Przemysław Trzciński

Polecam z calego serca;))) mega profesjonalny lekarz. Mily i konkretny...zawsze w kontakcie z pacjentem;))) Kobitki nie zastanawiajcie sie nad wyborem lekarza dr. TRZCINSKI to strzal w dziesiątkę;)))

Nie polecam tego "lekarza" mialam z nim "przyjemnosc " rozmawiac w szpitalu - nie bedac jego pacjentka (na cale szczescie), przyjal mnie z rekami w kieszeni i z guma w buzi (widac tu szacunek dla pacjentek szpitala). Zle zdiagnozował moj przypadek. Podczas rozmowy byl chamski, powiedzial ze poronilam jedno dziecko, poronie drugie i trzecie no i moze 4 urodze jak zmadrzeje i lekarza zmienie. Gdy pytalam sie co jest z dzieckiem - odwrocil monitor i powiedzial "widzisz". Gdy pielegniarka weszla do pokoju i zapytala sie co z ciaza powiedzial "widzisz takie cos" - to jest lekarz ?

Jego diagnoza okazala sie błędna - ciaza zagrozona poronieniem- trafilam nastepnego dnia do swojego lekarza w Łodzi do szpitala Madurowicza (ktorego powinnam zmienic w mniemaniu pana T) i tam w ciagu 5 min postawili diagnoze - ciaza pozamaciczna, która zagraza zyciu kobiety. Panie T. jest pan nie kompetentnym lekarzem, nastawionym tylko na kase i dbajacym tylko o swoje pacjentki co bylo widac na oddziale.
Zdecydowanie odradzam.

Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. O każdej porze można na niego liczyć, nigdy nie było problemu z kontaktowaniem się telefonicznym.Zawsze doradzi i uspokoi. Fachowo podchodzi do każdego przypadku. Jestem bardzo zadowolona, nie wyobrażam sobie innego lekarz ginekologa. Moim zdaniem choć stwierdzę z przykrością jedyny kompetentny lekarz w szpitalu w ZDW. Polecam

Wspaniały człowiek. Uprzejmy, delikatny, traktujący kobiety z wielkim szacunkiem. Bada z ogromną delikatnością.Niezwykły profesjonalizm, fachowa wiedza w połączeniu z ciepłem i życzliwością - to największe atuty pana Doktora.Według mnie traktuje pacjentki bardzo poważnie.Dokładnie tłumaczy przebieg badania, pokazując wszystko na monitorze. Mówi wprost o najlepszych i najgorszych wariantach przebiegu choroby. A co najważniejsze jego lekarska intuicja idzie w parze z olbrzymim doświadczeniem zawodowym i wszechstronną wiedzą.Myśli o ciąży kompleksowo i nie bagatelizuje dolegliwości pacjentki.Po każdej wizycie którą miałam będąc w ciąży wychodziłam z gabinetu całkowicie uspokojona, ze świadomością że zawsze przy byle problemie mogę do doktora zadzwonić i on mi pomoże.
NAPRAWDĘ POLECAM !!!

Super lekarz pod każdym względem,nawet gdy byłam u niego kilka razy na wizycie na kase chorych był miły i kompetentny!!!! Szczerze polecam!!!!!

serdecznie polecam,lekarz który zna się na swojej pracy,jest miły i kulturalny.

serdecznie polecam,lekarz który zna się na swojej pracy,jest miły i kulturalny.

Doktor prowadził moją ciążę, jestem zadowolona. Zawsze można zadzwonic i zapytac co nas niepokoi. Nigdy się nie zdarzyło aby nie odebrał lub byl opryskliwy. Ilość pacjentek na poczekalni u doktora mówi sama za siebie. Jest godny polecenia.

Lekarz bardzo kompetentny, dokładnie bada, rozmawia z pacjentką ale nie podoba mi sie sposob przyjmowania pacjentek:-( najpierw rano trzeba ustawic sie w "komitecie kolejkowym" potem poźniej i tak odsiedziec swoje w kolejce :-(

Osobiście jestę bardzo zadowoloa leczyłam się u niego pare lat naprawde mi pomógł.

Znam doktora od kilku lat i zawsze kiedy zadzwonię z jakimś problemem to zawsze ma dla mnie czas i wcale nie mam na myśli wizyty prywatnej!Mam dwójkę zdrowych dzieci!Bardzo mi pomógł przy drugim porodzie i jestem mu wdzięczna!jest SUPER lekarzem człowiekiem i mężczyzną oczywiści!Pozdrawiam Pana doktorze!