Filtruj terminy

dr n. med. Juliusz Bokiej

Pulmonolog, Alergolog

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

lekarz Ryszard Markiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Najlepszy lekarz, którego miałam szczęście spotkać w swojej przychodni. Nigdzie mu sie nie spieszy, nikogo nie pogania, a przy tym jest bardzo skrupulatny. Jako jedyny, u którego bylam w przeciągu ostatnich lat, wyjaśnił mi co oznaczają moje wyniki, z czego wynikają i co dalej z nimi zrobić. Przepisał kolejne badania na nfz, których inni lekarze, których o to prosiłam, nie przepisali. Ma świetne podejscie do pacjentów, jest wyrozumiały i fachowy. ...
Opinia dodana przez: iwona

dr n. med. Arkadiusz Słomka

Pulmonolog, Alergolog

Armii Krajowej 1

Gorąco polecam doktora!
Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków!
Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

lekarz Andrzej Zieziula

Pulmonolog, Internista

Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry, kompetentny i empatyczny lekarz. To lekarz z powołania. Przyjechał do mojej mamy na wizytę domową co w czasach covid jest bardzo rzadkie, postawił trafną dignozę, pomógł w trudnej sytuacji gdy pilnie musieliśmy skontaktować się z lekarzem (i to w piątek wieczorem). Jestem mu bardzo wdzięczna, szczerze polecam i sama będę korzystać z jego wiedzy i empatii wobec pacjentów. Bardzo dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maria Lewandowska

Wysoka laka kowary

Jelenia Góra

Jest to kochana pani doktor ,ktora potrafi dotrzec do czlowieka poprzez swoja wiedze,inteligencje,wyrozumialosc dla pacjenta ,jest wspanialym lekarzem .Mialam stycznosc z pania doktor w szpitalu w Kowarach bedac jej pacjentka ,jest nie zastapiona jako lekarz i bardzo chwale akupunkture ,ktora pani doktor wykonuje jest bardzo skuteczna i pomocna .Zycze poni doktor jaszcze dlugich ,dlugich lat zycia i dalszych pomyslnych lat w pracy jako pulmonolog z calego serca zycze .Danuta Mazurek
Opinia dodana przez: SysOp

lekarz Stanisław Woźniak

Jelenia Góra

Wspaniały, ciepły człowiek. Posiada duże doświadczenie i wykazuje się niesamowitą empatią. Mogę powiedzieć z doświadczenia że to dobry i sumienny lekarz, z ogromną wiedzą. Osoba, która wystawiła te niepochlebne opinie to jakiś przykry troll internetowy, o czym świadczy sposób wypowiedzi.
Opinia dodana przez: Miłosz

lekarz Arkadiusz Joks

Internista, Pulmonolog

NZOZ "Przychodnia Zabobrze-1"s.c.
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Fachowiec, a przy tym po prostu człowiek dla człowieka. Najwyższa klasa... Wyjaśnił proces chorobowy, wysłuchał, doradził.
Opinia dodana przez: Helena

dr Izabela Aleksandrowicz

50-500 Jelenia Góra

Po poprzednich doświadczeniach z innymi lekarzami tej specjalności muszę powiedzieć że to zupełnie inny poziom opieki medycznej, chyba nikt nie poświęcił mi tyle czasu w diagnozie i glebszemu przejrzeniu się moim dolegliwością. Polecam wszystkim potrzebującym leczenia przez lekarza tej specjalności.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Koryna Gajek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Super lekarz jestem szczęśliwy że trafiłem na Panią doktor Gajek Pani doktor jest miła bardzo dokładnie bada wizyty u niej są bardzo przyjazne
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Super,kompetentna PANI DOKTOR.Leczę się u niej w SZPITALU w JELENIEJ GÓRZE 4 lata na raka prostaty z przerzutami do kości.BARDZO MI POMAGA.CZESŁAW .

Pulmonolodzy w Jeleniej Górze