Filtruj terminy

lekarz Bogusława Cimoszko

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).

lekarz Maria Porzezińska

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Bardzo kompetentna Szczegółowy wywiad, skuteczne leczenie Polecam, byłem bardzo zadowolony Przy tym Pani Doktor bardzo mila

lekarz Maria Witkowska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

lekarz Hanna Kuklewska-Gaweł

ul. Elewów 3/34
80-298 Gdańsk

Najlepsza pediatra i pulmonolog jaką kiedykolwiek spotkałam. Ubolewam, że teraz przyjmuje tylko w Skarszewach. Zawsze pomocna i diagnozy zawsze trafne genialna osoba. Syn kilka lat był pod opieką na NFZ, teraz w razie potrzeby proszę Panią by przyjechała do nas prywatnie.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

lekarz Maria Zagórska

Kołobrzeska 20 lok. 61
83-394 Gdańsk

Super Pani Doktor o ogromnej wiedzy. Wszystkie diagnozy dla synka postawione trafne. Jak Pani doktor mówi, że do środy będzie dużo lepiej to tak jest. Wszystkie choroby zawsze wytłumaczone, dziecko dokładnie zbadane, a pytania mamy nie pozostają bez odpowiedzi.
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Hanna Wolf

Jagiellońska 10k lok. 36
80-371 Gdańsk

bardzo mi pomogła,mam pochp, miła cierpliwa i kompetentna, siedze i szukam kontaktu z p. dr bo nie przyjmuje na kochanowskiego, znalazłam kontakt, po wielu ćwiczeniach na mnie leczenia przez lekarzy pierwszego kontaktu, po jej lekach byłam jak nowonarodzona, dziękuję p. doktor
Opinia dodana przez: sławka

lekarz Danuta Wasilewska-Zienkiewicz

NZOZ Przychodnia Morena
80-286 Gdańsk

Byłam u pani doktor w związku z problemami z oddychaniem, które pojawiały się mimo zażywania leków przeciwalergicznych. Lekarz pierwszego kontaktu podejrzewał astmę. Pani doktor na pierwszy rzut oka zdiagnozowała u mnie depresję (utwierdziła się w tym przekonaniu, gdy przyznałam, że rzeczywiście był taki epizod w moim życiu) i tym uzasadniła duszności, które bardzo utrudniały mi życie. Powiedziała, że spirometria nie wygląda najgorzej jak na palacza (nie słuchając dalszych wyjaśnień, że ...

lekarz Agata Kitowska

Różyckiego 9
80-278 Gdańsk

Konkretnie, szybko i fachowo. Polecam Panią dr Kitowską. Szybie rozpoznanie i właściwe leczenie. Byłem na NFZ na w przychodni na Wałowej w Gdańsku.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Agnieszka Kozakiewicz-Mogilska

Pulmonolog

Nadmorskie Cenrum Medyczne Sp. z o.o.
Gdańsk

Nie polecam. Mam zatorowość płucną i gdy przyszłam na wizytę to Pani Doktor nie dała mi ani skierowania na badania, ani zwolnienia, ani recepty, żeby kupić leki. Powiedziała, że z taką przypadłością powinnam zgłosić się do innych specjalistów, a nie do niej. Nie zrobiła praktycznie żadnego wywiadu, nie zapisywała sobie żadnych informacji, nie dała żadnych porad. Wyszłam po 5 minutach. Jestem już umówiona z innym pulmonologiem, ponieważ z tą Panią ...

lekarz Alicja Niżygorodzka

NZOZ
Stryjewskiego 29
Gdańsk

Niestety ale Pani doktor nie interesuje los pacjenta. Jak będzie się coś działo to na SOR. Po jedna receptę musiałem iść do czterech lekarzy! A prosiłem tylko o lek rozkurczowy w razie duszności!

lekarz Jolanta Potyra-Bielarczyk

Gałczyńskiego
80-524 Gdańsk

Bardzo nieprzyjemna i niekompetentna osoba.Nie słucha co ma pacjent do powiedzenia tylko przedstawia swoje rację.

lekarz Joanna Waszkuć- Golonko

Pulmonolog, Alergolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "BaltiMed"
ulica Krzemowa 16
80-041 Gdańsk

Przyszłam na kontrolę płuc po wypadku, Poprosiłam o skierowanie na TK płuc. Pani co prawda skierowanie mi wystawiła, ale… niestety nie tomografię komputerową płuc, a dolnych kończyn. Pani bardzo nie miła. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr hab. n. med. Ewa Jassem