Psychiatra Sopot

Przychodnia Specjalistyczna Nr 3
Obodrzyców 52
81-812 Sopot

Psychiatra dr.lekarz Krzysztof Murawski jest najlepszy bo potrawi rozmawiac z pacentem to jest moja opinia a kto mysli inaczej to jego problem

Opinia dodana przez: marek

Oddział dzienny psychiatryczny
al. Niepodległości 748/2
81-840 Sopot

Pani doktor jest świetnym psychiatrą. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie, co pozwala jej wydać trafną diagnozę. Kontakt z Panią doktor Limon jest zawsze ciepły i serdeczny, a jej śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

al. Niepodległości 683 lok. 13
81-854 Wyścigi, Sopot

lekarz Piasecki jest wspaniałym lekarzem takim ludzkim umie słuchać radzić i leczyć jeszcze takiego lekarza nie spotkałam.Wszystko wie co człowiekowi może dolegać zna życie właśnie tych słabszych nieradzących sobie w życiu. jest wspaniały po prostu nie do opisania.

Opinia dodana przez: Grazyna

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

lekarz spoko :), najlepiej powiedzieć wszystko o sobie i swoje podejrzenia dotyczące siebie..... mogę go polecić,

Opinia dodana przez: kasia

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Pełen energii i optymizmu lekarz, poświęca uwagę pacjentowi. Korzystałam z wizyt na NFZ i jeszcze dostałam od niego skierowanie na psychoterapię, również z NFZ. Szkoda, że nie trafiłam do niego wcześniej, bo prawdopodobnie szybciej wróciłabym do dobrej kondycji psychicznej :-)

Opinia dodana przez: Lucek

Mickiewicza 59/20
81-866 Sopot

Rzym-Mediolan no od razu wiadomo, że to fałszywę dane osobowe, prawdziwę imię i nazwisko pani doktor to Anne Frank

Opinia dodana przez: Hess

Przychodnia specjalistyczna
Jana z Kolna 16
81-741 Sopot

nie polecam tego lekarza w ogole.nie ingeruje w problem.Wystawia pochopnie recepte i żle ocenia ludzi.Moim zdaniem to w ogole nie powinna byc lekarzem psychiatrą.Nie nadaje sie do tej pracy.Strata czasu nerwow i pieniedzy chodzenie do niej. Cos tam wie ale ogolnie to nie ma zielonego pojecia i chorobach psychicznych typu schizofrenia paranoidalna.Mimo iz bylem zdrowy zrobila ze mnie chorego i wypisala mi recepte na ktorej napisała ze jestem chory psychicznie .Recepte wypisała bez namyslu jakiegos psychotropa i jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem czyli mną.Niech go se sama bierze i lyka.Moze i sama go potrzebuje.Nie zbadala w ogole spray u mnie i bez namyslu wypisala bzdurna recepte.Niepolecam jej w ogole nigdy.Sprawa na nia i skarga poszla do izby lekarskiej.Sprawa w toku.

Opinia dodana przez: Alfred jonatan kwak

lekarz Dorota Ussorowska

Geriatra, Internista