lekarz Przemysław Ramel

Tego lekarza mogę polecić w 100 % wszystkim kobietom z problemami ginekologiczno - położniczymi.To 100 % fachowości, rzetelności, uprzejmości i dziesiątki wiele innych zalet.Na pewno jest to lekarz, któremu pomimo problemów i bólu można zaufać w 100% i żadna z pacjentek się nie zawiedzie. Wdzięczna pacjentka Beata Klein.

chodzę do niego i jeszcze się na nim nie zawiodłam

chodzę do niego i jeszcze się na nim nie zawiodłam

Dzięki temu doktorowi mogę się dziś cieszyć macierzyństwem :->>> mój Leon ma dziś 2,5 roku!!! po wizytach u KILKUNASTU !!! ginekologów... po kilku latach starań... trafiłam do dr Ramela... juz na pierwszej wizycie podał mi nazwę mojej choroby!!!! przez 1,5 roku leczył... a po kolejnych 9 miesiącach odebrał poród!!!! konkretny, rzeczowy, z potężną wiedzą, sympatyczny!!! To co dziś mam najcenniejszego zawdzięczam tylko jemu!

rok temu we wrzesniu poszłam do szpitala bo strasznie bolał mnie brzuch a bylam w 15 tc i jak to przy pierwszej ciazy bałam sie ze cos jest nie tak...bylo to ok godz 22 a dyżur miał wlasnie o to ten bardzo nie przyjemny lekarz...wydzierał sie byl nie miły twierdzil ze wszystko ok co pozniej jednak okazalo sie ze moja ciąża jest zagrozona..jego zachowanie jest karygodne moj partner myslal ze jak wyjdzie to mu przywali bo wszytko slyszal na korytarzu...no i tak wogole nie powinien denerwowac kobiety w ciąży...naszczescie jest 100% lepszy milszy i bardziej uprzejmy lekarz od niego także ja go nie polecam ale wiadomo kazdy ma swoje zdanie :) dobrze ze córunia cała i zdrowa sie urodzila dzis ma juz ponad 7 miesiecy i jest najkochanszym aniolkiem :)

Chodzę do tego lekarza od 4 lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Godny polecenia!! ma ogromną wiedzę i potrafi bardzo dokładnie i "na chłopski rozum" wytłumaczyć problem. działa skutecznie, bardzo miły i delikatny. Można do niego zadzwonić i umówić się na wizytę oraz uzyskać poradę o każdej porze dnia i nocy. Jeśli wydarzy się coś pilnego przyjmie nawet o 21-22h. Jeśli chodzi o koszty wizyty, to są to duże pieniążki, ale w okolicy każdy bierze ok. 100zł. Ale za takie fachowe podejście i duże umiejętności doktora Ramela warto tyle zapłacić.

godny polecenia!!!Zawsze sluży pomocą!

godny polecenia!!!Zawsze sluży pomocą!

Bardzo polecam tego lekarza.Jestem jego pacjentką od niedawna.Dowiedziałam się od niego na czym polega mój problem już na pierwszej wizycie.Nie jest drogi i o każdej porze można do niego zadzwonić.Wczesniej odwiedziłam kilku lekarzy,którzy nie potrafili ze mną rozmawiać,a nie wspomnę o kosztach jakie ponosiłam w związku z samymi badaniami,które póżniej były niepotrzebne.Dr Ramel jest godny zaufania.Polecam go,bo naprawdę jeśli chodzi o Iławę,to prócz niego nie ma dobrego lekarza.

bardzo polecam wspaniały lekarz dwukrotnie uratował życie mojego syna pierwszy raz gdy nie byłam pewna czy chce urodzic poniewaz miałam juz chore autystyczne dziecko bałam sie że kolejne moz e równiez być chore drugi raz na porodówce gdy zawyrokował o cesarskim cieciu okazało się że mój synek jest bardzo duzy i nie dam rady sama go urodzić .temu człowiekowi będe wdzięczna do końca życia nie wyobrazam sobie gdy bym wtedy poszła do lepkarza któey nie przejął by sie moja historią i nic by go to nie obchodziło lekarz Przemysław Ramel długo rozmawiał ze mna w gabinecie i to właśnie jego słowa zdecydowały że powinnam urodzic powiedział że dziecko to dar Boży że ono ma nam teraz wynagrodzic wszysto co przykre doznaliśmy związane z chorobą pierwszego dziecka-dziękuję własciwy człowiek na własciwym miejscu bardzo polecam ewelina z iławy

Bardzo kompetentny lekarz, pierwszy spotkany przeze mnie (a leczę się od wielu lat). Dzięki niemu jestem teraz w upragnionej ciąży - bardzo nam pomógł, znam tylko dwóch takich specialistów jak on. Śmieszą mnie negatywne opinie czytane powyżej - zależy po co idzie się do lekarza - po zdrowie czy z myślą, że powinien chodzić przede mną na kolanach i całować na powitanie w łechtaczkę (przepraszam jeśli zgorszyłam kogoś ale taka jest prawda). Jego prywatny gabinet spełnia podstawowe standardy - nie wiem gdzie wy się ludzie leczycie skoro uważacie to miejsce za " zbyt cudowne i zbyt kosztowne". Powinniście się cieszyć, że koszt wizyty jest ściśle związany ze sprzętem oraz fachową wiedzą tego specialisty. Szczerze polecam!!

polecam wszystkim panią dr.Ramela bardzo miły lekarz wszystko wytłumaczy i dokładnie bada pacjentki.super lekarz