Filtruj terminy

Lekarze Psychiatra Kościerzyna

lekarz Krzysztof Murawski

ul. Alojzego Piechowskiego 38/110
83-400 Kościerzyna

Psychiatra dr.lekarz Krzysztof Murawski jest najlepszy bo potrawi rozmawiac z pacentem to jest moja opinia a kto mysli inaczej to jego problem
Opinia dodana przez: marek

lekarz Adam Małecki

Chojnice
8 Marca 14 A
89-600 Kościerzyna

Muszę iść do lekarza jednak nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego oni ze mną nie rozmawiają np. Skupiają się wyłącznie na moim zachowaniu, mówiąc co robię lub przerywają rozmowy głównie na czatach. Jeżeli coś mówią to zawsze znajdą jakiś pretekst, aby zakończyć rozmowę. Rozmawiałam z jednym kolega przez prawie 3 miesiące i dialog dobiegł końca, sam powiedział ze nie wie czy wróci do mnie na czat. Niestety to ja muszę słuchać ...

lekarz Marek Fanslau

Różana (za apteką)
83-400 Kościerzyna

Ja z dzieckiem byłam 14 razy u różnych lekarzy i miała 15 różnych podejrzeń w diagnozach(poważnie).Na 14 lekarzy,przebywaniu w klinikach,szpitalach,wzywaniu pogotowia-trafiło 2 lekarzy(w tym Pan doktor).Poświecił mojemu dziecku 2,5 godziny.Polecam każdemu takiego lekarza.Prosze mi wierzyć że trochę się najeździłam i ile razy mi wmawiano że córka jest,, perfekcyjnie zdrowa,,gdzie się okazało że ma-początki epilepsji.Dziękuje p.doktorze a Wam polecam.
Opinia dodana przez: Monika
Pani doktor przede wszystkim oprócz tego ,że jest świetnym lekarzem to jest dobrym człowiekiem.Nie unosi sie pychą, wyższością nad pacjentem, rozmawia jak równy z równym, stara sie zrozumieć problem, wysłuchać i poradzić.Wielokrotnie wcale nie potrzebując godzi sie pomagać.I nie cyrtoli bez sensu tylko konkretnie mówi,szuka odpowiednich rozwiązań.Polecam z czystym sumieniem z całego serducha.
Opinia dodana przez: Natalia