Psycholog Gdańsk

wizyta już od 80

Ośrodek Terapii Uzależnień
Gospody
Gdańsk

Bardzo szczere podejście do pacjenta, chęć zrozumienia. Polecam. Nieudawana uprzejmość i zaangażowanie sprawiają, że chce się wrócić na "rozmowę".
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Alicja Maliszewska Psycholog Kliniczny

80-111 Gdańsk

Serdecznie polecam panią Alicję, profesjonalna i serdeczna. Pomogła mi i obecnie wiem jak sobie radzić, choruję na depresję. nie sądziłam że mogę inaczej patrzeć na problemy.
Opinia dodana przez: Magda

mgr Joanna Pietniun

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Pracownia Psychologiczna Joanna Pietniun
Szafarnia 7/44 Gdańsk
80-755 Gdańsk

Z pełnym przekonaniem polecam tą doskonałą psycholog z fantastycznym podejściem do człowieka, cierpliwa, wyrozumiała, ma również bardzo dobre podejście do dzieci.Stosowane przez nią terapie są skuteczne.
Opinia dodana przez: Małgorzata45

mgr Klaudia Musiał

NZOZ Poradnia Okulistyczna 'VISUS', Salon Optyczny
Grunwaldzka 126 A
80-244 Gdańsk

Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie. Borykalem się 12 lat z problemem depresji. Pani Klaudia jako pierwsza specjalistka od tylu lat postawiła mi prawidłową diagnozę, którą po konsultacji psychiatrycznej potwierdził i mój psychiatra. Co się okazało moje zaburzenie było tylko w 1/4 depresją na którą całe życie byłem leczony. Teraz, po roku terapii mogę napisać - to naprawdę działa, a specjalistka jaką mogę nazwać Panią Klaudię nie ma sobie równych.
Opinia dodana przez: Karol

Gdańsk

Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w okropnym momencie życia. Pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie. Cierpliwa, miła, dokładna.
Opinia dodana przez: Ola

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny
ul.Chrobrego 36a/9
Gdańsk

Wspaniały ,dobry,cierpliwy do granic możliwości.Anioły na tym świecie istnieją.Czy bym go poleciła? - z ręką na sercu TAK.

Gabinet Psychologiczny

Polecam Tą Panią Psycholog,bardzo miła i kompetentna,

mgr Karolina Filipowicz

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Centrum Praw Kobiet

Gdańsk

Bardzo dobra pani psycholog, wysłuchała wsparła i wyszłam z gabinetu w innym nastroju.

ul. Piastowska
Gdańsk

Pani Psycholog umie słuchać , a swoja wiedzę i doświadczenie trafnie wykorzystuje w prowadzeniu pacjenta. Polecam serdecznie

mgr Joanna Bachanek

Gdańsk

Niestety Pani Joanna nie była na tyle pomocna by rozwiązać problem jaki mnie trapi.Może mój problem jest poza kompetencjami tej Pani.
Opinia dodana przez: Mateusz

Psycholodzy w Gdańsku