Średnia ocen:5,0/5
Opinie:3
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

U Pana Doktora leczę rany jakie wynikają z mojej stopy cukrzycowej, lecze się od grudnia i widzę ogromne efekty, miałam rozległe, bardzo głębokie owrzodzenia (mam też problemy z krążeniem ale z tego powodu leczę się u chirurga naczyniowego) które w ogóle nie mogły się wygoić, cały czas coś z nich sączyło, do momentu kiedy Pan Doktor zastosował u mnie tzw. opatrunki podciśnieniowe, efekty- ogromne, już na pierwszej wizycie kontrolnej wszystko zaczęło się goić, wysychać, a następnie rany się zmniejszały, teraz podciśnie już nie potrzebuje, Pan Doktor leczy mi to już ...

U Pana Doktora leczę rany jakie wynikają z mojej stopy cukrzycowej, lecze się od grudnia i widzę ogromne efekty, miałam rozległe, bardzo głębokie owrzodzenia (mam też problemy z krążeniem ale z tego powodu leczę się u chirurga naczyniowego) które w ogóle nie mogły się wygoić, cały czas coś z nich sączyło, do momentu kiedy Pan Doktor zastosował u mnie tzw. opatrunki podciśnieniowe, efekty- ogromne, już na pierwszej wizycie kontrolnej wszystko zaczęło się goić, wysychać, a następnie rany się zmniejszały, teraz podciśnie już nie potrzebuje, Pan Doktor leczy mi to już zwykłymi opatrunkami, te opatrunki podciśnieniowe to nie jest tania metoda leczenia, ale jeśli komuś zależy na własnym zdrowiu, ja naprawde nie wierzyłam początkowo w efekty jakie widze, a poza tym sam Pan Doktor potrafi wytłumaczyć jak to obsługiwać, można do niego nawet zadzwonić i spytać, niezwykle miły i grzeczny lekarz

polecam serdecznie i tego lekarza i tą metodę leczenia podciśnieniem
pacjentka Alicja M. z Częstochowy

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Byłam u dr Lika na wycięciu zmiany na skórze. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegało tak sprawnie, w niezwykle miłej atmosferze, że cały strach który odczuwałam przed zabiegiem minął już na samym początku. Widać że lekarz zna się na tym co robi mimo młodego wieku. Przy tym jest niezwykle uprzejmy, grzeczny i sympatyczny. Po zabiegu udzielił kilku porad jak zaopatrywać ranę do czasu zdjęcia szwów, wypisał receptę na profesjonalne opatrunki. Wszystko bardzo ładnie i szybko się zagoiło. Mogę polecić zabiegi u dr Lika bez wahania.

Byłam u dr Lika na wycięciu zmiany na skórze. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegało tak sprawnie, w niezwykle miłej atmosferze, że cały strach który odczuwałam przed zabiegiem minął już na samym początku. Widać że lekarz zna się na tym co robi mimo młodego wieku. Przy tym jest niezwykle uprzejmy, grzeczny i sympatyczny. Po zabiegu udzielił kilku porad jak zaopatrywać ranę do czasu zdjęcia szwów, wypisał receptę na profesjonalne opatrunki. Wszystko bardzo ładnie i szybko się zagoiło.
Mogę polecić zabiegi u dr Lika bez wahania.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Profesjonalizm, skuteczność, uprzejmość - to najkrótszy opis działań Pana doktora Przemysława Lika w doprowadzeniu do zagojenia pooperacyjnej rany na brzuchu u mojej teściowej. Zastosowane metody, m.in. opatrunki podciśnieniowe i hydrożelowe, spowodowały skuteczne zagojenie rany, która wcześniej przysparzała kłopotów przez ponad 3 miesiące. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Profesjonalizm, skuteczność, uprzejmość - to najkrótszy opis działań Pana doktora Przemysława Lika w doprowadzeniu do zagojenia pooperacyjnej rany na brzuchu u mojej teściowej.
Zastosowane metody, m.in. opatrunki podciśnieniowe i hydrożelowe, spowodowały skuteczne zagojenie rany, która wcześniej przysparzała kłopotów przez ponad 3 miesiące.
Z całą odpowiedzialnością polecam.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog "?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy

dr
Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog
Gabinet Vision Express
pl. Dominikański 3
50-159 Wrocław
 
Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań
Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B
60-693 Poznań
NZOZ Klinika Promienista
Promienista 98
60-142 Poznań
+2 więcej-2 mniej
Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa
Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa
+1 więcej-1 mniej
Gabinet
al. Piłsudskiego 20/1
15-308 Białystok
Gabinet
Wesoła 18
15-445 Białystok
+1 więcej-1 mniej

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat