lekarz Dariusz Kowalski

Internista, Lekarz rodzinny

Po wizycie u pana doktora dostałam takiego ataku płaczu, ze nie mogłam oddychać przez dobre 10 minut. Dochodziłam do siebie jeszcze przez godzinę zanim byłam w stanie wstać i dojechać do domu a w domu płakałam z nerwów jeszcze do wieczora. Zostałam wyzwana za to, że inny lekarz przepisał mi złe leki i że nie wiedziałam o tym, jakie leki powinnam mieć przepisane i nie dopytałam. Podczas wizyty przez pana doktora była budowana atmosfera pogardy i upokorzenia. Nigdy nie spotkałam tak aroganckiego lekarza, który zwala winę choroby na pacjenta. Jakież MAŁE było moje zdziwienie, kiedy po kilku minutach od pana doktora wyszła następna pacjentka, równie zbulwersowana, co ja. Do lekarza przyszłam po pomoc, niestety wyszłam bardziej chora i roztrzęsiona.

Omijać z daleka, w życiu nie spotkałem sie z taka arogancja i chamstwem wobec pacjenta traktowanego przez pana doktora K. z pogardą. Przychodnia, w której pan doktor przyjmuje pozostawia wiele do życzenia pod względem wyboru lekarzy. Nie polecam!!!