lekarz Przemysław Goch

3,3
3,2
3,2
3,4

Zdecydowanie polecam Pana doktora Gocha, jeden z niewielu lekarzy, który zna się na swojej profesji, znakomity diagnosta oraz operator. Wszystkie opinie negatywne z pewnością są pisane przez tzw. BURAKÓW, ludzi którzy uważają, że lekarz powinien ich nosić na rękach, i z pewnością są to ludzie którzy nic sobą nie prezentują. Gorąco polecam tego lekarza.

Wszystkie negatywne opinie to bzdura jak można tak szykanować ludzi. Polacy obudźcie się, Pan Goch jest konkretnym facetem nie owija w bawełnę nie kłamie, zna się na tym co robi. Jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia.

Mądry lekarz polecam, może czasami troszeczkę ostry ale profesjonalista i to jest cenne. Uważam że mało w Legnicy jest lekarzy tak konkretnych jak Pan Goch. Polecam wszystkim moim znajomym.

Czytam te negatywy i zastanawiam sie czy o tym samym lekarzu mówimy? Kilka razy byłem u niego i jestem zaszokowany. Poswiecił mi wiele czasu, zdiagnozował chorobe poprawnie i zabieg tez wykonał po mistrzowsku. Moje zdanie zapewne jest odmienne od tych "niezadowolonych" gdyż oczekuje od lekarza rzeczowosci i trafnej diagnozy a nie "matczynego przytulania" czy współczucia. Dobry lekarz musi wyzbyć sie tych odruchów.

Mam dobre wspomnienia z pobytu w szpitalu w Legnicy. Doktor Goch praktycznie uratował mi zycie. nikt sie nie chciał podjąc operacji - zabiegu (jak zwał tak zwał. Powycinał mi troche podrobów, pozszywał i ..... Świat jest kolorowy. Chce mi sie zyć, a poprzednio wyłem z bólu i nie wstawałem z łóżka. Widze ze sami malkontenci sie tu zebrali. No moze poza moim poprzednikiem.

Byłem operowana przez Pana Doktora i wszystko jest O.K. Żadnych powiklań i temu podobnych ujemnych skutków. Operacja była, moim zdaniem, poważna. Nie oczekuje litosci i współczucia od lekarzy ale fachowosci.

Byłem leczony przez Pana doktora, niestety wizyt nie wspominam dobrze, negatywne nastawienie do pacjenta. Stanowczo odradzam.

Poszlam do tego lekarza bo w Legnicy innego nie znalazlam. Niestety zawiodlam sie. Duzo zaplacilam a usluga nie wykonana zostala nalezycie bo lekarz nawet dobrze wywiadu nie przeprowadzil i mialam problem. Na szczescie pomogla mi Dr n. med. Monika Kobierzycka z Legnicy, ktora okazala sie swietnym lekarzem. Mysle, ze gosciu wykorzystuje to, ze w Legnicy nie ma wielu lekarzy tego typu. Nie polecam na pewno.

Lekarz to za dużo powiedziane... żeby odmówić przyjęcia człowieka do szpitala z zakrzepicą żył głębokich z chorobą nowotworową co stanowi zagrozenie zycia(cała naga sina i spuchnięta)to trzeba być zwykłym ignorantem. Niestety nasz system zdrowia publicznego wspiera takich ludzi wspiera zwanymi dalej "lekarzami". Ale nie tym razem Panie "doktorze"... każdemu człowiekowi należy się szacunek i to PROSTA prawda wydawałaby sie tym bardziej oczywista, w zawodzie lekarza..ale skoro Pan tego nie wie to trzeba Pana tego nauczyć... i skończyć z paranojami w tym kraju.

Witam,zdecydowanie polecam.Kompetentny,komunikatywny,grzeczny:) Kilkanascie lat temu uzyl lasera i uczynil,iz moje poczucie estetycznego piekna nabralo konkretnego wyrazu,pacjentka.WLASNIE SIE DO NIEGO WYBIERAM,POLECAM,M

Witam,zdecydowanie polecam.Kompetentny,komunikatywny,grzeczny:)