Chirurg Ogólny Legnica

lekarz Adam Rzechonek

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Fantastyczny specjalista , złote ręce , zabiegi wykonywane z należytą starannością i dokładnością, podejmuje właściwe decyzje, czyta w myślach, właściwie przewiduje przyszłość, dobrym żartem rozładowuje napiętą atmosferę, światowy lekarz , nie boi się wyzwań i przeprowadzania trudnych zabiegów, daje nadzieję. Panie doktorze dziękujemy! Jarosław Mazur z rodziną

lekarz Krystyna Costa

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bukowa 4
Legnica

Kika lat temu Pani doktor zoperowała mi guzka, potem mojej żonie "coś" przy kolanie - inaczej nie mogę określić - pełen profesjonalizm, bez zbędnych ceregieli, gadania itd, już od początku Pani doktor wzbudza zaufanie i chyba o to chodzi. Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Przemysław Goch

NMP 14 lok. 4
Legnica

SZANUJĘ PANA DOKTOTA GOCHA...TO NAPRAWDE WTBITNY SPECJALISTA W SWOIM ZAWODZIE I POLECAM WSZYSTKIM W TRUDNTCH SYTUACJACH,,:):):) PRYWATNIE PANIE DOKTORE Z LASEREM,- TO TROCHE OBNIZYĆ TA CENĘ...BO SA NIŻSZE O DUŻOMOD INNYCH -..ALE JA WOLE JE WYKONYWAC U PANA.....POZDRAWIAM SERDECZNIE I POLECAM DOKORA KTÓRY URATOWAŁ ŻYCIE MOJEMU MĘŻOWI.. ZA CO BEDE DOZGONNIE WDZIECZNA I DZIĘKUJĘ:))
TEN CHYBA JEDTNY WLEGNICYPRAWDZIWY DOKOR NIE BIERZE ŁAPÓWEK...CI CO JE WZIELI...PRAWIE DO ŚMIERCI MI MĘŻA ZACIADNĘLI....POWODZENIA ...
Opinia dodana przez: Janina

lek. med. Dariusz Korolik

Chirurg ogólny

PEGAZ diagnostyka i terapia chorób przewodu pokarmowego
Kościuszki 18
59-220 Legnica

Byłam na kilku wizytach. Mam wiele wątpliwości. Lekarz w miarę uprzejmy ale to wszystko. Brak jakichkolwiek badań ale mimo to stwierdzono kolkę jelitową. Doktor przypisał mi leki,które zażywałam 6 miesiecy niestety poprawy nie odczułam do dziś. Szkoda,że nie ma Pani badań z krwi a była to druga wizyta Doktor wcześniej nic o tym nie wspominał,więc na 3-ciej wizycie przyniosłam wyniki i nawet o nie nie zapytał.
Oprócz tego dowiedziałam ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Norbert Zapotoczny

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Tomasz Arentewicz

Chojnowska 46A/1
59-220 Legnica

Pierwszy raz trafiłam na tak dobrego lekarza. Po rozmowie z doktorem zupełnie przestałam się stresować zabiegiem- pełen profesjonalizm, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Marian Majchrowski

NMP 14 lok. 4
Legnica

bardzo konkretny facet, rzeczowo udzielił informacji i bez zbędnych ceregieli udzielił mi pomocy

lekarz Jerzy Łyczko

Szpital Wojewódzki Legnica

Legnica

Jestem świeżo po laparoskopii woreczka przeprowadzonej przez pana doktora i jestem zachwycona!R To najlepszy lekarz pod słońcem! Bardzo miły i kochany i rzetelny. Zadnych powikłań. Ranki nie sa wielkie i dobrze zrobione, zszyte. Bardzo polecam pana dr Łyczko. Cały czas się interesował jak się czuję i w ogóle. Polecam zdecydowanie!

lekarz Ryszard Grendziak

T.Kościuszki 43 / 2
Legnica

Wspaniały lekarz na właściwym stanowisku. Bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek. Dla niektórych kolegów po fachu powinien być inspiracją ...
Opinia dodana przez: Darek D.

dr n. med. Teresa Dorocinkowska-Pilch

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Kościuszki 46
Legnica

Lekarz godny zaufania. Oby więcej takich ludzi

Chirurdzy ogólni w Legnicy