Pulmonolog Gdańsk

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).

dr n. med. Barbara Raczkowska

witam
czy moglabym proscic o namiar na pania doktor. pilnie dziekuje

Kołobrzeska 20 lok. 61
83-394 Gdańsk

Super kompetentna u moich dzieci zawsze trafione diagnozy. Super podejście do dzieci w różnym wieku. Pani dr bardzo konkretna. Polecam i pozdrawiam

Opinia dodana przez: Karol

Jagiellońska 10k lok. 36
80-371 Gdańsk

bardzo mi pomogła,mam pochp, miła cierpliwa i kompetentna, siedze i szukam kontaktu z p. dr bo nie przyjmuje na kochanowskiego, znalazłam kontakt, po wielu ćwiczeniach na mnie leczenia przez lekarzy pierwszego kontaktu, po jej lekach byłam jak nowonarodzona, dziękuję p. doktor

Opinia dodana przez: sławka

NZOZ Przychodnia Morena

80-286 Gdańsk

Tylko polecenia warta!!! Znam od wielu lat,wie co czyni i jak pomoc.

Tylko polecenia warta!!! Znam od wielu lat,wie co czyni i jak pomoc.

Różyckiego 9
80-278 Gdańsk

bardzo polecam ,dr.Kitowska jest mila,kompetentna, dzieki niej zostalam szybko zdiagnozowana i leczona.majka

Nadmorskie Cenrum Medyczne Sp. z o.o.

Gdańsk

Lekarz doskonały, sympatyczny i komunikujący się ludzkim językiem.
Paweł wróblewski Gdynia

Lekarz doskonały, sympatyczny i komunikujący się ludzkim językiem.
Paweł wróblewski Gdynia

NZOZ