Przemysław Trzciński

Polecam zawsze ma czas na wyjaśnienie wszystkiego pacjentce gdyby nie Pan Doktor dziś bym nie była szczęśliwa mamą Dziękuję

Polecam z calego serca;))) mega profesjonalny lekarz. Mily i konkretny...zawsze w kontakcie z pacjentem;))) Kobitki nie zastanawiajcie sie nad wyborem lekarza dr. TRZCINSKI to strzal w dziesiątkę;)))

Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. O każdej porze można na niego liczyć, nigdy nie było problemu z kontaktowaniem się telefonicznym.Zawsze doradzi i uspokoi. Fachowo podchodzi do każdego przypadku. Jestem bardzo zadowolona, nie wyobrażam sobie innego lekarz ginekologa. Moim zdaniem choć stwierdzę z przykrością jedyny kompetentny lekarz w szpitalu w ZDW. Polecam

Nie polecam tego "lekarza" mialam z nim "przyjemnosc " rozmawiac w szpitalu - nie bedac jego pacjentka (na cale szczescie), przyjal mnie z rekami w kieszeni i z guma w buzi (widac tu szacunek dla pacjentek szpitala). Zle zdiagnozował moj przypadek. Podczas rozmowy byl chamski, powiedzial ze poronilam jedno dziecko, poronie drugie i trzecie no i moze 4 urodze jak zmadrzeje i lekarza zmienie. Gdy pytalam sie co jest z dzieckiem - odwrocil monitor i powiedzial "widzisz". Gdy pielegniarka weszla do pokoju i zapytala sie co z ciaza powiedzial "widzisz takie cos" - to jest lekarz ?

Jego diagnoza okazala sie błędna - ciaza zagrozona poronieniem- trafilam nastepnego dnia do swojego lekarza w Łodzi do szpitala Madurowicza (ktorego powinnam zmienic w mniemaniu pana T) i tam w ciagu 5 min postawili diagnoze - ciaza pozamaciczna, która zagraza zyciu kobiety. Panie T. jest pan nie kompetentnym lekarzem, nastawionym tylko na kase i dbajacym tylko o swoje pacjentki co bylo widac na oddziale.
Zdecydowanie odradzam.

serdecznie polecam,lekarz który zna się na swojej pracy,jest miły i kulturalny.

serdecznie polecam,lekarz który zna się na swojej pracy,jest miły i kulturalny.

Osobiście jestę bardzo zadowoloa leczyłam się u niego pare lat naprawde mi pomógł.

Lekarz bardzo kompetentny, dokładnie bada, rozmawia z pacjentką ale nie podoba mi sie sposob przyjmowania pacjentek:-( najpierw rano trzeba ustawic sie w "komitecie kolejkowym" potem poźniej i tak odsiedziec swoje w kolejce :-(

Doktor prowadził moją ciążę, jestem zadowolona. Zawsze można zadzwonic i zapytac co nas niepokoi. Nigdy się nie zdarzyło aby nie odebrał lub byl opryskliwy. Ilość pacjentek na poczekalni u doktora mówi sama za siebie. Jest godny polecenia.

Super lekarz pod każdym względem,nawet gdy byłam u niego kilka razy na wizycie na kase chorych był miły i kompetentny!!!! Szczerze polecam!!!!!

polecam,trzy miesiące wcześniej byłam u innego ginekologa i porównując badanie, rozmowę itd. stawiam na dr Trzcińskiego, nikt nie traktował mnie jak ufoludka