Lekarze Radiolog

lekarz Bożena Sikora

Wyzwolenia 4
44-362 Rogów

bardzo kompetentna lekarkalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

dr n. med. Michał Zawadzki

Zakład Diagnostyki Radiologicznej
Warszawa

Pan Doktor, posiada oprócz wielkiej wiedzy, doswiadczenia dodatkową cechę, wręcz talent, potarfi z pancjentami rozmawiać tak po prostu ludzkim językiem. Ja jako pacjent po pierwszej wizycie gdzie odbyła się konsulatacja już nabyłem przeswiadczenie, że nie jest taki diabeł straszny w moim przypadku czyli tetniak w okolicy poprzednio zaklipsowanego tętnika aorty mózgu z przed lat i poczułem się konfortowo. Kolejna wizytyta już na oddziale, tętniak "zabetonowany" :):):) i praktycznie zaraz do ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Maciej Sozański

Radiolog, USG

ul.Kościuszki 16/1
59-900 Zgorzelec

Doktor Sozański to doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Zawsze wysłucha pacjenta. Ma duże poczucie humoru, pozytywnie nastawiony do ludzi.

lekarz Joanna Weremij

Mickiewicza 1d lok. 2
22-500 Hrubieszów

Wielokrotnie miałam badania USG w hrubieszowskim szpitalu, teraz byłam prywatnie u dr Weremij i jestem mile zaskoczona rzetelnością i dokładnością przy badaniu. Inni lekarze badają szybko i następny pacjent, zaś tu poświęcono mi dużo uwagi. Polecam!

lekarz Sławomir Pastucha

Ortopeda, Radiolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Polecam! Byłem pacjentem dra Pastuchu w czasie pobytu w SOR-ze na Kraśnickiego. Lekarz bardzo uprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego. Aby nie było problemów z zapisaniem się na wizytę kontrolną do skierowania dołączył karteczkę z poleceniem, by mnie zarejestrować na wskazany termin, co niestety rzadko się zdarza i później pacjent męczy się z gipsem, którego nikt nie chce zdjąć.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Pani doktor to cudowny człowiek.Lekarz z powołania.Jest bardzo uprzejma,zawsze ma czas dla pacjenta.Odpowie na każde zadane pytanie.Najwyższy poziom kompetencji.Mam ogromne zaufanie do Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Kasia Skrzypulec

lekarz Maria Zieleźnik

Stefana Batorego 18
Bytom

Pani Doktor jest rzeczowa, merytoryczna i przeznacza wystarczającą ilość czasu na objaśnienie badań. Przy tym jest bardzo uprzejma!

dr n. med. Przemysław Jaźwiec

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Doktor Przemysław Jaźwiec to bardzo miły, kompetentny lekarz. Z tak serdecznym, miłym i kulturalnym lekarzem się jeszcze nie spotkałam a w ostatnich latach odwiedzam ich sporo . Pan doktor nie tylko jest super specjalistą w swojej dziedzinie ale także wrażliwym, wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem. Nie wyobrażam sobie robienia badań u kogoś innego. Szkoda, że nie można klonować ludzi, bo przydałoby się więcej takich lekarzy. Bardzo bardzo polecam :-)
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Katarzyna Dejneka

Lekarz medycyny pracy, Radiolog

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Wizyta odbyła się szybko ,sprawnie o czasie. Miła obsługa w recepcji. Pani Doktor b. mila. kompetentna i empatyczna. Otrzymałam poradę i leczenie.
Opinia dodana przez: Dorota

Krzysztof Lamch

RTG, Radiolog

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Bardzo miły lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bezstresowa atmosfera i profesjonalizm. Gabinet bardzo ładnie urządzony.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Bogdan Dudkowski

Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101
30-376 Kraków

Lekarz godny polecenia .Bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta ,lekarz z powolania. Polecam wszystkim pacjentom. Bardzo dziekuje za udzielona pomoc i wsparcie.
Opinia dodana przez: Dorota Klec

Jan Sokal

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Syn trenuje wyczynowo od 10 lat Karate Shotokan WKF. Nabawił się typowo sportowej kontuzji na treningu. Pan Doktor bardzo kompetentnie natychmiast trafnie postawił diagnozę "w tzw. punkt" o uszkodzeniu rdzenia ścięgnistego z krwiakiem w mięśniu najszerszym grzbietu. Poradził także co robić dalej, a czego nie robić w takich przypadkach. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Paweł z synem Marcinem

lekarz Elzbieta Jedrzejewska

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Od wielu lat byłam pacjentką Pani dr.Elżbiety Jędrzejewskiej. Czułam się zaopiekowana, porządnie zbadana. Dla mnie to najlepszy radiolog w Gdyni. Dziś już nie pracuje w Spół. Lekarskiej. Czy gdzieś jeszcze pracuje? Proszę o informacje
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Leszek Dziemidowicz

Aldemed
Zielona Góra

Bardzo miły i empatyczny lekarz który jest całkowicie skupionym na pacjencie. Bada bardzo dokładnie i nie tylko jeden organ a całościowo . Takich lekarzy specjalistów jest bardzo mało. Uprzejmy, wyrozumiały i bardzo dobrze tłumaczy co i jak ,bardzo dostępnym językiem.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Barbara Dudka-Żyrek

Pracownia RTG-USG lek.med. Barbara Dudka-Żyrek
Żywiec, ul. Garbarska 3
34-300 Żywiec

Wspaniały lekarz oraz człowiek, badania wykonywane są w sposób niezwykle dokładny z najwyższą rzetelnością. Naprawdę polecam w 100. procentach.
Zwiedziłam gabinety wielu lekarzy w poszukiwaniu przyczyn choroby córki- bóle w dolnej części pleców,temperatura nie schodziła poniżej 37,pobyt w szpitalu- chwilowa poprawa i dalej to samo. Wreszcie przypadkiem trafiłam na Pana Doktora- diagnoza w ciągu 10 minut uważnego USG! Jeśli macie państwo problem zdrowotny tylko do niego!

lekarz Sławomir Masiera

NZOZ EUROMED
ulica Łaska 23
98-220 Zduńska Wola

Cudowny człowiek, ogromna kultura osobista na najwyższym poziomie, super specjalista, najlepszy. Nigdy nie czuje się u niego pośpiechu, zawsze odpowiada na pytania i to w sposób zrozumiały dla pacjenta. Świetne podejście do dzieci. Badania wykonuje i opisuje bardzo dokładnie, wnikliwie. Polecam
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr Dawid Dopierała

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Kompetentny i miły lekarz. Badanie wykonał szczegółowo, bez pośpiechu. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Godny polecenia 😊
Opinia dodana przez: Magdalena

Łukasz Drewa

ks. Konarskiego 11 lok. 2
85-081 Bydgoszcz

Jestem pacjentką od paru lat i jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora. Odwiedziłam już wielu lekarzy o tej specjalizacji ale nikt tak mi nie pomógł. Bardzo kompetentny człowiek. Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie . Doktor godny polecenia.