Filtruj terminy

Psycholog dziecięcy Olsztyn mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy - gabinet Olsztyn
ul. Jagiellońska 55 b/41
10-283 Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Monika Pater-Prais

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychologa Dziecięcego
ul. Niepodległości 53/55 gab.2
10-900 Dajtki, Olsztyn

Siwtna w tym co robi,poswiecila czas i dziecku i mnie. Wszystko wyjasnila i opowiedziala. Poswieca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. POLECAM !!

mgr Dorota Mroczkowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Kanafojskiego 3 lok. 10
10-722 Olsztyn

Bardzo uprzejma i profesjonalna pani doktor, skorzystałam ja, skorzystały moje dzieci (Biofeedback), gorąco polecam Anka Z.

ul. Niepodległości 53/55 lok.8
10-044 Olsztyn

Kompetentna, ciepła, budząca zaufanie, dokładna, szczerze chcąca pomóc Pani Psycholog. Byliśmy na 6 spotkaniach, podczas których odebrała w sumie 2 telefony - zawsze szybko i pośpiesznie kończąc rozmowę z rozmówcą. Dwukrotnie sama przeciągnęła czasowo spotkanie aż o 40 minut! nie pobierając za to dodatkowej opłaty (warto umawiać się jako ostatni w kolejce;) ) Papierologia na początku jest niezbędnym elementem, aby poznać przeszłość dziecka oraz podejście rodziców. U nas rady Pani ...

lekarz Leokadia Burakiewicz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Ortopedyczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 55. Ambulatorium artroskopowe
al.Wojska Polskiego 80
Dajtki, Olsztyn