Lekarze Psycholog kliniczny

Elżbieta Bierońska

Logopeda, Psycholog

Gabinet logopedyczno - psychologiczny
30-422 Kraków

Ciepła, serdeczna i skuteczna. Bardzo dobry Logopeda z ogromnym doświadczeniem. Do wszystkiego podchodzi z dużą rozwagą i wrażliwością, zawsze wysłucha wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania. Ma własny system, korzystając z różnych metod proponowanych przez różne szkoły logopedyczne. Synek w czasie roku zajęć u Pani Elżbiety poczynił ogromne postępy nie tylko w wymowie ale także w rozwoju ogólnym, budowie zdań, formowania wypowiedzi. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika

mgr Dorota Kamińska

Przychodnia
Wyspiańskiego 6
96-300 Żyrardów

Korzystałam z psychoterapii około pół roku objawy określone jako depresja z lękiem zmniejszyły się a nawet poprawiło się myślenie o sobie z czym nawet nie wiedziałam że był taki problem. Warto pójść dla siebie żeby się lepiej poznać samemu i nie trzeba się wstydzić trzeba dbać o siebie. .

mgr Patrycja Leonciuk-Frelichowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

PSYCHE Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej
ul. 30 Stycznia 8
66-300 Międzyrzecz

Pani Patrycja to profesjonalistka w każdym calu. Dzięki niej odzyskałam swoje życie. Przyłączam się do tych wszystkich pozytywnych komentarzy i pragnę jeszcze raz bardzo podziękować tej wspaniałej kobiecie.
Opinia dodana przez: ppp

mgr Katarzyna Wojutyńska

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
B. Chrobrego 5
47-100 Strzelce Opolskie

Doskonały fachowiec, bardzo szybkie rezultaty terapii. Pani Kasia jest psychologiem który faktycznie pomaga bez konieczności chodzenia na terapię latami. Efekty terapeutyczne widoczne są praktycznie już po pierwszym spotkaniu. Atmosfera super.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Maria Ocias-Tarkowska

Psychologiczny
Sucha 2
26-600 Radom

Ja sama pani mgr chodzilam cale lata jest mila osoba zna sie na rzeczy i wie jak postepowac z pacjetem
Opinia dodana przez: Ela

mgr Dariusz Stachów

Ku Dobremu
Jana Pawła II 2
57-350 Kudowa-Zdrój

bardzo wporzo człowiek wiele przeżył i wiele rozumie nie wciska ciemnoty jak większość każdego traktuje indywidualnie hmm ja jestem narkomanką z 6 letnią abstynencją i właśnie dzięki temu człowiekowi wyszłam z nałogu. Jego pomoc + ciężka praca nad sobą polecam

mgr Krystyna Langa

Centrum Terapii Krótkoterminowej
ul. 3- go Maja 3, pok. 2
84-200 Wejherowo

Od lat leczyłem się z powodu nerwicy lekowej. Po terapii nie biorę już leków i mam święty spokój. Myślałem, że będę się z nią męczył całe życie. Cały czas oswajam się z nową sytuacją. Dlaczego lekarze nie mówią, że można się wyzbyć nerwicy lękowej dzięki terapii psychologicznej.
Opinia dodana przez: Konrad
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Psycholog kliniczny
                                       dr n. hum. Agnieszka  Pasztak-Opiłka

dr n. hum. Agnieszka Pasztak-Opiłka

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor Agnieszka to wybitny specjalista, od pierwszego spotkania wiadomo, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Na terapii panuje doskonała atmosfera. Pani Agnieszka wykazuje duże zaangażowana, odpowiada na wszystkie pytania, ustala jasny plan działania który co najważniejsze później okazuje się SKUTECZNY !
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psycholog
                                       mgr Anna Schmidt-Przeździecka

mgr Anna Schmidt-Przeździecka

Ośrodek Psychoterapii Empatia
ul. Głogowska 47d/1
Poznań

Pani Anna to bardzo dobry fachowiec, przede wszystkim jasno mówi na czym będzie polegała terapia i czego chce się dowiedzieć o pacjencie, aby w rezultacie pomóc znaleźć rozwiązanie na bolączki, z którymi sie przychodzi do gabinetu. I wiecie co Wam powiem? Tak się stało, a mi żyje się o niebo lepiej. Zrozumiałem wiele spraw, wiele procesów jakie we mnie zachodzą i dlaczego tak a nie inaczej. Dostałem tez wskazówki co ...
Opinia dodana przez: Kuba

mgr Alexandra Kamińska

Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii
Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
Warszawa

