego pomocy dziś odczuwam ogromną ulgę. Pozdrawiam Doktorze z pełnym uznaniem dla Pańskiego profesjonalizmu.

Przyjechałem do gabinetu "TomDent" z innego miasta z bólem na tomografię zęba. Przed i po tomografii poprosiłem o konsultację i krótkie wyjaśnienie lub opis mojej sytuacji ale niestety dr Dąbek nie miał 3-5 min czasu i nie zawracał sobie głowy pacjentem z bolącym zębem. 100 PLN za tomografię i zdjęcie na CD jak najbardziej ok ale.... nigdy więcej tego gabinetu. Natomiast Pani wykonująca tomografię przemiła i nawet poprosiła dr o opinie. Niestety brak czasu :-(

Jestem w lekkim szoku. Zadzwoniłam do pana doktora to powiedział żebym przyszła to porozmawiamy. Przygotowuję się do założenia implanta. Pan doktor Dąbek bez pośpiechu wytłumaczył mi wszystko krok po kroku. Czułam się jakbym chodziła do doktora całe wieki. Jest bardzo miły, rzeczowy i niezwykle uprzejmy. Z poprzednim stomatologiem na wizytę nie mogę się umówić od 2 m-cy. Jestem bardzo mile zaskoczona i tym samym zdecydowałam, że to pan doktor Dąbek założy mi implanta. Ktoś wcześniej napisał , że za konsultację doktor bierze pieniądze. Jest to wierutne kłamstwo ponieważ pan doktor nie wziął ode mnie nawet złotówki. Super lekarz. Szkoda, że go wcześniej nie znałam.

super lekarz polecam wszystkim w tomaszowie nie ma lepszego specjalisty bardzo miły i uprzejmy super specjalista

Byłem na konsultacji w sprawie koron. Przyniosłem swoje zdjęcie rtg. Dowiedziałem się dlaczego trzeba je zrobić i jakie. Wizyta bez pośpiechu, dokładnie podane koszty. Nic nie płaciłem.

Byłem na konsultacji w sprawie koron. Przyniosłem swoje zdjęcie
rtg. Dowiedziałem się dlaczego trzeba je zrobić i jakie.
Wizyta bez pośpiechu, dokładnie podane koszty.
Nic nie płaciłem.

Byliśmy całą rodziną na przeglądzie zębów. Płaciliśmy za zdjęcie panoramiczne córki przed leczeniem ortodontycznym 50pln ale nie za przeglądy.Za umówioną konsultacje u ortodonty była opłata 50pln ale to chyba normalnie.

Byliśmy całą rodziną na przeglądzie zębów. Płaciliśmy za zdjęcie
panoramiczne córki przed leczeniem ortodontycznym 50pln ale nie
za przeglądy.Za umówioną konsultacje u ortodonty była opłata
50pln ale to chyba normalnie.

Wszystko płatne, nawet konsultacja lekarska.Byłam u innych stomatologów w innych miastach ,żaden za konsultację pieniędzy nie brał.Jeden uczciwy powiedział nawet"nic pani nie zrobiłem więc pieniędzy nie biorę".U doktora Dąbka takie rzeczy są płatne.Bazuje już chyba na opinii sławy w Tomaszowie.Szału nie ma.Są inni równie dobrzy uczciwi i tańsi.Nie wiem tylko jak z przeglądem zębów.Ciekawe czy też płatne?,ale widząc podejscie to chyba tak.Co się dzieje z tymi ludźmi???!!!

Lekarz wykonał u mnie leczenie implantami. Poświęcił dużo czasu na tłumaczenie leczenia.Efekt leczenia jest bardzo dobry. Zalecił mi wizyty kontrolne co pół roku które mają być nieodpłatne.Duży spokój i życzliwość.

Lekarz wykonał u mnie leczenie implantami. Poświęcił dużo czasu
na tłumaczenie leczenia.Efekt leczenia jest bardzo dobry.

Historia tomaszowskiej stomatologi, znane nazwisko, ale bez szału.

Historia tomaszowskiej stomatologi, znane nazwisko, ale bez szału.

bardzo profesjonalny i uprzejmy poswieca pacjentowi duzo czasu polecam kazdemu

bardzo profesjonalny i uprzejmy poswieca pacjentowi duzo czasu polecam kazdemu