Chirurg Ogólny Legnica

lekarz Adam Rzechonek

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz,dzięki niemu żyje, szkoda że ciągle zaganiany, nie zdążyłem się się z nim pożegnać. Wraz z żoną życzymy mu wszystkiego dobrego. Leśnik z Opolskiego
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Krystyna Costa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Bukowa 4
Legnica

Kika lat temu Pani doktor zoperowała mi guzka, potem mojej żonie "coś" przy kolanie - inaczej nie mogę określić - pełen profesjonalizm, bez zbędnych ceregieli, gadania itd, już od początku Pani doktor wzbudza zaufanie i chyba o to chodzi. Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Przemysław Goch

NMP 14 lok. 4
Legnica

Zdecydowanie polecam Pana doktora Gocha, jeden z niewielu lekarzy, który zna się na swojej profesji, znakomity diagnosta oraz operator. Wszystkie opinie negatywne z pewnością są pisane przez tzw. BURAKÓW, ludzi którzy uważają, że lekarz powinien ich nosić na rękach, i z pewnością są to ludzie którzy nic sobą nie prezentują. Gorąco polecam tego lekarza.

lekarz Hubert Costa

Kosmiczna 13/1
59-220 Legnica

Miałem przyjemność być pacjentem na SOR Legnica i być obsługiwanym przez dr.Huberta Costę.Ponieważ nie jestem lekarzem,nie będę się wypowiadał na temat kompetencji zawodowych niniejszego Pana.Jedna sprawa która mi osobiście się nie spodobała to arogancja w stosunku do pacjenta,jego lekceważenie,brak spokoju w rozmowie z pacjentem objawiające się wręcz krzykiem i unikaniem odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania z jednoczesnym brakiem ewentualnego poinformowania pacjenta o dalszej drodze leczenia.Czyżby Pan doktor cierpiał na ...
Opinia dodana przez: mirosław

lekarz Norbert Zapotoczny

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Marian Majchrowski

NMP 14 lok. 4
Legnica

bardzo konkretny facet, rzeczowo udzielił informacji i bez zbędnych ceregieli udzielił mi pomocy

lekarz Tomasz Arentewicz

Chojnowska 46A/1
59-220 Legnica

Faktycznie bardzo uprzejmy i z kulturą człowiek, a do tego treściwy. Beż zbędnej ceregieli zabiera się do rzeczy i co ważne robi to dobrze. Ja przynajmniej nie narzekam :) Z cała odpowiedzialnością za swoje słowa POLECAM
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Jerzy Łyczko

Szpital Wojewódzki Legnica

Legnica

Jestem świeżo po laparoskopii woreczka przeprowadzonej przez pana doktora i jestem zachwycona!R To najlepszy lekarz pod słońcem! Bardzo miły i kochany i rzetelny. Zadnych powikłań. Ranki nie sa wielkie i dobrze zrobione, zszyte. Bardzo polecam pana dr Łyczko. Cały czas się interesował jak się czuję i w ogóle. Polecam zdecydowanie!

dr n. med. Teresa Dorocinkowska-Pilch

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Kościuszki 46
Legnica

Lekarz godny zaufania. Oby więcej takich ludzi

lek. med. Dariusz Korolik

Chirurg ogólny

PEGAZ diagnostyka i terapia chorób przewodu pokarmowego
Kościuszki 18
59-220 Legnica

Kilka lat temu miałam robioną gastroskopię w szpitalu, wrażenia były koszmarne... Gdy okazało się, że znowu muszę mieć zrobioną gastroskopię, byłam przerażona. Zrobienie gastroskopii u pana doktora Korolika poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się :).
Pan doktor zrobił mi gastroskopię przez nos,
wcześniej psiknął do nosa znieczulenie i raz dwa było po wszystkim. Nie dusiłam się i nie miałam odruchu wymiotnego, jak poprzednio przy zwykłej gastroskopii. Po badaniu ...
Opinia dodana przez: Magda

Chirurdzy ogólni w Legnicy