Psycholog Gdynia

Pracownia Psychologiczna PEBE
Wielkopolska 36/3
81-552 Gdynia

wizyta już od 100
Nurt poznawczo-behawioralny, w jakim pracuje p. Monika pomógł mi znaleźć cel życiowy, osiągnąć mniejsze cele, dostrzec wiele schematów, które mnie dusiły i z którymi trzeba sobie radzić - niektóre jeszcze są moimi problemami, ale poniekąd dostałam narzędzia, by z nich wychodzić. Pani Monika jest niezwykle miła, uprzejma, zna swoje granice i kompetencje, nie daje sobą manipulować i wskazuje manipulacje, co jest ogromnym plusem u terapeuty. Potrafi chwalić pacjenta, dzieli się ...
Opinia dodana przez: Alicja

Ewa Wójcik

Starowiejska 13 lok. 1
81-356 Gdynia

Opinia o własnym terapeucie? Nie dość, że skoro wylądowałem u psychologa, co oznacza że moje trybiki w głowie nie do końca dobrze pracują, to jeszcze dać sobie prawo do oceny kompetencji zawodowych w obcej dla mnie dziedzinie....
Uwielbiam komentarze na portalach typu "świetny fachowiec", "dobry kontakt", "miły i konkretny człowiek" itp. Kuta na kowadle podkowa ocenia kowala, czy był miły :)

A na poważnie - przecież tak ...

mgr Dominika Kratiuk

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

81-388 Gdynia

Byłam u Pani psycholog z nastoletnią córką, która zaczęła kraść, wagarować, pić alkohol i robić te wszystkie rzeczy, które jako koszmary śnią się rodzicom po nocach.. Do tej pory wydawało mi się, że daje córce wszystko czego jej trzeba, Pani psycholog pomogła mi spojrzeć na dorastające dziecko z jego perspektywy. To sprawiło, że między nami zaczęło się coraz lepiej układać. Teraz córka chodzi do niej raz w tygodniu i tak ...

mgr Marta Wilk

Gdynia

Pani Marta to świetny psycholog. Trafiłam do niej z dzieckiem, któremu bardzo pomogła. Wyjaśniła nasz problem i pokazała jak sobie z nim radzić. Jest przy tym bardzo empatyczna i moje dziecko bardzo jej zaufało. Serdecznie polecam, tym bardziej że nie ma w Gdyni psychologów, którzy tak skutecznie prowadzą terapię u dzieci.
Opinia dodana przez: Zadowolona

mgr Hanna Malinowska

Poradnia Psychologiczna
ul. Świętojańska 62/3
Gdynia

Udana terapia. Bardzo kompetentna osoba. Szkoda, że nie z NFZ. Pomogła z uzależnianiami. Mogłoby być trochę taniej i elastyczniej.
Opinia dodana przez: Jan

mgr Sebastian Pienkowski

Psychoanalityk, Psycholog

Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny
Gen. Maczka 2
Gdynia

Dziękuję za profesjonalną pomoc . Polecam Pana Sebastiana Pienkowskiego zwłaszcza tym którzy są zdecydowani sobie pomóc.

mgr Jarosław Mielniczek

Psychoanalityk, Psycholog

Sun Mind
Morska 173
81-222 Gdynia

Wszystkich wahających się zachęcam do wizyty u psychologa. To naprawdę nie boli, a "duszę" też trzeba leczyć. Pan Jarek pomógł mi. Sama jestem zdziwiona, że "to" się udaje wyleczyć. Dopiero teraz widzę różnicę pomiędzy "wtedy" a "teraz". Pan Jarek przekazuje mechanizm radzenia sobie w różnych sytuacjach, z których nie potrafimy wybrnąć właściwie. Wystarczy czerpać z tej wiedzy i potem wcielać ją w życie, a sukces gwarantowany!

mgr Arleta Zielonka

10 Lutego 33
81-364 Gdynia

Lepiej trafić nie mogłam!Po 2 latach terapii czuje dużą ulgę,jeszcze wiele pracy przede mną ale wiem,że dzięki pomocy p.Arlety stanę na nogi.Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Pau

mgr Justyna Breska-Kruszewska

Ab Intra - Pomoc Psychologiczna i Rozwój Osobisty

Gdynia

Chodzę regularnie do Pani Justyny. Cieszę się, że nareszcie ktoś potrafi mnie wysłuchać. Posiada dużą wiedzę, udziela wsparcia. Nie rozmawia ze mną o nie ważnych sprawach - nie naciska. polecam
Opinia dodana przez: p.

mgr Anna Olszewska

Guiders Gabinet Psychologiczny
Necla 9/1
81-377 Gdynia

naprawdę, gorąco polecam, bardzo kompetentna osoba, posiadająca ogromną wiedzę, profesjonalistka.

Psycholodzy w Gdyni