Lekarz Rodzinny Częstochowa

- 38 lekarzy

lekarz Przemysław Janus

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 14

Gabinet
wizity domowe
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 4,7/5
Prywatnie jak ludzie wspominają pewnie cudowny lekarz. Jednak osobiście ODRADZAM pana "doktora". Wyrzucił dziecko z niezidentyfikowaną choroba z gabinetu, bo jak się okazało, mój wynik testu wyszedł pozytywny (dziecka negatywny). Przepisał jakieś leki na podstawie informacji jakie ode mnie uzyskał (waga dziecka) i stwierdził że dziecka nie zbada bo ma kowida. Po czym groził policją i siła wyrzucili nas z gabinetu i przychodni.
Dziecko wylądowało właśnie że skierowaniem do szpitala ...
Opinia dodana przez: Rita

Marceli Palicki

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 13

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Częstochowa

Średnia ocen: 3,7/5
Stopień umiarkowany dostają u tego lekarza tylko znajomi, chorzy już nie, bo ktoś musi nie dostać. Nie powinien ten lekarz pracować w komisji orzekającej niepełnosprawność .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jarosław Kałużny

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 12

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Średnia ocen: 1,6/5
dr Kałużny jest lekarzem dobrym, konkretnym, wspierającym pacjenta i kierującym do lekarzy specjalistów i na rozszerzone badania o ile tego sytuacja wymaga.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Barbara Krzemińska

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 11

Gabinet
Lipowa 51
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 2,6/5
Wizyta fatalna. Na wejsciu pani powiedziala, ze mnie nie przymie bo nie ma chęci i czasu na wypisywanie papierkow (chcialam skorzystac z jednorazowej wizyty do ktorej mam prawo, poniewaz mieszkam w innym mieście). Powiedziala "prosze sobie isc do innej przychodni mnie sie nie chce wypisywac papierkow i nie bede na to tracic czasu i cennego zdrowia". Jak powiedzialam ze mam do tego prawo i nie wyjde dopoki mnie nie zbada ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Dorota Piechowiak

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 8

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "NOVOMED"
Bohaterów Katynia 25a/4
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 4,5/5
Serdecznie polecam panią Dr.Piechowiak świetne podejście do pacjenta zainteresowanie problemem kompetentna i kulturalna zawsze trafia w moje choroby i leki które pomagają. Dużo zawdzięczam pani Doktor serdecznie dziękuje że jest się u kogo leczyć .
Opinia dodana przez: monika

lekarz Tomasz Dębski

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 8

Gabinet

42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 3,3/5
Pan Tomasz jest zawsze rozsądny i ostrożny w sposobie leczenia. Pewnie ludzie, którzy przychodzą od razu po najsilniejsze rzeczy wystawili mu takie złe opinie. Ja jestem zadowolony bo można logicznie porozmawiać i dojść do jakiejś konstruktywnej diagnozy zamiast od razu urywać łeb jak u innych lekarzy-kowali. Co jednak najważniejsze jeszcze nigdy nie zostałem olany, zbyty i potraktowany jak intruz a w Częstochowie zdarza się to co rusz. Nie twierdzę, że ...
Opinia dodana przez: Maringold

lekarz Katarzyna Szczygielska

Lekarz rodzinny

liczba opinii: 7

Przychodnia Rodzinna EURO-MED
3 Maja 16
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 4,4/5
to jest lekarz pisany przez duże "L", kompetencja, wiedza, poszanowanie pacjenta, nigdy dotąd nie spotkałam takiego lekarza, który pacjentowi poświęca więcej czasu jego kolega po fachu, to nic że trzeba czekać w kolejce, warto, bo ten LEKARZ leczy, a jeśli chroba wymaga specjalisty to skieruje do najlepszego, abym nie musiała nigdy zmieniać lekarza rodzinnego, Pani Kasiu tak trzymać!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Joanna Wójcik

Lekarz rodzinny, Pediatra

liczba opinii: 7

Gabinet
ulica Kukuczki 18/47
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 4,4/5
Pani doktor kompleksowo zbadała córeczkę. Dała dobre rady i wskazówki nie nachalnie jak lekarze w przychodni, przepisała kropelki po których infekcja mineła błyskawicznie.Można porozmawiać o wszystkim co trapi młodych rodziców. Uprzejma i grzeczna. Naprawdę polecam. Chciałabym więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: czynnikpsi

lekarz Andrzej Rumiński

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 7

Prywatna Przychodnia Lekarska
ulica Orkana 139b
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 3,6/5
Najlepszy lekarz rodzinny u jakiego byłam. Wysłucha, doradzi, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i pomocny. Jest człowiekiem, któremu można zaufać.
Opinia dodana przez: Milena

dr Irena Kosmala-Bąkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 6

Gabinet
Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 3,3/5
Panią Doktor odwiedzam od wielu lat i złego słowa powiedzieć nie mogę, zawsze pozytywnie nastawiona do pacjenta, poświęca uwagę i odpowiednią ilość czasu na diagnozę, bije od niej ciepło i spokój, jestem bardzo zadowolona i w życiu nie zmieniłabym jej na innego lekarza
Opinia dodana przez: Antonina

Lekarze rodzinni w CzęstochowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat