lekarz Przemysław Garbacz

Laryngolog

2,6
2,4

Byłam u tego Pana na Wrocławskiej w OLK. Jest niemiły, traktuje pacjenta z góry i nie potrafi normalnie, prostymi słowami wytłumaczyć pacjentowi choroby, jak i proponowanego leczenia. Jestem rozczarowana postawą tego Pana... bo to już chyba nie lekarz :/

Nieuprzejmy, niemiły dla dziecka. Panie doktorze za 100 zł za 5 min. wizyty choć garść uprzejmości się należy.

Wykonał operację trzeciego migdałka u dziecka - fatalne podejście do pacjenta i brak informacji do rodziców.

Doktor Garbacz jest bardzo uprzejmym i wzbudzającym zaufanie lekarzem,a co najważniejsze jest w 100% skuteczny w leczeniu.Jeden z nielicznych lekarzy,który nie "naciąga"pacjentów na zbędne wizyty kontrolne. Polecam każdemu kto ma problemy laryngologiczne.

Polecam każdemu kto ma problemy laryngologiczne.

Pan Doktor Garbacz to świetny specjalista. Rozsądny, miły, troskliwy i bardzo profesjonalny, z dużym doświadczeniem. Wycinał mi migdałki podniebienne. Może nie rzuca żarcikami na prawo i lewo, ale przynajmniej jest dokładny i skupiony na tym, co najważniejsze - profesjonalnym leczeniu. Dla mnie zupełnie bez zarzutu, mam do Niego pełne zaufanie!

lekarz nieuprzejmy ,traktuje ludzi jak przedmiot,nie polecam nikomu!!!

lekarz nieuprzejmy ,traktuje ludzi jak przedmiot,nie polecam nikomu!!!

Wspaniały lekarz,profesjonalista,mam do pana doktora pełne zaufanie i wszystkim goraco polecam.1,5 roku temu miałam wycinane migdały w ostrowskim szpitalu, jestem wdzięczna doktorowi za diagnozę,leczenie i opiekę.Od wycięcia migdałów czuję się o wiele lepiej,odzyskałam siły

Wypisał moją mamę ze szpitala z nieusuniętymi tamponami w nosie, po krwotoku, jakim trafiła na oddział. Po dwóch miesiącach niegojącego się nosa musiałam szukać pomocy u innego laryngologa,który na szczęście szybko się zorientował i usunął pozostawione już rozkładające się resztki. Doszło do silnej infekcji, która mogła się zakończyć bardzo źle. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!

coś okropnego, wysyła pacjenta na konsultacje do większego miasta bez przekazania potrzebnej dokumentacji, upierając się wcześniej, że żadna z takich rzeczy nie będzie pacjentowi potrzebna.

Ja niestety zgadzam się z tymi, którzy nie mają dobrego zdania o panu doktorze. Zostałem potraktowany jak przedmiot. Chamskie zachowanie i głupie odzywki. Nigdy więcej. Żeby tak odnosić się do pacjenta to po prostu skandal.