Lekarze Psychiatra

lekarz Krzysztof Murawski

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck

Psychiatra dr.lekarz Krzysztof Murawski jest najlepszy bo potrawi rozmawiac z pacentem to jest moja opinia a kto mysli inaczej to jego problem
Opinia dodana przez: marek

lekarz Wojciech Eysymontt

Załęska 49/25
40-572 Katowice

Najbardziej profesjonale podejście do pacjenta i jego rodziny .Pan doktor ,fachowiec i specjalista godny polecenia.Mieliśmy szczęście że możemy leczyć u Pana naszego syna. Dziękujemy.

Kamila Hałas

PsychoLab
08-110

Opinia dodana przez: Aleksandra
Bardzo miła pani doktor i wspaniały specjalista. Każda wizyta jest wyjątkowa, do problemów pacjenta podchodzi z zaangażowaniem i zawsze można liczyć u niej na ciepłe słowo i ludzkie traktowanie. Potrafi cierpliwie słuchać i zawsze pomocnie doradzi. Pomogła mi wyjść z nerwicy, która znacznie utrudniała mi codzienne funkcjonowanie.
Opinia dodana przez: Nedelia

lekarz Andrzej Holly

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Dr. Holly to wspaniały lekarz i człowiek. W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta, a nie portfelem. Bezinteresowne udziela pomocy. Jednocześnie w kontakcie z pacjentem jest miły, życzliwy, stara się zrozumieć każdy problem. Jest lekarzem z powołania. Do tej pory nie spotkałam drugiego tak kompetentnego i szczerze zainteresowanego pacjentem lekarza. Polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: pacjentka
Trafiłam do pani Daszkiewicz będąc w głębokiej depresji. Teraz, po roku leczenia farmakologicznego, odstawiam antydepresanty i czuję się bardzo dobrze. Odznacza się świetnym podejściem do pacjenta. Jest ostrożna - nie przepisze mnóstwa silnych leków, jeśli nie uważa tego za konieczne. Potrafi wysłuchać. Wizyta u niej to nie tylko formalność, to kolejny krok w leczeniu. Poradziła mi psychoterapię. Zaufałam jej i było warto. Zaczęłam żyć na nowo.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Anatol Bagiński

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy
44-280 Rydułtowy

Bardzo kompetentny,przyjazny i znający się na rzeczy lekarz. Empatyczny lekarz,ktory wyjasnia i dopytuje jest dziś rzadkością a takimi cechami wyróżnia sie p.doktor. Podchodzi do pacjenta holistycznie.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Anna Sałapa

Górki Zawadzkie 9
33-300 Nowy Sącz

Nie tylko wspaniały lekarz ale i wspaniały człowiek kompetentny, pełen zrozumienia, poświęcający pacjentowi mnóstwo czasu i uwagi, a przy tym niebywale uprzejmy i ciepły. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Daniel Koryl

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKAL"
ulica Wierzbowa 2
35-310 Rzeszów

Wszystko się zgadza, dr Koryl jest specjalistą. A na dodatek ma świetne podejście do pacjenta. Potrafi też wytłumaczyć co i jak. A to ważne. I na dodatek nie patrzy, że za drzwiami jet kolejny pacjent. Świetny lekarz, polecam

lekarz Dorota Dentkowska

Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu
ulica Sądowa 18
88-100 Świecie

Jest najlepsza i zawsze pomoże od niej wychodziłam i byłam jak nowo narodzona dziękuję bardzo pani doktor za to że jest ktoś taki I zawsze pomoze
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Anna Chojnacka-Gabryel

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Polecam. Profesjonalna i mądra Pani doktor. Leczę się u Pani doktor od kilku lat i poleciłem ją kilku moim znajomym. Wszyscy mają podobną opinię. Pierwszy raz przyszedłem na wizytę również z polecenia. Było warto. Jestem pod dobrą opieką.
Opinia dodana przez: Olaf

lekarz Barbara Walczak

A. 1-go Maja 24/26 m.16
90-718 Łódź

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Przemiła,pełna serca Pani Doktor. Wyleczyła mnie z depresji i pilnuje aby choroba nie wróciła. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Agata Biernacka-Bazyluk

