Lekarze Psychoterapeuta

Terapeuta, Psycholog

Serce i umysł
Siewna 15/606
Łódź

Pan Piotr Schwarz jest bardzo cierpliwym, empatycznym i spokojnym człowiekiem. Jako psycholog i psychoterapeuta zawsze kompetentnie rozpoznaje problem i profesjonalnie udziela pomocy. Daje dobre rady, pomaga w radzeniu sobie z problemami, stosuje różne formy pomocy - ćwiczenia i różne zadania a przede wszystkim spokojna rozmowa i analiza. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo polecam!

mgr Magdalena Borkowska

Gabinet psychoterapii
Kaliszówka 2/45
Warszawa

Jeśli ktoś szuka kompetentnej, żywo zainteresowanej światem drugiego człowieka, empatycznej i ciepłej osoby - polecam. Ja to dostałam. Trafiłam do Pani Magdy przez jej bloga i nie zawiodłam się

mgr Justyna Sordyl-Grajcar

Psychoterapeuta

Stuktura - laboratotium psychoterapii
Pułaskiego 19/3
Katowice

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani Justyna bardzo rzetelnie przykłada się do każdej wizyty. Przez swoją wysoką empatię i ciepło Pani Justyna wytwarza naprawdę ogromne poczucie bezpieczeństwa. Już po pierwszych minutach od wejścia do gabinetu człowiek czuje jak opada z niego stres i wie, że w końcu trafił na kogoś, kto pomoże mu rozwiązać jego problem ale przy tym nie będzie go oceniał. Wiedza Pani Justyny jest przeogromna. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna
Polecam panią doktor. Niezwykłe podejście do pacjenta.. Polecam wszystkim nawet jak ktoś ma naprawdę poważne problemy
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Michał Wojtala

mgr Michał Wojtala

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Indywidualna Praktyka Psychologiczna Michał Wojtala
Plac Słowiański 1/3
Elbląg

Bardzo dobry psycholog. Wcale się nie dziwię, że ma takie dalekie terminy wizyt. Sama jestem po studiach doktorskich z psychologii i nie ukrywam, że po tym czego tam doświadczyłam wstydziłam się do tego przyznać. Po wizycie wiem, że jednak nic nie wiem. Chapeau bas - jest Pan wyjątkowym specjalistą z ogromną i godną pozazdroszczenia wiedzą. Dziękuję za konsultację. To było coś!
Opinia dodana przez: Jaga

dr Agnieszka Bajcer

Psychiatra, Psychoterapeuta

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Polecam, Pani doktor bardzo mi pomogła w wyjściu z ataków Paniki

Monika Miozga-Wójcik

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Gabinet psychologiczny
Wrocław

Bardzo dobry psychoterapeuta. Przez rok uczestniczyłem w terapii i wszystko sobie w życiu poukładałem.

mgr Lucyna Raczkowiak

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Witam, Pani Lucyna kilka lat temu bardzo mi pomogła, pozostaję w kontakcie do dzisiaj. Pozdrawiam i dziękuję
Opinia dodana przez: Grzesiek
 Psycholog
                                       mgr Hanna Bierzgalska

mgr Hanna Bierzgalska

Psycholog, Psychoterapeuta

Warto podjąć dialog z Panią Bierzgalską. Jest bardzo pomocna, oferuje rozumienie i wsparcie. Wnikliwe sa jej analizy. Życzliwe i uważne spojrzenie na człowieka, na problemy. Spotkanie z Panią Hanną to rozwój, ciekawa droga.

mgr Maria Marquardt

NZOZ JUWENA- FILIA
ul. Franciszkańska 27
40-708 Katowice

Osoba godna zaufania!! Z niesamowitym doświadczeniem oraz umiejetnoscia słuchania. Pani Maria pomogła nam w sytuacji, która przerosła nasze rodzicielskie kompetencje i jesteśmy jej za to wdzięczni. Była do naszej dyspozycji, niezależnie od godziny i dnia. Gorąco polecamy!!!
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Anna Janiszewska

Poradnia Stomatologiczna
gen. Jerzego Ziętka 74 C
41-412 Mysłowice

Do pani Ani chodzę od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. Bałam się bardzo, ale nie potrzebnie. Nie ocenia, jest miła i zadaje trafne pytania. No i mogę wybrać temat każdego spotkania, więc poruszamy sprawy dla mnie ważne. Jak do tej pory mogę polecić, co będzie dalej - zobaczymy...
Opinia dodana przez: anonim

mgr Kinga Czarnota

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem. Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli. Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :) Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, ...
Opinia dodana przez: Kamil
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Terapeuta
                                       mgr Anita Zontek-Sajnoga

mgr Anita Zontek-Sajnoga

Terapeuta, Psycholog kliniczny

Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga
Kustronia 15 lok. 1
43-300 Bielsko-Biała

Wyśmienity psycholog, cudowna i ciepła osoba. Podejście do pacjenta,to pełen profesjonalizm. Oby takich psychologów było więcej.
Opinia dodana przez: Iwona
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Paulina Borzych

mgr Paulina Borzych

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychologiczny, Centrum Terapii Traumy
Owocowa 4b/24
Szczecin

Pani terapeutka jest miłą i życzliwą osobą. Pracuje w ciekawy sposób i potrafi skutecznie pomóc w problemie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Psycholog
                                       mgr Natalia Thiemann

mgr Natalia Thiemann

Gabinet psychologiczny OdNowa
ul. Konopnickiej 7/1, Gdańsk
Gdańsk

Bardzo polecam p. Natalię jako profesjonalnego psychologa. Serdeczna i emanująca spokojem. Pomogła mi w relacjach rodzinnych.
Opinia dodana przez: Sandra
Świetny specjalista. Jestem klientką Pani Kariny od kilku miesięcy i zaczęłam dostrzegać to, co wcześniej było niezauważalne. Wspaniałe i profesjonalne podejście do klienta, pełne życzliwości, empatii i cierpliwości. Dziękuję Pani Karino!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. hum. Ewa Kiliszek

Psycholog, Psychoterapeuta

Fantastyczna osoba. Chodziłam do Pani Ewy przez rok i zupełnie odmieniłam moje życie. Moje i mojej rodziny. Bardzo bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Lidia

mgr Kamil Sułkowski

Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii Sumus
Św. Sebastiana 15/2
Kraków

Chciałam podziękować Panu Kamilowi za nieocenione wsparcie i profesjonalną opiekę podczas terapii. To było dla mnie niezwykle ważne doświadczenie, które przyczyniło się do mojego osobistego rozwoju. Pozdrawiam
{'id': 32612, 'name': u'Wroc\u0142awice'} Seksuolog
                                       mgr Lena Myśliwek

mgr Lena Myśliwek

Seksuolog, Psycholog

Gabinet psychoterapii
Legnicka 59A
Wrocławice

Polecam Panią Lenę. Spotkania bardzo mi pomogły poukładać sobie w głowie, popatrzeć na swoje zycie z nowej, swiezej perspektywy. Polecam
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Marta Gruszecka

mgr Marta Gruszecka

STREFA LIFE - Centrum Psychoterapii i Rozwoju
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5/4
31-147 Kraków

Pani Marta bardzo pomogła mi w trudnościach życiowych które przechodziłam. Na początku wyjaśniła cały proces, kolejne kroki - polecam
Opinia dodana przez: j