Lekarze Psycholog kliniczny Bydgoszcz

dr Maja Łoś

GABINET PSYCHOLOGICZNY PO-MOC MAJA ŁOŚ
Ugory 2/9
85-132 Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

Daria Krulikowska

Psycholog

Poradnia Rodzinna Instytutu Dzieci i Rodziny Fundacji Po Swojemu - psycholog dziecięcy
Bydgoszcz

Daria jest świetną osobą oraz specjalistą. Jej doświadczenia oraz zdobyta wiedza pomogła mi przejść przez najtrudniejsze momenty mojego życia. Wspierała mnie i mobilizowała do pracy nad sobą oraz wiary we własne możliwości. Pokazała jak pokochać i zrozumieć samego siebie, a także jak środowisko domowe wpłynęł na mnie i że można to zmienić. Jestem jest bardzo wdzieczna za kilku miesięczne spotkania, na których byłam zawsze wysłuchana oraz wspierana.
Opinia dodana przez: Sylwia
                                       mgr Magdalena Podolska

mgr Magdalena Podolska

Psycholog

UC Consulting sp. z o. o.
Techników 6/17
Bydgoszcz

Kilkanaście godzin terapii przyniosło już wymierny efekt. Zostały rozpoznane i nazwane emocje, które były podstawą mojej depresji. Teraz pracujemy w terapii nad zmianą stylu życia. Gorąco polecam 👌
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Justyna Szrajda

Psycholog dziecięcy

E.Plater 19-21/18
85-091 Bydgoszcz

Pani doktor Justyna Szrajda to osoba cudowna, kompetentna w dziedzinie psychiatrii dziecięcej. Dziękujemy Pani za fachowość, wielką życzliwość i uprzejmość do drugiego człowieka. Jako jedyna rozpoznała u mojego dziecka zaburzenie rozwojowe. Dziękujemy z całego serca.
Opinia dodana przez: Barbara

mgr Ksiądz Szymon Gołota

SZYMON GOŁOTA
ul. Kapliczna 7 (budynek Zespołu Szkół nr 17)
85-775 Bydgoszcz

Dzięki niemu jestem szczęśliwy, odzyskałem rodzinę, a to największy skarb jaki mam !!!

Magda Konstantynowicz-Lewandowska

Psycholog, Psychoterapeuta

"Salus"
Bydgoszcz

Dzięki terapii mogę powiedzieć, że jestem osobą, która nie ucieka od problemów tak jak kiedyś, ale potrafi je rozwiązywać.

mgr Aneta Sokołowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Bydgoszcz

Polecam panią Anetę ponieważ jest psychoterapeutką z powołania. Sesje przebiegały w atmosferze życzliwości i akceptacji, dzięki czemu czułam się bardzo komfortowo, nawet kiedy przerabiałam trudne sprawy. Dzięki niej na wiele spraw spojrzałam z zupełnie innej strony a wcześniej nie zastanawiałam się nad swoimi wyborami i decyzjami przez co ślepo gdzieś brnęłam, najczęściej w różne tarapaty życiowe. Jeszcze raz bardzo polecam i dziękuję za pomoc, którą otrzymałam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Elżbieta Marchlewicz

Centrum Psychoterapii Integrum
Plac Weyssenhoffa 2/6
85-072 Bydgoszcz

Pani Elżbieta wzbudza zaufanie, jest też bardzo ciepłą osobą. Ale najważniejsza jest jej kompetencja zawodowa. Mam przekonanie, że jej wiedza, doświadczenie zawodowe są czymś co nie przesłania jej widoku cierpienia w pacjencie. Jestem bardzo zadowolona z wyników dotychczasowej terapii. Dziękuję :)

mgr Agnieszka Tarczałowicz

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Najcudowniejsza kobieta jaką znalazłem. ... przyjaciel dzieci oraz najlepszy przyjaciel! Ktoś kto nauczył mnie żyć! !! Dziękuję! !! Bardzo mi ciebie brakuje 😢😢 To ty mi pokazać as czym jest miłość. .. coś czego nie dała mi rodzina. Na zawsze w mym sercu ❤
Opinia dodana przez: Kanarek

lekarz Anetta Juraszek-Wolska

Genetyk kliniczny

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Pani doktor jest świetnym specjalista z ogromną wiedzą. Jest przy tym bardzo empatyczna i pomocna. Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina
Byłem pod opieką Pani doktor, to najwybitniejszy specjalista w dziedzinie psychologii, do tego wspaniały człowiek. Po odejściu Pani doktor, mój stan zdrowia pogorszył się …, może uda się jeszcze wrócić. Wspominam ją jako kobietę bardzo sympatyczna, przemiłą i wiecznie uśmiechniętą ! Wielu sukcesów Pani doktor życzę.
Opinia dodana przez: Piotr

mgr Marcin Woźniak

Psycholog

Poradnia Zdrowia Psychicznego "Stawowa"
Bydgoszcz

Pan Marcin Woźniak jest najlepszym i najbardziej inteligentnym psychoterapeutą, jakiego znam. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta, więc bywa, że jest bezkompromisowy i prosto z mostu podaje diagnozę: lub myśl, która w ramach terapii, ma rozpętać w nas burzę. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

dr Agnieszka Hamerlińska-Latecka