Chirurg Ogólny Legnica

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.

Opinia dodana przez: Ewa Czapla

Kościuszki 46

Lekarz godny zaufania. Oby więcej takich ludzi

Lekarz godny zaufania. Oby więcej takich ludzi

Chojnowska 46A/1
59-220 Legnica

Profesjonalista, kompetentny chirurg, bardzo ciepły i życzliwy lekarz, dokładnie tłumaczy przebieg operacji i sposób leczenia, fachowe podejście do pacjenta po operacji, godny polecenia

Opinia dodana przez: Józefa

PEGAZ diagnostyka i terapia chorób przewodu pokarmowego
Kościuszki 18
59-220 Legnica

Kilka lat temu miałam robioną gastroskopię w szpitalu, wrażenia były koszmarne... Gdy okazało się, że znowu muszę mieć zrobioną gastroskopię, byłam przerażona. Zrobienie gastroskopii u pana doktora Korolika poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się :).
Pan doktor zrobił mi gastroskopię przez nos,

Pan doktor zrobił mi gastroskopię przez nos,
wcześniej psiknął do nosa znieczulenie i raz dwa było po wszystkim. Nie dusiłam się i nie miałam odruchu wymiotnego, jak poprzednio przy zwykłej gastroskopii. Po badaniu trochę kichałam i smarkałam, ale to absolutnie do przeżycia. Pan doktor jest bardzo taktowny i ludzki, wszystko wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na pytania.

Opinia dodana przez: Magda

Dziennikarska 5a
Legnica

Bardzo dobry lekarz dzięki niemu żyję . Po wypadku uratował mi życie ,i bardzo szybko stanęłam na nogi.Jest konkretny dokładny dba o swoich pacjentów .Miałam duże szczęście że trafiłam na jego dyżur.

T.Kościuszki 43 / 2
Legnica

Doskonały chirurg naczyniowy! Reoperował z dobrym skutkiem mojego wujka. Polecam!

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Pełen profesjonalizm wysoka kultura osobista pana doktora oraz kompletna wiedza merytoryczna . Z całą pewnością mogę każdemu polecić wizytę u Doktora A. Rzechonka.

lekarz Krystyna Costa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Bukowa 4
Legnica

Miałam ogromne szczęście, że dostałam się pod opiekę Pani Doktor. Jestem pół roku po wycięciu guzka. Nie zdarzyło mi się spotkać lekarza tak oddanego pacjentom. Jest profesjonalistką w swoim zawodzie, wsaniałym człowiekiem.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jerzy Malkiewicz

Ginekolog położnik, Chirurg ogólny

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

Leczyłam się u dr Malkiewicza kilka lat, regularnie chodząc na wyznaczone wizyt. Niestety, pod systematyczną "kontrolą" lekarską rozwijała się choroba, której ów lekarz w ogóle nie zdiagnozował. Utrzymujące się dolegliwości zmusiły mnie do wizyty u innego ginekologa, który skierował mnie pilnie na operację usunięcia macicy i przydatków. Nie polecam wizyt u tego lekarza.

Szpital Wojewódzki Legnica

Legnica

Jestem świeżo po laparoskopii woreczka przeprowadzonej przez pana doktora i jestem zachwycona!R To najlepszy lekarz pod słońcem! Bardzo miły i kochany i rzetelny. Zadnych powikłań. Ranki nie sa wielkie i dobrze zrobione, zszyte. Bardzo polecam pana dr Łyczko. Cały czas się interesował jak się czuję i w ogóle. Polecam zdecydowanie!

Chirurdzy ogólni w mieście Legnica