lekarz Maria Zagórska

Pulmonolog, Pediatra

Super Pani Doktor o ogromnej wiedzy. Wszystkie diagnozy dla synka postawione trafne. Jak Pani doktor mówi, że do środy będzie dużo lepiej to tak jest. Wszystkie choroby zawsze wytłumaczone, dziecko dokładnie zbadane, a pytania mamy nie pozostają bez odpowiedzi.

Praca jak za karę. Zero uprzejmości i chęci pomocy małemu pacjentowi, wręcz odwrotnie. Może podczas prywatnej wizyty, Pani zachowywałaby się inaczej. Na NFZ nie polecam.

Mimo niepodważalnych kompetencji i zawsze trafnych diagnoz, z przykrością wystawiam Pani Doktor negatywny komentarz. W związku z panującą epidemia koronowirusa szczepienia dzieci zostały odwołane, umówiłam się na konsultacje telefoniczna, żeby omówić jak postąpić w tak niestandardowej sytuacji - co z kalendarzem szczepień, innymi badaniami, które ulegają odroczeniu, córka w dodatku dostała wysypki. Pani Doktor poganiała mnie podczas rozmowy rozmowy, tłumacząc się mała ilością czasu - to rozumiem - dużo pacjentow, stres. Ok. Natomiast po zakończeniu rozmowy telefonicznej Pani Doktor, przekonana że rozłączyła się, zaczęła KPIĆ z zadawanych przeze mnie pytań i KOMENTOWAC JE do swoich współpracowników. Postawa skrajnie podła i nieetyczna, która aż ciężko skomentować. Nie wiem czy to kwestia osobowości, nieradzenia sobie ze stresem czy lekceważeniem etyki lekarskiej. Nie mi to oceniać. Mając wielki szacunek do środowiska lekarskiego, ubolewam nad dzisiejszą sytuacją, która po prostu nie mieści mi się w głowie.

Super kompetentna u moich dzieci zawsze trafione diagnozy. Super podejście do dzieci w różnym wieku. Pani dr bardzo konkretna. Polecam i pozdrawiam

Wspaniała lekarka. Leczy moje dzieci, zawsze stawia właściwe diagnozy, ma świetne podejście do małych pacjentów. Szczerze polecam !!!!

Szczerze polecam !!!!

Pani doktor zawsze stawiała trafne diagnozy, zawsze pomaga i przyjmie w przychodni dodatkowe osoby. Zdecydowanie polecam Panią Zagórską, leczy moje dzieci od 11 lat. Jest lekarzem opanowanym i bardzo rozsądnym

Bardzo polecam panią doktor. Sama byłam pod jej opieką, pomogła mi wiele razy, nigdy nie odmówiła pomocy. Przyjeżdżała nawet do domu w nagłych przypadkach. Moja mama po tym jak ukończyłam 18 lat i musiałam wybrać sobie nowego lekarza, poszła do pani Zagórskiej w podzięce z kwiatami. To chyba wystarczający argument na to,że jest naprawde świetnym lekarzem. :)

Przykro mi wystawiać taki komentarz lekarzowi z wieloletnim stażem i wydawałoby się doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami. Ale już nigdy nie pójdę z dzieckiem do tej Pani. Jest bardzo nie miła, wielokrotnie stawiała dziecku błędne diagnozy, leczyła antybiotykami chorobę, którj nie było. Kilkakrotnie odmówiła przyjęcia dziecka z gorączką. Kiedyś odmówiła wizyty domowej (prywatnej), stwierdziła, że szybciej dojdziemy do przychodni (z bardzo chorym dzieckiem). Nie polecam nikomu.

Pediatra z powołania! Szczerze polecam!

Pediatra z powołania! Szczerze polecam!

Polecam.bardzo dobry lekarz, pediatra, człowiek. Pani doktor leczyła moje dzieci,zawsze diagnozy były trafne,leczenie konkretne i skuteczne.Moje dzieci skonczyły 18 lat i niestety musimy zapisać się do internisty.bardzo żałujemy że nie możemy być pod dalszą opieką pani Zagórskiej.Badzo dziękujemy Pani Marii Zagórskiej.

Polecam.bardzo dobry lekarz, pediatra, człowiek.