Filtruj terminy

Seksuolog, Psychiatra

Prywatna Praktyka Lekarska Robert Kamiński
ul. Naruszewicza 13/2
35-055 Rzeszów

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o tej tragedii.Wciąż nie możemy się otrząsnąć.Leczył mnie i siostrę.Ja już miałem kończyć leczenie.Ostatni raz byłem u Niego 19lipca.
Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.
Proszę o informacje kiedy odbędzie się pogrzeb i gdzie.
Ja,siostra i cała rodzina jesteśmy w szoku.Był to WYBITNY specjalista.Niech odpoczywa w pokoju.

lekarz Maria Grzech

Zwierzyniecka 11a
35-205 Rzeszów

Bardzo odradzam tą panią doktor, która jest nastawiona do jak najszybszego spławienia pacjenta i obsłużenia jak najwięcej pacjentów w jak najkrótszym czasie, u mnie pierwsza wizyta trwała 10 min, kolejne wizyty max 3 min, zapytanie czy wszystko dobrze i wypisanie kolejnej recepty na ten sam lek i zainkasowanie 80 zł, liczą się tylko pieniądze i dzienny utarg, pacjent jest traktowano bardzo przedmiotowo, ODRADZAM!!!!!!! Wiesław
Opinia dodana przez: Pacjent

Maciej Żołyniak

Rzeszów

Jestem kobietą,27 lat córeczka 6lat.Przez wiele lat miałam problemy z narkotykami ciężkimi tzn. heroiną i innymi opiatami. Byłam 2 razy w Ośrodkach M., kilka razy detoksy w szpitalach, też w domu.Z tego 2-Ośrodka uciekłam po tygodniu(k.Warszawy) To był raczej obóz koncentracyjny a nie Ośrodek.Pierwszy zresztą nie był lepszy ale musiałam tam wytrzymać aż 9 miesięcy bo miałam wyrok sądowy i nakaz leczenia zamkniętego do 12 miesięcy(po 9 wypisał mnie młody ...

dr Justyna Nawrocka

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Ja cenie te Panią doktor, pomagała mi w chwilach bardzo dla mnie trudnych, śmierci
bliskich osób, poświęciła więcej czasu,
widziałam jej empatię w podejściu do mnie.
Jestem jej wdzięczna.Polecam.

lekarz Beata Malik

Rzeszów

Polecam, mialem depresje, wizyty u pani doktor mi bardzo pomogły, obeszło się bez leków.

Witold Kucharski

Rzeszów

j/w uwuwuwuwuwiuiuiuiuiuiuiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

lekarz Daniel Koryl

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKAL"
ulica Wierzbowa 2
35-310 Rzeszów

Wszystko się zgadza, dr Koryl jest specjalistą. A na dodatek ma świetne podejście do pacjenta. Potrafi też wytłumaczyć co i jak. A to ważne. I na dodatek nie patrzy, że za drzwiami jet kolejny pacjent. Świetny lekarz, polecam

lekarz Łukasz Filipowski

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

wizyta już od 150
Spokojnie moge polecic jak najbardziej. Profesjonalny i mily lekarz, rzetelny i uczciwy, a ponadto wyrozumialy...Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Anna Wołkanowska

CENTRUM PSYCHIATRII
Władysława Grabskiego 8/15
35-312 Rzeszów

całkowity brak zaufania, brak wytłumaczenia choroby i leczenia, nieuprzejma, nie udziela odpowiedzi na pisemne zapytania, odradzam wizyty, niekompetencja zawodowa, podaje fikcyjne stany chorobowe i nie jest w stanie wytłumaczyć przyczyn, nie analizuje podłoża sytuacji
Opinia dodana przez: Wioletta

dr n. med. Dariusz Mazurkiewicz

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

odmawia pacjentom dostępu do dokumentacji medycznej, czym uniemożliwia konsultację u innego lekarza, nie tłumaczy przyczyn ani podłoża choroby, pacjenta traktuje przedmiotowo, całkowity brak zaufania,
Opinia dodana przez: Wioletta

Psychiatrzy w Rzeszowie