Lekarze Pulmonolog

Pediatra, Pulmonolog

Mazowieckie Centrum Alergologiczno-Laryngologiczno-Audiologiczne
Sienna 60
00-825 Warszawa

Super lekarz, idealnie prowadzi mojego syna, pod względem alergii i pulmonologii, poświęcam nam tyle czasu ile jest potrzeba, nie ma problemu jeśli coś dzieje, to przyjmuje od zaraz
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dorota Nierojewska

Pulmonolog, Alergolog

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Lecze sie u Pani Dr Nierojewskiej od wielu lat. Nie jestem w stanie znalezc slow uznania za jej podejscie do mnie jako do pacjenta. Jest wspanialym lekarzem, poswiecajacym czas choremu, sluchajacym jego skarg i starajacym sie kompleksowo podjesc do problemu. Jej diagnozy sa trafne i oparte na niezbednych badaniach, ktore zleca. Zawsze stara sie wytlumaczyc w prostym zrozumialym dla pacjenta jezyku charakerystyke choroby i planowany tok leczenia. W oparciu o ...
Opinia dodana przez: Danuta
Rewelacyjne podejście i nastawienie do pacjenta. Fachowość i kompetencje, ale przy tym słucha uważnie pacjenta i nie podchodzi sztampowo, tylko przejmuje się pacjentem i szuka rozwiązań. Oby nie dała się rutynie i nie zatraciła swoich kwalifikacji. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

lekarz Ewa Socha

latawiec
Śląska Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Znakomity lekarz,ma konkretne podejscie do pacjenta,bardzo dobrze potrafi wytlumaczyc chorobe oraz jak sie leczyc.zdecydowanie plecam wszystkim zainteresowanym.

lekarz Magdalena Orwaldi

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań

Bardzo dobry specjalista. Pani doktor bywa czasami "ostra" ale nigdy chamska czy nieuprzejma. Jeśli pacjent słucha co mówi pani dr, zadaje rzeczowe pytania i nie wymądrza się bo sam zdiagnozował się na dr google to można pytać o wszystko. Pani dr doradzała mi lepiej niż rodzinny dla którego byłam tylko numerkiem. Do niej zawsze jest kolejka i przyjmuje pacjentów po godzinach, bo wizyta nie trwa 5 minut jak wyznacza NFZ ...
Opinia dodana przez: małgorzata

lekarz Krystyna Siudyka-Szubert

Pulmonolog, Pediatra

Przychodnia
Konstytucji 58a
42-520 Dąbrowa Górnicza

Czy ktos ma kontakt do Pani doktor? Czy przyjmuje prywatnie? W przychodni nie odbieraja... Bardzo mi zalezy na wizycie z niemowleciem
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Łucja Przybyła-Majka

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Simed"
pl. Wolności 5
43-502 Czechowice-Dziedzice

Pani doktor Łucja Przybyła Majka to lekarz na medal

dr Ryszard Patyk

zakład pulmonologi
leśna
Tarnowskie Góry

Wreszcie ktoś ogarnął moją astmę! Dziękuję! Wcześniej miałam poważne problemy, zdarzało mi się tracić przytomność, teraz nie miewam ataków nawet cały tydzień! Niesamowite!

lekarz Małgorzata Hebel

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Bardzo dobry , kompetentny lekarz, Leczę się u Pani Hebel od wielu lat na rzadką chorobę ( sarkoidoza)
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Paweł Pęcikiewicz

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Harcerska 11
34-326 Zarzecze

Super człowiek, kompetentny lekarz fachowiec z empatią do pacjenta itd. Człowiek Lekarz Facowiec 👍👍👍
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Grażyna Iwan-Dyś

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Teraz zobaczyłam, że Pani doktor Grażynie Iwan-Dyś dałam 4,8 punktów, a powinna dostać 5 punktów. Coś przeoczyłam. Mojej najukochańszej córki już nie ma, ale panią doktor zapamiętam jako konkretnego, kompetentnego lekarza, który pierwszy rozeznał, co mojej córce dolega. Ola też wtedy była pełna uznania dla doktor, mimo ciężkiej choroby.
Opinia dodana przez: Teresa L

lekarz Paweł Zienkiewicz

Internista, Pulmonolog

Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy
Godziesze Małe
62-872 Kalisz

To lekarz bardzo dociekliwy, dokładny, zleca badania, poświęca choremu czas, dużo pyta, cierpliwie słucha i dobiera skuteczne leczenie. Bardzo kulturalny człowiek przy tym, chorego traktuje z uwagą, bez pośpiechu. Polecam tego doktora.

Alina Magner

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzka Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy
40-038 Katowice

Leczę się u Pani doktor już bardzo długo jest świetnym specjalistą i nic więcej nie trzeba dodawać. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Monika

Iwona Zapała

87-800 Włocławek

Leczyłem się tam na Astmę do 18 roku życia. Informuje o tańszych zamiennikach leków i jest z tym na bieżąco. jest świetna w swojej specjalizacji, jak trzeba to w zwykłym przeziębieniu pomoże. pozdrawiam
Doskonały lekarz. Nie lekceważy żadnych dolegliwości u pacjenta. Wspaniały, dobry człowiek. Przy tym piękna Kobieta.
Opinia dodana przez: Janusz

Marek Sikorski

Anestezjolog, Pulmonolog

UL. POZNAŃSKA 37/7
Poznań

Wspaniały człowiek i lekarz ciała i duszy
Opinia dodana przez: zmierzch1

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

Anna Grzebinoga

Lekarz rodzinny, Pulmonolog

Łazy

Bardzo konkretna, fachowa, zorientowana,szczegółowa,przyjazna,wnikliwa. Dokładnie analizuje wyniki i objawy - stawia trafną diagnozę. Lekarz z powołania, oddany w pełni pacjentowi. Każdy przypadek jest dla Pani doktor wyzwaniem, któremu poświęca się bez reszty. POLECAM !
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ryszarda Machoń

Szkolna 28
34-220 Maków Podhalański

Polecam serdecznie!!!Bardzo duża wiedza! Rzeczowość! Fachowość i pełny profesjonalizm! Doktor z powołania! Oby więcej takich było!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Małgorzata Miktus

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Centrum Medyczne SIGNAL IDUNA
00-828 Warszawa

Bardzo kompetentna, dokładna i dociekliwa. Jak pierwszy raz trafiłam do Pani doktor to właściwie poszłam tylko po recepty, a Pani doktor dokładnie mnie przebadała, zrobiła wywiad i zleciła różne badania. Podczas każdej wizyty dokładnie bada i poświęca naprawdę dużo czasu. Szczerze mówiąc do tej pory nie spotkałam się z takim lekarzem. Naprawdę jest to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Małgorzata