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Puławska 255 a/lok. 1, 2
02-740 Warszawa

Bardzo polecam wizytę u Pani dr Biernackiej- Bazyluk. Dobry kontakt z pacjentem, empatia i zrozumienie. Rozmowa o problemie bardzo pomaga. Słucha i słyszy swojego pacjenta. Nie daje gotowych rozwiązań, ale wskazuje obszary do przepracowania. Po każdej wizycie wychodziłam wzmocniona. Jeśli pacjent jest gotowy na współpracę i rzeczywiście chce sobie pomóc warto skorzystać z pomocy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jacek Węgrzyn

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Warszawa

Polecam doktora Węgrzyna. Mam pozytywne wrażenia po wizycie. To bardzo konkretny, kompetentny lekarz. Dopytuje o objawy, cierpliwy, punktualny.
Opinia dodana przez: Maria

prof. dr hab. n. med. Maria Kobayashi

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Warszawa

Jest cierpliwą, ciepłą i wyrozumiałą osobą, byłam u niej na wizycie , która trwała 1,5 godziny, to bardzo długo, dzięki temu mogłam dokładnie przedstawić i opisać swój problem pani profesor. Była dla mnie wyrozumiała, widziałam,że jest zaangażowana i chce mi pomóc. Wyszłam z gabinetu zadowolona i pełna nadziei, że dam sobie radę.
Opinia dodana przez: Klaudia
Miałam Zaszczyt Poznać Szlachetna Panią Doktor .Nie jestem pacjentką Pani Doktor ,niemniej Uważam ,ze Pani Doktor to Wysokiej Klasy Specjalista. Pani Doktor Jest Lekarzem Prowadzącym moją Mamę od wielu lat.Szlachetna Pani Doktor Jest Empatyczna,z troską obdarza każdego pacjenta,wymagającego szybkiej interwencji i terapii.Szlachetna Pani Doktor w swoich codziennych działaniach Stosuje zasady Akceptacji, Pomocy, Indywidualizacji. Pani Doktor TO Bardzo Dobry Człowiek.Dziękuje za Wszystko.mieszkanka Zgierza Dorota Żaczek.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Anna Janiszewska

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO
Wschodnia 34
87-100 Toruń

Pani doktor za każdym razem bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodziła do mojego leczenia. Polecam.

lekarz Katarzyna Tkaczyk - Kluczyńska

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Oby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta.Pani Doktor godna polecenia ,wysoka kultura osobista,profesjonalna,kompetentna,Z czystym sumieniem POLECAM,Pani Doktor-bardzo DOBRY przy tym CZLOWIEK,mozna jednak byc milym nie tracac na asertywnosci.

lekarz Paulina Pabin-Rykaczewska

ul. Tadeusza Kościuszki 43/47
87-100 Toruń

U Pani Doktor Rykaczewskiej lecze sie od 8 lat. Od razu swietnie dobrala mi leki wobec czego praktycznie nastapila remisja choroby i do dzis lekow nie trzeba zmieniac. Cenie u Niej fachowosc, stanowczosc, a zarazem cieplo i opiekunczosc. Jest to kulturalna i przemila osoba. Polecam tego lekarza!
Opinia dodana przez: Slawomir

lekarz Joanna Jakacka

ul. gen. Armii Aleksandra Gorbatowa 37
07-410 Ostrołęka

Wspaniały lekarz, miła, ciepła i życzliwa osoba o dobrym sercu. Profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta. Wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nie czuje się skrępowania i można swobodnie wypowiedzieć się, swoje problemy i dolegliwości. Pani doktor potrafi cierpliwie słuchać, okazywać wsparcie jakiego w danej chwili potrzeba i podnosić na duchu. Już za pierwszym razem dobrała mi odpowiednie i skuteczne leczenie. Bardzo mi pomogła w trudnym momencie mojego ...
Opinia dodana przez: Iwona W.