lekarz Przemysław Soroko

2,5
2,6
2,7
2,5

Nie polecam! zostałam potraktowana po chamsku, krzyk to jedyny argument tego pana wobec pacjenta. Szybko zakończył leczenie, pomimo tego że w dalszym ciągu zgłaszałam ból. Dostałam nazwę tabletek do wykupienia bez recepty które niby miały mnie wyleczyć i oczywiście tego nie zrobiły. Zostałam na lodzie z bólem utrudniającym chodzenie.

~oszukana : Tak dokładnie szkoda czasu,ale mnie do śmiechu to nie jest.Pan Soroko jest niekompetentny,nieodpowiedzialny,zaden z niego specjalista.Miałam stłuczenie kolana po 1,5 m-ca kolano dalej było spuchniętei bolalo,pomimo tego zakończył leczenie bo na RTG kolana jest wporządku hahahahaod kiedy RTG robi się przy stłuczeniu,nie zalecił ani usg,ani mri powiedział,że jestem zdrowa,a podczas badania wiedział,że boli mnie kolano i jest spuchnięte,zapytał czy będe się starać o odszkodowanie z zus-u,odp.że tak i co...?zostałam cudownie uzdrowiona Pan Soroko czyli ręce które leczą w dwie minuty.Zrobiłam sama usg kolana i mam uszkodzoną łąkotke pośrodkową.Nie polecam jego

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uprzejmość na poziomie -100. Jak można tak traktować pacjenta i na niego krzyczeć? Zestresowałam się tak, że nie byłam w stanie w wydusić z siebie słowa...

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To zdecydowanie lekarz którego nikomu nie polecam, a nawet odradzam. Wizyty u niego to po porostu strata czasu, lepiej od razu szukać sobie innego ortopedy.

Sugerowanie żebym się leczył prywatnie bo nie mam co liczyć na to że będzie mnie leczył na NFZ jest bezczelnością. Wymyślanie pseudoleczenia by sobie nabić kolejną wizytę. Strata czasu, dużo nerwów(bardzo nieuprzejmy lekarz) i brak szans na jakiekolwiek wyleczenie. Pacjent u tego lekarza jest mięchem do nabijania kasy.

Ten "lekarz" jest niekompetentny, nieludzki, chamski, nastawiony tylko na kasę, a nie na to żeby pomóc pacjentowi. Trzeba mieć znajomości albo dużo kasy żeby coś pomógł. Nie polecam a wręcz odradzam!

zbyt mała wiedza w zakresie ortopedii potrzebne zdjecie gdzie mógł sprawdzić rezonans ale trzeba go odczytac i tu jest problem

Polecam każdemu kto rozumie, że lekarz nie jest cudotwórcą. Nieinwazyjny - wykorzysta wszystkie możliwości zanim zdecyduje się na zabieg. Kompetentny i sympatyczny.

lekarz uprzejmy,kompetentny,miałam skręcenie stawu skokowo- goleniowego,przepisał zabiegi rehabilitacyjne i zastrzyki, co pomogło powrócić do zdrowia.polecam

Najgorszy lekarz jakiego poznałem. Podchodzi do pacjentów jakby mu się nie chciało, po prostu "zlewa" pacjentów.Lekarz niekompetentny, niemiły, chamski, wiecznie się mu coś nie podoba i przepisuje tabletki żeby zbyć pacjenta. Naprawdę NIE POLECAM!