Lekarze Pulmonolog

lekarz Maria Jasionowicz

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Najlepszy lekarz na swiecie. P. Maria wiele razy pomogla mi w trudnych i waznych dla mnie sprawach zdrowotnych... polecam... naprawde jest to wibitny pulmonolog ktory dobrze i slusznie podejmuje decyzje... jest pilna i uwazna w tym o robi :)

lekarz Lidia Karpińska-Jazdon

Gabinet Lekarski
Gostyńska 65
Poznań

Pani doktor to chyba najlepsza specjalistka w swojej dziedzinie, bardzo szybko mnie zdiagnozowała, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze! Więcej takich lekarzy!
Bardzo dobry lekarz. Kompleksowo podchodzi do opieki nad chorym dzieckiem.

lekarz Danuta Macierzyńska

Alergolog, Pediatra

Olsztyńska 13/34
26-600 Radom

Pani doktor leczyła mojego syna prawie 10 lat z doskonałym skutkiem. Posiada intuicję w doborze terapii, trochę szorstka dla rodziców, delikatna dla dzieci.
Opinia dodana przez: anna k.

Lidia Stepowicz

Internista, Pulmonolog

Wojewódzka Przychodnia Specjalistyczna Chorób Płuc i Alergii Układu Oddechowego Łódź - Bałuty
91-309

Bardzo kompetentna i dokładna pani doktor z dużym doświadczeniem. Słucha pacjenta i stara sie wybrać optymalne leczenie. Lecze sie od lat na astme- zawsze mogę liczyć na precyzyjne dobranie/ modyfikacje leczenia. Nie ignoruje objawów, zawsze dokładnie bada.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Grażyna Rempuszewska

ul. Sierakowskiego 6A
87-600 Lipno

Życzliwa i kompetentna lekarka z dużym doświadczeniem. Dzięki pani Doktor pozbyłam się niepotrzebnych obaw, postawiła mnie do pionu.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Wojtasiak

Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz,dokładny rzeczowy i kompetentny. Nie jest bardzo wylewny, ale nie o to tutaj chodzi. Zna się po prostu na tym co robi. Polecam
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Małgorzata Kłosowska

Parkowa 20
97-500 Radomsko

Dobry, empatyczny lekarz, z życzliwym podejściem do problemów pacjenta. Jej cierpliwość i uprzejmość w trudnych dla pacjenta chwilach jest szczególnie ważna. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Urszula Czerwonko

Zakład Rehabilitacji Krzysztof Flanc
ulica Kasprowicza 19A
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo otwarta i przesympatyczna kobieta.Wzbudza zaufania, a to przy pierwszej wizycie bardzo ważne.Potrafi dotrzeć do młodego pacjenta.

lekarz Krystyna Szymczak

Gierczak 38 (Laser) lok. 3
70-825 Szczecin

leczylam sie u Pani Dr.dawno temu i zawsze bylam super zadowolona. Obecnie mam problem, poniewaz od dluzszego czasu mieszkam poza Polska co w zasadzie jest przeszkoda aby jak za danych czasow udac sie do pani dr na wizyte.. Wybieram sie do Szczecina gdyz tam mieszka moja rodzinka wiec napewno odwiedze pania doktor.-

lekarz Barbara Musiałowicz-Chełmińska

Pulmonolog, Alergolog

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

lekarz Dobromira Kancler

Pulmonolog, Pediatra

20 stycznia 18
92-500 Pabianice

super lekarz.dzięki tej P.doktor mój syn wielu chorobach wyszedł szybko na prostą.A lekarze rodzinni wiecznie szprycowali antybiotykami zero podstawowych badań.poprostu polecam warto w tej chwili prowadzi p.doktor moich 2synów.pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wenata Dubiel

SPZZOZ
ulica Sadowa 9
06-300 Przasnysz

nieprzyjemna wulgarna nie słucha pacjenta odmawia badan specjalistycznych nizbędnych w chorobie zawansowanej POCHP twierdząc że jej wystarcza spirpmetria iprześwietlenie sprzed dwóch lat
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Bogusław Wolf

Pulmonolog, Pediatra

ul. Nowy Świat 17/2
34-700 Rabka-Zdrój

Świetny lekarz, zadedykowany pacjentowi. Trafiłam przypadkiem z dzieckiem z dusznością. Pan doktor nas przyjął, zrobił dokładny wywiad, badał, szukał przyczyny takiego stanu, zlecił dodatkowe badania i prześwietlenia oraz wizyty kontrolne. Po zastosowaniu zaproponowanych leków dziecko czuje się lepiej z każdym dniem.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Grzegorz Niepsuj

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Bardzo dobry doktor , świetny specjalista od płuc i w ogóle, leki które przepisuje są bardzo dobre. Jest lekarzem którego cechuje mądrość i rozwaga

lekarz Elżbieta Koźbiał

lekarz Robert Mróz

CENTRUM MEDYCYNY ODDECHOWEJ MRÓZ - AMBULATORIUM
PIASTA 9A
15-044 Białystok

Jestem pacjentem doc.Mroza. Bardzo mi pomogl. Cechuje Go skutecznosc i uprzejmosc. Polecam kazdemu kto oczekuje tego od lekarza.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Teresa Szczurek

Pediatra, Pulmonolog

Krzeszowickie Centrum Zdrowia - Przychodnia Specjalistyczna
ulica Krakowska 8
32-065 Krzeszowice

Prawdziwy lekarz,lekarz z powołania.Jestem chory na astme podejście lekarze do mnie to prawdziwa pomoc,wypytuje o moje problemy chorobowe doradz,leki któte przepisuje są trafne i pomagają.Tumaczy jak te leki zarzywać w razie pytań odpowiada pomaga.

Anna Sachoń

Pediatra, Pulmonolog

Ceramiczna
Warszawa

Wysoki stopień kompetencji. Profesjonalizm w 100%. Jednak czasami potrafi odmówić przyjęcia dziecka bez umówienia :(

lekarz Krystyna Jungiewicz-Kędzierska

Mickiewicza 9 lok. 12
36-200 Brzozów

Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna osoba Lekarz-anioł, jej podejście do pacjenta anielskie Po miesięcznym pobycie na internie bardzo miłe wspominam panią doktor
Opinia dodana przez: Maria