Filtruj terminy

dr n. med. Juliusz Bokiej

Pulmonolog, Alergolog

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

lekarz Ryszard Markiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Wydaje mi się że lekarz nastawiony jest na zarabianie pieniędzy na zatroskanych rodzicach. Mojemu dziecku z jego wyników krwi (bez pieczątki z labolatorium) które kosztowały 500 zł wyszło bardzo wysokie uczulenie na trawy. Oczywiście padł pomysł odczulania szczepionka przez niego zamówionej ponieważ według doktora nie była ona dostępna w aptekach. Poszłam więc sprawdzić to w aptece okazało się że jest dostępna i dużo taniej niż ta która podawał doktor mojemu ...

dr n. med. Arkadiusz Słomka

Pulmonolog, Alergolog

Armii Krajowej 1

Gorąco polecam doktora!
Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków!
Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

lekarz Andrzej Zieziula

Pulmonolog, Internista

Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry, kompetentny i empatyczny lekarz. To lekarz z powołania. Przyjechał do mojej mamy na wizytę domową co w czasach covid jest bardzo rzadkie, postawił trafną dignozę, pomógł w trudnej sytuacji gdy pilnie musieliśmy skontaktować się z lekarzem (i to w piątek wieczorem). Jestem mu bardzo wdzięczna, szczerze polecam i sama będę korzystać z jego wiedzy i empatii wobec pacjentów. Bardzo dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Lewandowska

Wysoka laka kowary

Jelenia Góra

Jest to kochana pani doktor ,ktora potrafi dotrzec do czlowieka poprzez swoja wiedze,inteligencje,wyrozumialosc dla pacjenta ,jest wspanialym lekarzem .Mialam stycznosc z pania doktor w szpitalu w Kowarach bedac jej pacjentka ,jest nie zastapiona jako lekarz i bardzo chwale akupunkture ,ktora pani doktor wykonuje jest bardzo skuteczna i pomocna .Zycze poni doktor jaszcze dlugich ,dlugich lat zycia i dalszych pomyslnych lat w pracy jako pulmonolog z calego serca zycze .Danuta Mazurek
Opinia dodana przez: SysOp

lekarz Stanisław Woźniak

Jelenia Góra

Wspaniały, ciepły człowiek. Posiada duże doświadczenie i wykazuje się niesamowitą empatią. Mogę powiedzieć z doświadczenia że to dobry i sumienny lekarz, z ogromną wiedzą. Osoba, która wystawiła te niepochlebne opinie to jakiś przykry troll internetowy, o czym świadczy sposób wypowiedzi.
Opinia dodana przez: Miłosz

lekarz Arkadiusz Joks

Internista, Pulmonolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Świetny lekarz, specjalista. Wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości chorobowe, dokładny,spokojny. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Koryna Gajek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Pani Doktor to wspaniała lekarka bardzo miła sympatyczna dokładna z dużą wiedzą.
Godny polecenia lekarz

dr Izabela Aleksandrowicz

50-500 Jelenia Góra

Po poprzednich doświadczeniach z innymi lekarzami tej specjalności muszę powiedzieć że to zupełnie inny poziom opieki medycznej, chyba nikt nie poświęcił mi tyle czasu w diagnozie i glebszemu przejrzeniu się moim dolegliwością. Polecam wszystkim potrzebującym leczenia przez lekarza tej specjalności.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Super,kompetentna PANI DOKTOR.Leczę się u niej w SZPITALU w JELENIEJ GÓRZE 4 lata na raka prostaty z przerzutami do kości.BARDZO MI POMAGA.CZESŁAW .

Pulmonolodzy w Jeleniej Górze