Lekarz Rodzinny Częstochowa

lekarz Przemysław Janus

wizity domowe
42-200 Częstochowa

Godny polecenia doktor rodzinny. Kompetencje, uprzejmość, język, podejście do człowieka. Dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Bolesław

Marceli Palicki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Częstochowa

Stopień umiarkowany dostają u tego lekarza tylko znajomi, chorzy już nie, bo ktoś musi nie dostać. Nie powinien ten lekarz pracować w komisji orzekającej niepełnosprawność .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Barbara Krzemińska

Lipowa 51
42-200 Częstochowa

Wizyta fatalna. Na wejsciu pani powiedziala, ze mnie nie przymie bo nie ma chęci i czasu na wypisywanie papierkow (chcialam skorzystac z jednorazowej wizyty do ktorej mam prawo, poniewaz mieszkam w innym mieście). Powiedziala "prosze sobie isc do innej przychodni mnie sie nie chce wypisywac papierkow i nie bede na to tracic czasu i cennego zdrowia". Jak powiedzialam ze mam do tego prawo i nie wyjde dopoki mnie nie zbada ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Jarosław Kałużny

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

raczej biznesmen niż lekarz ,absolutnie nie polecam , niezainteresowany pacjentem ,szkoda etatu w przychodni

Opinia dodana przez: Angela

lekarz Dorota Piechowiak

Lekarz rodzinny

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "NOVOMED"
Bohaterów Katynia 25a/4
42-200 Częstochowa

Serdecznie polecam panią Dr.Piechowiak świetne podejście do pacjenta zainteresowanie problemem kompetentna i kulturalna zawsze trafia w moje choroby i leki które pomagają. Dużo zawdzięczam pani Doktor serdecznie dziękuje że jest się u kogo leczyć .
Opinia dodana przez: monika

lekarz Tomasz Dębski

42-200 Częstochowa

Pan Tomasz jest zawsze rozsądny i ostrożny w sposobie leczenia. Pewnie ludzie, którzy przychodzą od razu po najsilniejsze rzeczy wystawili mu takie złe opinie. Ja jestem zadowolony bo można logicznie porozmawiać i dojść do jakiejś konstruktywnej diagnozy zamiast od razu urywać łeb jak u innych lekarzy-kowali. Co jednak najważniejsze jeszcze nigdy nie zostałem olany, zbyty i potraktowany jak intruz a w Częstochowie zdarza się to co rusz. Nie twierdzę, że ...
Opinia dodana przez: Maringold

lekarz Katarzyna Szczygielska

Przychodnia Rodzinna EURO-MED
3 Maja 16
42-200 Częstochowa

to jest lekarz pisany przez duże "L", kompetencja, wiedza, poszanowanie pacjenta, nigdy dotąd nie spotkałam takiego lekarza, który pacjentowi poświęca więcej czasu jego kolega po fachu, to nic że trzeba czekać w kolejce, warto, bo ten LEKARZ leczy, a jeśli chroba wymaga specjalisty to skieruje do najlepszego, abym nie musiała nigdy zmieniać lekarza rodzinnego, Pani Kasiu tak trzymać!

lekarz Joanna Wójcik

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Kukuczki 18/47
42-200 Częstochowa

Pani doktor kompleksowo zbadała córeczkę. Dała dobre rady i wskazówki nie nachalnie jak lekarze w przychodni, przepisała kropelki po których infekcja mineła błyskawicznie.Można porozmawiać o wszystkim co trapi młodych rodziców. Uprzejma i grzeczna. Naprawdę polecam. Chciałabym więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: czynnikpsi

lekarz Andrzej Rumiński

Prywatna Przychodnia Lekarska
ulica Orkana 139b
42-200 Częstochowa

Najlepszy lekarz rodzinny u jakiego byłam. Wysłucha, doradzi, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i pomocny. Jest człowiekiem, któremu można zaufać.
Opinia dodana przez: Milena

dr Irena Kosmala-Bąkiewicz

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa

Panią Doktor odwiedzam od wielu lat i złego słowa powiedzieć nie mogę, zawsze pozytywnie nastawiona do pacjenta, poświęca uwagę i odpowiednią ilość czasu na diagnozę, bije od niej ciepło i spokój, jestem bardzo zadowolona i w życiu nie zmieniłabym jej na innego lekarza
Opinia dodana przez: Antonina

Lekarze rodzinni w Częstochowie