lekarz Przemysław Soroko

1,8
1,8
1,9
1,7

NIE POLECAM!!! Opryskliwy nie miły, brak mu kompetencji i wiedzy. Każdego traktuje jak rzecz- tylko kasa się liczy!!! Ręka może ci zwisać na kawałku skóry a ten ..... ci powie że jesteś zdrowy i nic ci nie jest- możesz iść do pracy!!! To nie jest lekarz tylko WETERYNARZ!!! !!!!!OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM!!!!!

Nie polecam! zostałam potraktowana po chamsku, krzyk to jedyny argument tego pana wobec pacjenta. Szybko zakończył leczenie, pomimo tego że w dalszym ciągu zgłaszałam ból. Dostałam nazwę tabletek do wykupienia bez recepty które niby miały mnie wyleczyć i oczywiście tego nie zrobiły. Zostałam na lodzie z bólem utrudniającym chodzenie.

~oszukana : Tak dokładnie szkoda czasu,ale mnie do śmiechu to nie jest.Pan Soroko jest niekompetentny,nieodpowiedzialny,zaden z niego specjalista.Miałam stłuczenie kolana po 1,5 m-ca kolano dalej było spuchniętei bolalo,pomimo tego zakończył leczenie bo na RTG kolana jest wporządku hahahahaod kiedy RTG robi się przy stłuczeniu,nie zalecił ani usg,ani mri powiedział,że jestem zdrowa,a podczas badania wiedział,że boli mnie kolano i jest spuchnięte,zapytał czy będe się starać o odszkodowanie z zus-u,odp.że tak i co...?zostałam cudownie uzdrowiona Pan Soroko czyli ręce które leczą w dwie minuty.Zrobiłam sama usg kolana i mam uszkodzoną łąkotke pośrodkową.Nie polecam jego

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uprzejmość na poziomie -100. Jak można tak traktować pacjenta i na niego krzyczeć? Zestresowałam się tak, że nie byłam w stanie w wydusić z siebie słowa...

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To zdecydowanie lekarz którego nikomu nie polecam, a nawet odradzam. Wizyty u niego to po porostu strata czasu, lepiej od razu szukać sobie innego ortopedy.