dr Przemysław Wójcik

Chirurg szczękowo twarzowy

Bardzo doświadczony chirurg,umie rozładować stres przed zabiegiem,wyjątkowo sprawny,sam trafiłem z polecenia i będę polecał innym

Bardzo kompetentny i życzliwy. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie w jaki sposób będzie wykonywany zabieg ekstrakcji zęba. Szybko, bezboleśnie i profesjonalnie. Gorąco polecam !

Usunięcie niewyrośniętej ósemki razem ze znieczuleniem i szyciem - 20 min. Rewelacja.

Poswiecil mi duzo czasu i wszystko wytłumaczyl,ale wiem od kolezanki ze nie zawsze tak jest ,bo ma bardzo duzo pacjentow i brak czasu,zdecydowanie polecam

Bardzo niemiły lekarz- nieuprzejmy i arogancki, nie umie się zachować nawet przy swoich współpracownikach, zdecydowanie odradzam.

Zdecydowanie polecam doktora P. Wojcika. Niezwykle kompetenty lekarz, ktory przede wszystkim kieruje sie dobrem pacjenta.