Lekarze Pulmonolog

dr hab. n. med. Adam Barczyk

Internista, Alergolog

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

Byłem u pana profesora na pierwszej konsultacji pulmonologicznej. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, konkretny i rzetelny. Zobowiązał sie, że następnego dnia po wizycie oddzwoni do mnie pielęgniarka, która wskaże, jakie dalsze działania będą podejmowane w sprawie mojego leczenia. I tak rzeczywiście było. Wizyte oceniam bardzo pozytywnie.

lekarz Boguslaw Warzecha

szpital powiatowy
ul. Żeromskiego 22
Mielec

Leczę sie od bardzo długa. odwiedzulam wielu lekarzy, lecz ten w końcu cos wskórał i naprawdę stan mojego zdrowia, uległ diametralnej poprawie. Bardzo sie cieszę ze udało mi sie na niego natrafić, mimo ze dojeżdżam z bardzo daleka. Pozdrawiam

lekarz Bożena Barcz-Wiśniewska

Internista, Pulmonolog

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Wspaniały lekarz! Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą oraz bardzo kompetentną. Wizyta u Niej to przyjemność. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Aldona

prof. dr hab. n. med. Adam Antczak

Prywatny Gabinet Specjalistyczny
Marysińska 117
91-849 Łódź

Pan Profesor jest wybitnym pulmonologiem. Trafiłam do Pana Profesora pod koniec listopada 2019r i od razu postawił trafną diagnozę i zalecił szybką operację. Po wykonanym zabiegu czuję się bardzo dobrze i nadal kontynuuje leczenie u Pana Profesora. Jest to bardzo życzliwy człowiek i obdarza pacjenta wielkim szacunkiem i wsparciem psychicznym, a jednocześnie posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie . Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wszystkim chorym takiego wybitnego i ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marzena Bochnak

św. Barbary 9
41-100 Siemianowice Śląskie

Wspaniała osoba, godna polecenia! Oby więcej było takich specjalistów, z ogromnym sercem, zangażowanych i z pasją, którzy widzą człowieka jako całość, organiczną i duchową. Nie ma różnicy czy wizyta jest z funduszu, czy prywatna - pełen profesjonalizm i dbałość o uczucia!Najlepsze życzenia!!!

lekarz Jan Kaczmarek

Bratków 8
42-606 Tarnowskie Góry

Jedyny lekarz, który pozwolił mi na nowo uwierzyć w bezinteresowaność i profesjonalizm osób zajmujących się leczeniem. W porówaniu do obecnych quasi-specjalistów jest daleko w przodzie, nie znam żadnego lekarza mającego tak obszerną wiedzę wynikającą z praktyki - pozostała część pediatrów zazwyczaj sosuje antybiotyk nawet na katar - tutaj, tego nie ma. Dokładny wywiad, super słuch i koncentracja przy badaniu płuc, oskrzeli, etc. Myślę, że nie jeden lekarz czuje dyskomfort, gdy ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Maria Lewandowska

Wysoka laka kowary
Jelenia Góra

Jest to kochana pani doktor ,ktora potrafi dotrzec do czlowieka poprzez swoja wiedze,inteligencje,wyrozumialosc dla pacjenta ,jest wspanialym lekarzem .Mialam stycznosc z pania doktor w szpitalu w Kowarach bedac jej pacjentka ,jest nie zastapiona jako lekarz i bardzo chwale akupunkture ,ktora pani doktor wykonuje jest bardzo skuteczna i pomocna .Zycze poni doktor jaszcze dlugich ,dlugich lat zycia i dalszych pomyslnych lat w pracy jako pulmonolog z calego serca zycze .Danuta Mazurek
Opinia dodana przez: SysOp
Syn pomimo posiadanego zaświadczenia od alergologa odnośnie mleka Modyfikowanego neocate , mamy stwierdzone AZS i nietolerancja BMK . Doktor ma problem wystwic dziecku recepty , bo jak twiedzi dziecka nie zna ( nasz lekarz jest na L4 ) , oraz mleko jest drogie . Nie było zaświadczenia źle , jest zaświadczenie źle .. życzę pani doktor tego , aby jej ktoś wyliczył pokarm tak samo jak zrobiła naszemu synkowi .
Opinia dodana przez: Sonia Włodarska

lekarz Halina Jakubiak

Zagłoby 1
62-400 Słupca

Pani doktor nie ma niestety pojecia o karmieniu niemowlakow piersia, jak jej tlumaczylam w pierwszych tygodniach ze urzywam laktatora by pobudzic laktacje to jedyne co zaordynowala to to ze wrozy koniec karmienia piersia, podala schemat karmienia dzieci karmionych mlekiem modyfikowanym i tyle, nie doradzila co mozna zrobic by bylo lepiej z karmieniem nie uspokoila ze dziecko bardzo dobrze przybiera i nie trzeba dokarmiac. Co dziwne juz prawie rok karmie dziecko ...