Bardzo kompetentna pani psycholog, przeprowadza również badania psychotechniczne kierowców, z których z sukcesem skorzystałem

mgr Ilona Bielecka

Mediva
Sienna 86/84
00-815 Warszawa

Bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc. Jest Pani Aniołem,aby więcej tak dobrych ludzi jak Pani było na świecie. Dziękuje że w najtrudniejszych chwilach naszego życia dała nam Pani tyle siły i ciepła. Pozdrawiamy Anna i Tadeusz
Opinia dodana przez: aneta

mgr Monika Tokarska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

ulica Bartkiewiczówny 87A/7
87-100 Toruń

Pełen profesjonalizm, konkretność i zrozumienie. Gdybym miał opisać wzorzec terapeuty byłby on pokryciem Pani Moniki w niemal 100%. Czuję się rozumiany, choć mój przypadek jest trudny (pewnie ktoś powie "a który nie jest? i ma rację"), pomimo komplikacji z etatem w szpitalu, Pani Monika nie ucięła kontaktu jak to czasem bywa u terapeutów.
Opinia dodana przez: Maciej

mgr Hubert Szczepaniak

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Napiszę krótko - najlepszy psycholog w Żyrardowie. Przez kilka lat odbijałam się od ściany aż w końcu trafiłam na psychologa , który nie dość ,że ma ogromną wiedzę i kompetencje to jeszcze potrafi zbudować zaufanie i jest naprawdę zainteresowany problemami pacjenta. Polecam pana Huberta z czystym sumieniem !
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Marta Perkowska

Makowa 19
18-400 Łomża

Pani Perkowska wzbudziła moje zaufanie, pomogła mi w rozwiązywaniu moich problemów. Zanim do niej trafiłam byłam u wielu specjalistów, podejrzewam, że sami nie radzili sobie ze sobą i nie byli w stanie mi pomóc. Dziś jestem silna, radosna i z nadzieją patrz w przyszłość. Polecam!
Pani Paulina jest świetnym psychologiem. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Wyciągnęła mnie z depresji i poprawiła stosunki z mężem. Oprócz kompetencji jest jesszcze przesympatyczna kobieta. Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

mgr Izabela Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń

Z całego serca pragnę polecić Panią Izę dla osób, które potrzebują pomocy oraz wsparcia, zwłaszcza podczas trudnych przeżyć i wydarzeń w swoim życiu, ponieważ Pani Iza jest osobą niezwykle zaangażowaną w sprawy swojego pacjenta, do których podchodzi zawsze, bez wyjątku z ogromnym ciepłem i otwartością. Pani Iza bardzo mi pomogła w niezwykle trudnym momencie mojego życia, pozwoliła mi spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy, dając mi od siebie ogromnie ...
Opinia dodana przez: Jowita
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

Wrocławskie Centrum Psychoterapii
Klimasa 37b/6
Wrocław

U pani Agnieszki przechodzę swoją już drugą terapię. Powiem szczerze, jestem już prawie rok w terapii i widzę i czuję jak zmienia się moje życie, jak odnajduję siebie. Pani Agnieszka zawsze mi tłumaczy to co mnie nurtuje i pomaga mi zrozumieć to co się ze mną dzieje i dlaczego. Jestem za to bardzo wdzięczna, bo to po prostu pomaga. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Agata

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

kompetencja,uprzejmość,pomoc,podejście do dzieci i rodziców na najwyższym poziomie,bardzo ciepła osoba,sposób prowadzenia lekcji przyjazny dla dziecka ,polecam
Opinia dodana przez: Iwona

mgr Iwona Lassota

Gabinet Psychoterapii
Warszawa

Już podczas pierwszej konsultacji czuć pełen profesjonalizm oraz umiejętne podejście do pacjenta. Pani Psycholog jest uprzejma, konsekwentna, potrafi szczerze słuchać drugiej osoby. Posiada wszystkie cechy których oczekujemy od najlepszego psychologa. Gorąco polecam.

Magdalena Tomkiewicz

Międzyuczelniana Przychodnia dla Studentów Szkół Wyższych
Podkarpacka 1 a
35-082 Rzeszów

Trafiłam przypadkiem do gabinetu pani Magdy, bardzo się bałam bo była to moja któraś terapia z kolei. Jednak poczułam się pierwszy raz na wizycie u terapeuty bezpieczna, zaopiekowana, wysłuchana, ,,przytulona''. Cieszę się, że mialam możliwość uczęszczania na terapię do pani Magdy, ten czas nauczył mnie wiele, dostałam wiele zrozumienia i uprzejmości. Zrozumiałam, że świat wcale nie jest okropny i może mnie czekać coś dobrego w przyszłości.