Filtruj terminy

Seksuolog, Psychiatra

Prywatna Praktyka Lekarska Robert Kamiński
ul. Naruszewicza 13/2
35-055 Rzeszów

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o tej tragedii.Wciąż nie możemy się otrząsnąć.Leczył mnie i siostrę.Ja już miałem kończyć leczenie.Ostatni raz byłem u Niego 19lipca.
Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.
Proszę o informacje kiedy odbędzie się pogrzeb i gdzie.
Ja,siostra i cała rodzina jesteśmy w szoku.Był to WYBITNY specjalista.Niech odpoczywa w pokoju.

lekarz Maria Grzech

Zwierzyniecka 11a
35-205 Rzeszów

Bardzo odradzam tą panią doktor, która jest nastawiona do jak najszybszego spławienia pacjenta i obsłużenia jak najwięcej pacjentów w jak najkrótszym czasie, u mnie pierwsza wizyta trwała 10 min, kolejne wizyty max 3 min, zapytanie czy wszystko dobrze i wypisanie kolejnej recepty na ten sam lek i zainkasowanie 80 zł, liczą się tylko pieniądze i dzienny utarg, pacjent jest traktowano bardzo przedmiotowo, ODRADZAM!!!!!!! Wiesław
Opinia dodana przez: Pacjent

dr Justyna Nawrocka

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Bardzo polecam! Wspaniały lekarz. Leczyłam się u tej pani doktor dość długo i byłam bardzo zadowolona! :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

Maciej Żołyniak

Rzeszów

Jestem kobietą,27 lat córeczka 6lat.Przez wiele lat miałam problemy z narkotykami ciężkimi tzn. heroiną i innymi opiatami. Byłam 2 razy w Ośrodkach M., kilka razy detoksy w szpitalach, też w domu.Z tego 2-Ośrodka uciekłam po tygodniu(k.Warszawy) To był raczej obóz koncentracyjny a nie Ośrodek.Pierwszy zresztą nie był lepszy ale musiałam tam wytrzymać aż 9 miesięcy bo miałam wyrok sądowy i nakaz leczenia zamkniętego do 12 miesięcy(po 9 wypisał mnie młody ...

lekarz Beata Malik

Rzeszów

Polecam, mialem depresje, wizyty u pani doktor mi bardzo pomogły, obeszło się bez leków.

Witold Kucharski

Rzeszów

j/w uwuwuwuwuwiuiuiuiuiuiuiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

lekarz Łukasz Filipowski

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

wizyta już od 150
Spokojnie moge polecic jak najbardziej. Profesjonalny i mily lekarz, rzetelny i uczciwy, a ponadto wyrozumialy...Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Daniel Koryl

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKAL"
ulica Wierzbowa 2
35-310 Rzeszów

Wszystko się zgadza, dr Koryl jest specjalistą. A na dodatek ma świetne podejście do pacjenta. Potrafi też wytłumaczyć co i jak. A to ważne. I na dodatek nie patrzy, że za drzwiami jet kolejny pacjent. Świetny lekarz, polecam

lekarz Marzena Trąd

Seksuolog, Psychiatra

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "PSYCHOTERAPIA SC"
Zygmuntowska 1
35-030 Rzeszów

Witam byłem u pani Trad z powodu nerwicowych problemów z erekcja ,przez co jestem samotny.Panie doktor najpierw wciscela mi lek niby na poprawe krazenia jak go zaczolem zazywac zanikly u mnie funkcje seksualne tak jak by krew przestala doplywac .A później jak byłem na wizycie to odmowila dalszego leczenia pod pozorem ze nie mam partnerki a ona nie zajmuje się masturbacja wyrzucila z gabinetu potraktowala jak smiecia i zabronila przychodzić.Uwarzam ...
Opinia dodana przez: Skrzywdzony Pacjent

lekarz Romuald Radziewicz

Psychiatra, Neurolog

Sasanki 9/B
35-604 Rzeszów

Jak on może orzekać o stopniach niepełnosprawności jak wyleciał w swoim czasie hukiem ze szpitala MSW. Nastawiony widać tylko na zarabianie pieniędzy, nie słucha pacjenta, nie interesują go objawy bo z góry wie lepiej.
Opinia dodana przez: Anna

Psychiatrzy w Rzeszowie