lekarz Przemysław Janus

Lekarz rodzinny

Polecam. Swietny lekarz, szczegółowe wyjaśnienie problemów bez pośpiechu, z dużą cierpliwością. Oby bylo więcej takich lekarzy. Jeszcze raz polecam

Prywatnie jak ludzie wspominają pewnie cudowny lekarz. Jednak osobiście ODRADZAM pana "doktora". Wyrzucił dziecko z niezidentyfikowaną choroba z gabinetu, bo jak się okazało, mój wynik testu wyszedł pozytywny (dziecka negatywny). Przepisał jakieś leki na podstawie informacji jakie ode mnie uzyskał (waga dziecka) i stwierdził że dziecka nie zbada bo ma kowida. Po czym groził policją i siła wyrzucili nas z gabinetu i przychodni. Dziecko wylądowało właśnie że skierowaniem do szpitala z "niekowidem" z saturacją poniżej 90%. Wyjaśnianiem mojej sytuacji zajął się już rzecznik praw pacjenta oraz łódzki NFZ.

Godny polecenia doktor rodzinny. Kompetencje, uprzejmość, język, podejście do człowieka. Dziękuję za wszystko.

Wnikliwy lekarz, leczy mnie od kilku miesięcy i mam dobre efekty. Nie chcalabym zamieniać na żadnego innego.

Wnikliwy lekarz, leczy mnie od kilku miesięcy i mam dobre efekty.
Nie chcalabym zamieniać na żadnego innego.

Według mnie to bardzo dobry lekarz. Jako pierwszy rozpoznał u mnie przyczynę anemi , którę do tej pory miałam leczona tylko żelazem ktorego na szczęście już nie muszę brać. Polecam tego doktora.

Lekarz godny polecenia, naprawdę stara się pomóc. Jest życzliwy i konkretny. Ma świetne podejście do dzieci.

opinie ma dobra ale dostać sie do niego w przychodni to jakaś masakra. a rano to chyba w ogole niemożliwe.

Świetny lekarz. Młody i energiczny. Wyleczył mnie z infekcji błyskawicznie. Polecam

jestem bardzo zadowolona z wizyty pana doktora. wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. dokładnie bada i tłumaczy. Bardzo miły człowiek z takim podejściem jakiego oczekuj się od lekarza. Polecam wszystkim.

Byłam dzisiaj na kontroli u Pana Doktora. Leczył mnie z infekcji bez antybiotyku, co mi się nie podobało na początku, ale jak się okazało nie był potrzebny. Poza tym bardzo miły i z dobrym podejściem do ludzi. W przychodni była do niego kolejka.