Filtruj terminy

mgr Mateusz Milanowski

Gabinet Psychologiczny Monere
Mikołaja Firleja 23
Elbląg

Psycholog inny niż wszyscy! Widać, że kocha, to co robi, pomoc ludziom sprawia mu przyjemność i jest to właściwa osoba, na właściwym miejscu. Angażuje się całym sobą i nie patrzy na zegarek. Potrafi odpisać na wiadomość nawet w srodku nocy, dać wspaniała radę. Wzbudził moje zaufanie, a o to u mnie bardzo ciężko. Moja terapia z nim świetnie owocuje, staje się lepszym człowiekiem i w końcu żyje i mam odwagę ...
Opinia dodana przez: Mateusz B

mgr Elzbieta Oknianska

gabinet psychologiczny
Studzienna 21-22/5
82-300 Elbląg

ŻYCZLIWA osoba, byłam z córką (wiek 17 lat) na dwóch wizytach i jestem pod wrażeniem zaangażowania Pani Psycholog. Dzięki spotkaniom uświadomiłam sobie z jakimi problemami boryka się moje dziecko i jak istotne są one dla jej codziennego funkcjonowania. Trafiłyśmy do odpowiedniej osoby, która "małymi kroczkami" czyni cuda:), bo każda drobna zmiana u córki, która wywoła radość, chęć przebywania z innymi ludźmi jest dla mnie SUKCESEM. Mam nadzieję, że córka odzyska ...
Opinia dodana przez: Sylwia

mgr Swietłana Górka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

P. Swietłana w bardzo przujazny sposób pomogła mi zrozumieć na czym polega mój problem, a zaproponowane rozwiązania przyniosły nadspodziewanie szybki i pozytywny efekt. Z całą pewnością mogę polecić Panią psycholog.
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Michał Wojtala

mgr Michał Wojtala

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Indywidualna Praktyka Psychologiczna Michał Wojtala
Plac Słowiański 1/3
Elbląg

Bardzo dobry psycholog. Wcale się nie dziwię, że ma takie dalekie terminy wizyt. Sama jestem po studiach doktorskich z psychologii i nie ukrywam, że po tym czego tam doświadczyłam wstydziłam się do tego przyznać. Po wizycie wiem, że jednak nic nie wiem. Chapeau bas - jest Pan wyjątkowym specjalistą z ogromną i godną pozazdroszczenia wiedzą. Dziękuję za konsultację. To było coś!
Opinia dodana przez: Jaga

mgr Emilia Jurewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Emilia Jurewicz
ul. Robotnicza 49/16
82-300 Elbląg

Pani Emilia wspierała mnie w sytuacji kryzysowej. Jest osobą bardzo empatyczną, nie dawała gotowych rozwiązań a potrafiła wczuć się w moją sytuację i razem szukałyśmy najlepszego rozwiązania dla mnie. Jest osobą bardzo ciepłą, od pierwszego spotkania czułam się bardzo komfortowo. Pani Emilia skutecznie pomogła mi pozbyć się stanów lęków. Polecam bardzo Panią Emilię, jest psychologiem z powołania i poświęca 100% uwagi pacjentowi. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Bartosz Stanny

SoFT Poradnictwo Psychologiczne
Bednarska 12 B
82-300 Elbląg

Witam, bardzo dziękuję panu Panie Bartoszu za spokój w moim życiu i szanse na lepsze jutro. Dzięki naszym rozmowa zrozumiałam że na wiele spraw mam wpływ! Kasia

mgr Aleksandra Gołębiewska

Psychiatra, Psycholog

Prywatny Gabinet Psychoterapii
82-300 Elbląg

Bardzo kompetentny specjalista w swojej dziedzinie. Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem, budzi zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Najlepsza w Elblągu. POLECAM każdemu, kto szuka mądrego fachowca z dużym doświadczeniem, a nie wróżki z czarodziejska różdżką.

mgr Agnieszka Bortkiewicz-Obuchowska

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii