Najlepszy z najlepszych. Bardzo kompetentny i profesjonalny. Podejście do pacjentów wyjątkowo sympatyczne. Dziękuję

Najlepszy z najlepszych.
Bardzo kompetentny i profesjonalny.
Podejście do pacjentów wyjątkowo sympatyczne.
Dziękuję

Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim, którzy borykają się z różnymi naroślami na skórze, super podejście do "bojącego się pacjenta", miły i grzeczny, bardzo kompetentny, z czystym sumieniem mogę polecić zabiegi u Pana Doktora.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.

Witam,chciałabym z całego serca polecić doktora Przemysława> Jest jednym z lepszych lekarzy w Łodzi z szeroką wiedzą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Jako jedyny wyleczył mnie z choroby z którą się męczyłam długi czas. Wielka wdzieczność i uszanowanie.

Profesjonalizm, skuteczność, uprzejmość - to najkrótszy opis działań Pana doktora Przemysława Lika w doprowadzeniu do zagojenia pooperacyjnej rany na brzuchu u mojej teściowej. Zastosowane metody, m.in. opatrunki podciśnieniowe i hydrożelowe, spowodowały skuteczne zagojenie rany, która wcześniej przysparzała kłopotów przez ponad 3 miesiące. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Z całą odpowiedzialnością polecam.

U Pana Doktora leczę rany jakie wynikają z mojej stopy cukrzycowej, lecze się od grudnia i widzę ogromne efekty, miałam rozległe, bardzo głębokie owrzodzenia (mam też problemy z krążeniem ale z tego powodu leczę się u chirurga naczyniowego) które w ogóle nie mogły się wygoić, cały czas coś z nich sączyło, do momentu kiedy Pan Doktor zastosował u mnie tzw. opatrunki podciśnieniowe, efekty- ogromne, już na pierwszej wizycie kontrolnej wszystko zaczęło się goić, wysychać, a następnie rany się zmniejszały, teraz podciśnie już nie potrzebuje, Pan Doktor leczy mi to już zwykłymi opatrunkami, te opatrunki podciśnieniowe to nie jest tania metoda leczenia, ale jeśli komuś zależy na własnym zdrowiu, ja naprawde nie wierzyłam początkowo w efekty jakie widze, a poza tym sam Pan Doktor potrafi wytłumaczyć jak to obsługiwać, można do niego nawet zadzwonić i spytać, niezwykle miły i grzeczny lekarz

polecam serdecznie i tego lekarza i tą metodę leczenia podciśnieniem
pacjentka Alicja M. z Częstochowy

Byłam u dr Lika na wycięciu zmiany na skórze. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegało tak sprawnie, w niezwykle miłej atmosferze, że cały strach który odczuwałam przed zabiegiem minął już na samym początku. Widać że lekarz zna się na tym co robi mimo młodego wieku. Przy tym jest niezwykle uprzejmy, grzeczny i sympatyczny. Po zabiegu udzielił kilku porad jak zaopatrywać ranę do czasu zdjęcia szwów, wypisał receptę na profesjonalne opatrunki. Wszystko bardzo ładnie i szybko się zagoiło. Mogę polecić zabiegi u dr Lika bez wahania.

Mogę polecić zabiegi u dr Lika bez wahania.