lekarz Przemysław Ramel

Balm sie wejsc do gabinetu ale przelamalam lody a doktor Ramel okazal sie przemilym czlowiekiem ,nie czulam sie skrepowana.Mozna bylo zadac mu wiele pytan a on bardzo powoli wszystko wyjasnil>nie spotkalam sie jescze z takim lekarzem to naprawde rzadkosc.Polecam jak najbardziej .dziewczyny wizyta u tego doktora jest naprawde przyjemna nie ma sie czego bac >>>>.teraz czekam na kolejna wizyte i mam nadzieje ze powie ze wszystko jest ok

Jest bardzo nieprzyjemny!!!! Przyjmuje w szpitalu w Iławie,właśnie wróciłam ze szpitala. Wydziera się na kobiety chore ja nienormalny!!!

Bardzo dobry lekarz wzbudza duze zaufajnie mily ma podejscie do tego co robi.Poswieca pacjetkom duzo czasu nawet i w szpitalu chodzi i sie interesuje jej stanem bardzo naprawde bardzo go polecam kobietom szczegolnie tym co nigdy nie byly jeszcze u gim jest naprawde bardzo delikatny.wrazie jakichs watpliwosci mozna do niego zadzwonic o kazdej poirze dnia i nocy.polecam naprawde!!!!

Polecam Pana doktora Ramela wszystkim kobietom. Miałam problem z zajściem w ciążę, dzięki zastosowanemu leczeniu moja córeczka ma dziś ponad rok. Jest to bardzo dobry lekarz, profesjonalista, zna się na swoim fachu, wszystko dokładnie tłumaczy na każdym etapie leczenia i ciąży, odpowiada na wszystkie pytania i nurtujące pacjentkę wątpliwości. Mogłam zawsze do niego zadzwonić bez względu na porę. Polecam.

Zdecydowanie uważam, że Pan dr Ramel jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym wzbudzającym zaufanie. Na pewno nie naciąga na pieniądze ponieważ nie ciągnie nikogo na siłę tylko my kobiety same idziemy do Niego prosząc o pomoc czy poradę. To, że w ciąży chodzimy co 2 tyg. to tylko dla własnego dobra i dziecka. Zawszę chętnie poświęci swój czas, można do Niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli miałabym wybierać lekarza ginekologa na pewno bez wahania wybrałabym Pana dr Ramela i także z całym szacunkiem bym Go poleciłą innym.

Bardzo polecam .Dobry kompetentny wzbudzający zaufanie lekarz .To moja 2 ciąża różnica 8 lat bałam sie okropnie poz wizycie u Pana doktora moje obawy ustąpiły.Wszystko mi doskonale wytłumaczył poświęcił odpowiednio dużo czasu wzbudził moje zaufanie naprawdepolecam

kobiety co wy piszecie same piątki on jest miej niż zero

kobiety co wy piszecie same piątki on jest miej niż zero

zdecydowanie odradzam tego"lekarza",jest nie uprzejmy,nie kompetentny,nie można z nim normalnie porozmawiać,wizyta przebiega szybko,liczy się tylko pieniądz!!!normalnie zachowuje się tylko w obecności drugiej osoby np.męża!nie potrafi wytłumaczyć na czym polega problem,a jeśli już się coś takiego zdarzy to zwyczajnie pozbywa się pacjentki!!!WETERYNARZ!!!!!

Bardzo sobie cenię dr Ramela, jest kompetentny, wszystko bardzo dobrze wytłumaczy. Jestem jego stała pacjentką od 4 lat i nigdy się nie zawiodłam.

Godny polecenia, zawsze znajdzie czas i odpowiednio go wykorzysta na kompleksowe badanie oraz w pełni wyczerpującą rozmowę, po której wszystko jest jasne i klarowne. Bardzo delikatny, z odpowiednim podejściem do zestresowanej pacjentki (wiadomo,że wizyty u ginekologa należą do bardzo intymnych) Co do pieniążków ... każdy zarabia tyle na ile cenna jest jego wiedza, a moim zdaniem dr Ramel posiada bardzo dużą.