Lekarze Psychoterapeuta

Psychoterapeuta

Ambulatorium Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej
ul. Mostowa 2/13
31-061 Kraków

Wspaniały specjalista. Bardzo polecam. Uprzejma z empatią podchodząca do pacjenta. Duża wiedza. Szczegółowo i zrozumiale omówiła mój przypadek poświęcając dużo czasu. Dziękuje!
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Seksuolog

Seksuolog, Psycholog

Drewnowska 49/19
90-437 Łódź

Wreszcie widzę świat w kolorowych barwach. Długo na to czekałam. Niestety - po odejściu partnera wszystko runęło- pojawiła się niechęć do życia, strach, żal do siebie i świata... nie spałam, nie jadłam. Jak mnie ktoś zmusił do jedzenia - wymiotowałam. Siostra siła zawiozła mnie na terapie do Pani Karoliny do Kliniki Gutkowska. Płacz na terapii, płacz po powrocie do domu , brak wiary, ale chodziłam. Po kilku wizytach zaczęłam odczuwa ...
Opinia dodana przez: joka
                                       mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!
                                       dr Wojciech Wypler

dr Wojciech Wypler

Centrum Medyczne Przy Parku
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
Warszawa

Rok temu byłam u doktora w sprawie problemów z córką. Pan doktor bardzo sympatyczny, ze szczegółami mi wszystko wyjaśnił. Wizyta bez pośpiechu i z sukcesem bo dzieki tej jednej rozmowie z panem doktorem dużo łatwiej mi się z córką porozumieć
Opinia dodana przez: Dominika
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Internista

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psycholog
                                       mgr Agnieszka Nowogrodzka

mgr Agnieszka Nowogrodzka

Pracownia Psychologiczna Żagle
ul. Kochanowskiego 17a
Poznań

Polecam gorąco, bardzo pomogła mojej córce w okresie dojrzewania ( kłopoty z akceptacją, zaburzenia odżywiania, problemy z nauką). Pomimo oporów córki przed wizytą u psychologa dotarła do niej i przeprowadziła przez ten trudny czas całą naszą rodzinę. Dziś córka jest pewna siebie, asertywna i radzi sobie sama z większością problemów. Najlepsza inwestycja jaką poczyniłam ;)
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Aleksandra Krzywińska

mgr Aleksandra Krzywińska

Pracownia Psychologiczna Relacje
Dworska 8/10
31-535 Kraków

Ciężko było mi pójść do psychologa... Ja- facet z sukcesami zawodowymi, dobrze sytuowany, niby nic mi nie dolega, a jednak czegoś brakuje... Z wielkimi oporami szedłem na pierwszą wizytę. Potem okazało się, że wskazana jest psychoterapia. Przyznam, nie było mi łatwo. Ale od samego początku czułem, że nie jestem sam i że moje, nie zawsze dobre poczynania, nie są negatywnie oceniane, tylko że przyglądamy się im aby zrozumieć. Teraz po ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
                                       mgr Paulina Burzyk

mgr Paulina Burzyk

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Bardzo mila, sympatyczna, rozumiala i ma swietne poczucie humoru. Terapia zrobila swoje. Jestem inna osoba teraz. Zakochalem sie w zyciu. Nie da sie nic zlego powiedziec. Goraco polecam.
Opinia dodana przez: Tomek Kurzalewski
{'id': 27316, 'name': u'Sopot'} Psycholog
                                       mgr Monika Świerczyńska

mgr Monika Świerczyńska

W4oczy gabinet psychoterapii Monika Świerczyńska
ul. Kraszewskiego 21
Sopot

Cudowny Człowiek i wspaniały terapeuta. Dzięki Pani Monice moje życie wraca powoli do normy. Mądra, wyrozumiała, dobra osoba, która jest skupiona na pacjencie.
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Wrocław

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Seksuolog
                                       mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

Seksuolog, Psycholog

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Terapeuta, Pomoc psychologiczna

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Już 3 m-ce terapia u p.Ilony pomaga mi opanować mój problem z nerwicą. Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość do mnie zwłaszcza kiedy ja już sama jestem sobą zmęczona. Dziękuję i mam nadzieję, że pani przezczyta mój wpis :-] Kasia
                                       mgr Beata Krzyżyńska

mgr Beata Krzyżyńska

Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny
Wojciecha Górskiego 1/36
Warszawa

Miesiąc temu zakończyłam półtoraroczną terapię. Cieszę się że trafiłam do p. Beaty, bardzo szybko poczułam nić porozumienia i nie czułam oporów przed otwarciem się. Przez cały okres terapii czułam się bardzo bezpiecznie, bardzo zaopiekowana, zawsze wysłuchana - po prostu że jestem dla Niej ważna. Pani Beata jest bardzo zaangażowana i profesjonalna, a poza tym bardzo ciepła i życzliwa. Czuję dużą wdzięczność za to, że na Nią trafiłam. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Coach
                                       mgr Renata Respondek

mgr Renata Respondek

Coach, Psycholog

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Kwiska 5/7 p.426
Wrocław

Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła ...
Opinia dodana przez: Iwona I.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoanalityk
                                       mgr Aleksandra Miszkurka

mgr Aleksandra Miszkurka

Psychoanalityk, Psycholog

Aleksandra Miszkurka Studio
ul. Ficowskiego 6
Warszawa

Pani Aleksandra jest bardzo empatyczną i przyjazną osobą. Nie czułam obaw by o czymkolwiek jej opowiedzieć. Bardzo "życiowo" pomocne spotkania.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Piotr Chaciński

mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Piotr Chaciński psycholog
ul. Mickiewicza 4 p.115
Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.
Opinia dodana przez: Tomek
                                       mgr Łukasz Barycki

mgr Łukasz Barycki

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Trafiłem do Pana Łukasza po skierowaniu mnie prze psychiatrę z Inzpiro dr Wakarowa. Zawsze profesjonalnie przygotowany. Uważnie słucha. Cele, które sobie założyliśmy powoli zostają realizowane. Moje kontakty z bliskim bardzo się poprawiły. W sumie są dobre jak nigdy nie były. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Sebastian
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Milena Ryznar-Żak

mgr Milena Ryznar-Żak

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Kraków

Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
 Psycholog
                                       mgr Jacek Sędkiewicz

mgr Jacek Sędkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Najlepsze co mogło zdarzyć się w moim życiu, to spotkać na swojej drodze doktora Jacka Sędkiewicza. Uważny, wnikliwy, wyjątkowy. Celnymi puentami trafia w sedno sprawy. Odwołując się do przykładów ze swojego życia potrafi rozśmieszyć do łez. Wynajduje cudowne, motywujące filmiki. Byłam na dnie rozpaczy po rozpadzie mojego toksycznego związku. Żadnej woli życia. Brzmi absurdalnie - jak można być w rozpaczy, kiedy w takiej sytuacji należałoby by się tylko cieszyć. Ale ...