Psycholog Gdańsk

mgr Justyna Michno

Ośrodek Terapii Uzależnień
Gospody
Gdańsk

Bardzo szczere podejście do pacjenta, chęć zrozumienia. Polecam. Nieudawana uprzejmość i zaangażowanie sprawiają, że chce się wrócić na "rozmowę".

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Alicja Maliszewska Psycholog Kliniczny

80-111 Gdańsk

Serdecznie polecam panią Alicję, profesjonalna i serdeczna. Pomogła mi i obecnie wiem jak sobie radzić, choruję na depresję. nie sądziłam że mogę inaczej patrzeć na problemy.

Opinia dodana przez: Magda

mgr Joanna Pietniun

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Pracownia Psychologiczna Joanna Pietniun
Szafarnia 7/44 Gdańsk
80-755 Gdańsk

Z pełnym przekonaniem polecam tą doskonałą psycholog z fantastycznym podejściem do człowieka, cierpliwa, wyrozumiała, ma również bardzo dobre podejście do dzieci.Stosowane przez nią terapie są skuteczne.

Opinia dodana przez: Małgorzata45

Gdańsk

Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w okropnym momencie życia. Pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie. Cierpliwa, miła, dokładna.

Opinia dodana przez: Ola

mgr Klaudia Musiał

NZOZ Poradnia Okulistyczna 'VISUS', Salon Optyczny
Grunwaldzka 126 A
80-244 Gdańsk

Fachowo, konkretnie i do celu. Naprawdę fachowiec przez wielkie "F'. Zmagałam się co się okazało z wieloma zaburzeniami. I co? nawet psychiatrzy nie postawili w 100% trafnej diagnozy. A od pani Klaudii otrzymałam i diagnozę i psychoterapię i nowe życie. Trochę to trwało, ale było naprawdę warto. POLECAM!!

Opinia dodana przez: Helena

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny
ul.Chrobrego 36a/9
Gdańsk

Wspaniały ,dobry,cierpliwy do granic możliwości.Anioły na tym świecie istnieją.Czy bym go poleciła? - z ręką na sercu TAK.

Gabinet Psychologiczny

Polecam Tą Panią Psycholog,bardzo miła i kompetentna,

Polecam Tą Panią Psycholog,bardzo miła i kompetentna,

mgr Karolina Filipowicz

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Centrum Praw Kobiet

Gdańsk

Kompetentna i miła. Ma bardzo dużą wiedzę.

Kompetentna i miła. Ma bardzo dużą wiedzę.

ul. Piastowska
Gdańsk

Pani Psycholog umie słuchać , a swoja wiedzę i doświadczenie trafnie wykorzystuje w prowadzeniu pacjenta. Polecam serdecznie

mgr Joanna Bachanek

Gdańsk

Doktor Joanna pomogła mi rozwiązać mój problem. Dodam też, że terapia pomogła mi powrócić do moich dawno zapomnianych marzeń i je realizować. Szczerze polecam terapię TSR oraz Pannę Joannę.

Opinia dodana przez: Małgorzata