lekarz Przemysław Zimnochlekarz Przemysław Zimnoch - zdjęcie profilowe

lekarz Przemysław Zimnoch

Urolog

Pracuję jako lekarz od 2001. Chcę, aby moi pacjenci zrozumieli, jak dbać o własne zdrowie i jak podejmować ważne decyzje w tym zakresie. Doświadczenie zdobywałem pracując pod bacznym okiem wyśmienitych specjalistów w Oddziale Urologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

W latach 2018-2020 organizowałem kursy praktycznego zastosowania URS’u giętkiego w leczeniu kamicy układu moczowego (RIRS). Podczas kursów miałem okazję poznać pracę i wymienić doświadczenie z kolegami z innych ośrodków w Łodzi, Lublinie, Przemyślu, Rzeszowie, Siedlcach, Suwałkach.

Od 2020 roku nabywam nowe umiejętności chirurgiczne pracując pod nadzorem dr n.med. Wojciecha Rogowskiego w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala MSWiA w Warszawie.

Świetny specjalista, poświecił mi dużo czasu i uprzejmości. Trafna diagnoza i pomocne leczenie. Polecam

Lekarz dotarł zbyt późno do gabinetu, zaczął przyjmować 10 min. po należytym czasie rozpoczęcia. Podczas wizyty bardzo szybkie badanie, prawie zero komunikacji, żadnego tłumaczenia w związku z moimi dolegliowściami, szybkie wystawienie skierowania na badania usg, koniec.

Witam! Bardzo dobry i rzetelny specjalista. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z kamnicą nerkową. To właśnie ON a nie inni w fachowy sposób uwolnił mnie od tej bolesnej przypadłosci. Pozdrawiam z Parsippany w NJ-USA!!!.