Psycholog Gdańsk

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Pracownia Psychologiczna Joanna Pietniun
Szafarnia 7/44 Gdańsk
80-755 Gdańsk

Najlepszy psycholog, do którego chodziłam, a miałam ich trochę. Po trzeciej wizycie już wiedziałam co mam dalej robić. Niesamowicie ciepła osoba. Bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Marianna
Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w okropnym momencie życia. Pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie. Cierpliwa, miła, dokładna.
Opinia dodana przez: Ola

Kamila Safaryn

Gdańsk

Pani Kamila bardzo mi pomogła. Jest bardzo rzeczową i kompetentną osobą z dużą empatią. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: fi

mgr Klaudia Musiał

NZOZ Poradnia Okulistyczna 'VISUS', Salon Optyczny
Grunwaldzka 126 A
80-244 Gdańsk

Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie. Borykalem się 12 lat z problemem depresji. Pani Klaudia jako pierwsza specjalistka od tylu lat postawiła mi prawidłową diagnozę, którą po konsultacji psychiatrycznej potwierdził i mój psychiatra. Co się okazało moje zaburzenie było tylko w 1/4 depresją na którą całe życie byłem leczony. Teraz, po roku terapii mogę napisać - to naprawdę działa, a specjalistka jaką mogę nazwać Panią Klaudię nie ma sobie równych.
Opinia dodana przez: Karol

mgr Agnieszka Wroczyńska

Seksuolog, Psycholog

BezTabu
Grottgera 19a/3
Gdańsk

Ja również miałam uczestniczyłam w kilku spotkaniach w tej psycholog i żałuję, że nie wzięłam sobie do serca Carotiny. Mam podobną opinię co do efektywności tych spotkań i zaangażowania terapeutki. Miałam wrażenie, że jest do spotkań nieprzygotowana i na gorąco przeszukuje notatki z poprzednich wizyt, żeby zorientować się z jakim w ogóle problemem przychodzę. Nie polecam spotkań osobom, które mają problem z werbalizacją swoich problemów, lub nie potrafią się otworzyć. ...
Opinia dodana przez: Kati

lekarz Alina Szabłowska

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej
Mariacka 46/47 m.3
80-833 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z terapii u pani Szabłowskiej. Spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu po 45 min. Nie wiem jaki jest koszt wizyty teraz, bo chodziłam na terapie 4 lata temu. Do tej pory wykorzystuje w moim zyciu, to czego sie wtedy nauczylam. Bardzo polecam.

Katarzyna Wieczorek

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości MILA
Szeroka
Gdańsk

Mimo że p. Kasia mało mowi, to terapia naprawdę skuteczna. Osoba ciepła i widać zaangażowanie z jej strony podczas terapii.
Opinia dodana przez: Basia

mgr Anna Żebryk-Michalska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Psychoterapia Anna Żebryk-Michalska
ul.Dąbrowszczaków 6f/2
80-373 Gdańsk

Chodziłam do Pani na terapię parę lat i bardzo mi pomogła. Do dziś jestem wdzięczna za otrzymaną wtedy pomoc, zupełnie odmieniło to moje życie. Pani Anna to bardzo ciepła i profesjonalna osoba, zdecydowanie godna polecenia :)

dr Magdalena Giers

Psycholog dziecięcy

Centrum TERAZ
Kotwiczników 10ab
80-881 Stare Przedmieście, Gdańsk

Skorzystaliśmy z diagnozy gotowości szkolnej, bo nie mogliśmy się zdecydować czy wysłać syna do szkoły czy zostawić jeszcze w przedszkolu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Prowadząca potrafiła zaangażować syna przez prawie 2 godziny! A w przedszkolu i w domu nie potrafi się skoncentrować dłużej niż pół godziny. Mało tego- po powrocie do domu mówił, że nie może się doczekać następnego spotkania- tak mu się podobało!
Na prawdę bardzo dobre podejście do ...

mgr Jarosław Zabojszcz

Seksuolog, Psycholog

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny
ul.Chrobrego 36a/9
Gdańsk

Zawsze po wizycie czuje się lżej, spokojniej. Praca nad sobą, choć czasami ciężka, jest warta efektów. Dziękuję Panu Jarkowi za dotychczasową pomoc i czekam na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Kasia

Psycholodzy w Gdańsku