lekarz Mariusz Ossowski

Lubeckiego 13
60-348 Poznań

Po pierwszej wizycie prywatnej u Pana Doktora myślałam, że moje dziecko będzie w dobrych rękach. Pan Doktor nie chętnie przyjmuje prywatnie, więc zapisaliśmy się na Sporną na NFZ do niego, bo tam przyjmuje. Na kolejnej wizycie kazał zrobić szereg badań po czym nie stawiając diagnozy każe po raz kolejny dziecku podawać sterydy, nie stawiając żadnej diagnozy. Mija kolejna wizyta i Pan doktor nadal nie stawia diagnozy każe przyjeżdżać z dzieckiem ...
Pani doktor to bardzo miła i sympatyczna kobieta, niesamowity lekarz z niezwykłym podejściem do pacjenta. Wszystko dokładnie bada pacjenta i wszystko mu dogłębnie tłumaczy. pani doktor jest wzorem do naśladowania dla innych lekarzy. Bardzo polecam tego specjaliste!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agnieszka Maniera-Grzybek

Pulmonolog, Pediatra

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Fachowiec, polecam! Mam nadzieję, że w Bytomiu będzie więcej takich lekarzy! Wszystko wytłumaczy, szybko leczy i w ogóle nie ma o czym mówić... .
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Małgorzata Tomczak

Pulmonolog, Internista

Krokusowa 16
62-023 Robakowo

Polecam serdecznie!!!!! Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, człowiek czuje się bardzo zaopiekowany, super prowadzi pacjenta. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: S

lekarz Marzena Gomółka

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

miałem robioną pulsoksymetrie przez moje problemy z oddechem. badanie w sumie straszne z nazwy nic takiego. obecnie jestem pod nadzorem pani doktor - polecam,bo naprawde dobra specjalistka.

Bożena Czarnik

Wrocław

Wspaniały lekarz. Szybka reakcja ze strony pani doktor przyczyniła się do szybkiego wyleczenia naszego dziecka. Szybki przyjazd z wizytą domową i jeszcze szybsza prawidłowa diagnoza. Dziękuję Pani doktor

lekarz Irwina Zaborowska-Kłoczko

Pulmonolog, Alergolog

REUMA-MED EŁK dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska
Mickiewicza 10B
19-300 Ełk

Wizyta prywatna. Wcześniej szukałam diagnozy dla swoich duszności u różnych pulmunologów, także poza Ełkiem. Dopiero ta Pani zdiagnozowała u mnie astmę po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i dwóch spirometriach(pierwsza normalna, druga po podaniu dawki leku wziewnego). Cała wizyta trwała ponad godzinę. Pani Irwina jest sympatyczną osobą, sprawia wrażenie troszkę zakręconej ale czułam się wysłuchana, zbadana i wyszłam z gabinetu zadowolona i wreszcie zdiagnozowaną. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ligia Matysiak

Pulmonolog, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Akademicka"
ul. Bielska 66
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz.Ma dobry kontakt z pacjentem.Zaleci dobre leki do stosowania.Doradzi co można jeszcze zrobić odnośnie astmy,alergii.

lekarz Elżbieta Frydrysiak

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Melisa" Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Spółka Jawna
11-go Listopada 4 lok 18
05-300 Mińsk Mazowiecki

Polecam :) dobre podejscie do dziecka i rodzica, szczegółowe badanie, wszystko dobrze wytłumaczone :)

lekarz Jan Fabczak

Pulmonolog, Internista

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kolejowa 14
19-300 Ełk

Dzisiaj byłam przyjęta w przychodni w Wieliczkach ,przez pana doktora. Profesjonalny, uprzejmy , czułam że chce mi pomóc.
Pani doktor posiada bardzo dużą wiedzę-to fakt,lecz niestety często bagatelizuje objawy z którymi zgłaszane jest dziecko.Niestety u mojej córki było rozpoznane parokrotnie przeziębienie-a niestety później okazywało się że to poważne choroby wymagające antybiotyku-co już oczywiście stwierdzał inny lekarz.Oczywiście Pani doktor jest bardzo miła i przyjaźnie nastawiona do pacjenta i rodziców,poświęca każdemu tyle czasu ile potrzebuje,nie patrząc na zegarek.O wszystko można ją pytać,skierowania na badania też raczej daje bez problemu.Mogę Panią ...