Lekarze Radiolog

Paweł Tabisz

Lekarz medycyny pracy, Radiolog

Znam doktora Pawła od lat. Polecam serdecznie. Dobry diagnosta, pomocny i doświadczony. Potrafi przyznać, gdy nie jest pewien rozpoznania, poleca wówczas innych kompetentnych kolegów specjalistów.

Radosław Sitarz

Onkolog, Radiolog

Indywidualna Praktyka Lekarska Radosław Sitarz Lekarz Medycyny
85-858 Bydgoszcz

pisze w imieniu mojej mamy jest zachwycona życzliwością i uprzejmością oraz kompleksowa opieka lekarską z jaką spotkała sie będąc pod opieka p doktora Radosława Sitarza
Opinia dodana przez: małgosia

lekarz Artur Kaczor

Żeromskiego 28
29-100 Włoszczowa

Bardzo polecam Pana doktora :) ma świetne podejście do dzieci, badanie wykonuje bez pośpiechu i dokładnie. Jeszcze raz bardzo polecam :)
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Katarzyna Sznajder

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Bardzo rzeczowy lekarz , miła i uprzejma osoba , byłem na badaniu rutynowym, wszystko zostało wyjaśnione w sposób rzetelny, polecam
Opinia dodana przez: JAN

lekarz Andrzej Górecki

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Dziękuję!! Profesjonalizm oraz sprawdzona diagnoza. Dziękuję !!!!Polecam wszystkim !!! Specjalista jakich mało w okolicy.
Opinia dodana przez: Wojtek
Kompetentna i miła. Wizyta w bardzo miłej atmosferze - dokładnie informuje o stwierdzonych przypadłościach.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. med. Wojciech Trojanowski

Radiolog, USG

Prywatny Gabinet Lekarski Wojciech Trojanowski
99-100

Świetny lekarz chirurg, genialny radiolog i lekarz który wyleczył mnie z choroby praktycznie nieuleczalnej. Uważam że jeden z najlepszych w Polsce. Z serca polecam każdemu kto chce mieć pewność że diagnoza jest trafna. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Miłosz Zbroszczyk

gliwickie centrum medyczne
kościuszki 29
44-100 Gliwice

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za - można by powiedzieć- uratowanie mi życia. Pan doktor wykonał embolizacje tetniaka mózgu. Zabieg przebiegł bez powikłań. Jestem trzeci tydzień po zabiegu i czuję się świetnie. Bardzo dziękuję Panu Doktorze. Polecam. Pacjentka Joanna C.
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Michał Rać

Starmedica -Centrum Medyczne w Stargardzie Szczecińskim
ul. Czeska 5a
73-110 Stargard Szczeciński

Jako jedyny lekarz w Stargardzie oferował badanie usg w domu pacjenta - na wagę złota! Szkoda, że już tego nie robi. Kulturalny, profesjonalny, miły.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Dariusz Golan

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, kompetentny i rzeczowy, a przy tym sympatyczny i miły. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja Denis

dr n. med. Ewa Nienartowicz

Gabinet Lekarski
50-417 Wrocław

R E W E L A C J A, ponieważ: 1. Bardzo dokładne badania! 2. Bardzo szerokie i analityczne spojrzenie na problem! 3. Dokładne i rzeczowe zalecenia co do dalszej diagnozy, leczenia! 4. Wspaniałe podejście do pacjenta! POLECAM konsultacje u PANI DOKTOR, bo widzi na "obrazach medycznych" to czego inni nie widzą, analizuje tak jak inni nie analizują!
Opinia dodana przez: EK

lekarz Łukasz Stojak

Szpital Powiatowy im. Rafała Czerwiakowskiego
Kleszczelowska 1
17-100 Bielsk Podlaski

Polecam Pan doktor kompetentny i uprzejmy Zna się bardzo dobrze na swojej pracy W Bielsku to jedyny godny zaufania lekarz
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Małgorzata Piszcz

Internista, Radiolog

PZZOZ Będzin
ulica Małachowskiego 12
42-500 Będzin

O doktor Piszcz można napisać TYLKO dobrą opinię. Wiem coś o tym bo z córeczką byłyśmy już u dwóch specjalistów laryngologii. Do doktor Piszcz chodzimy od około pół roku. Dzięki niej uniknęłyśmy zabiegu, na który córka była kierowana. Nie dość, że jest dobrym specjalistą to jej podejście do dziecka jest unikalne...Doskonałe podejścia do dziecka mają też panie (byłyśmy u dwóch)wykonujące badania słuchu. Nigdy wcześniej takiego badania nie udało się wykonać- ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marcin Trzepaczyński

Radiolog

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Do Dr. Trzepaczyńskiego trafiłam z polecenia znajomej. Pan Dr. uratował mi życie i zdrowie. Przeprowadził u mnie embolizacje tętniaka mózgu bez żadnych komplikacji. Perfekt! W innym szpitalu w Krakowie, inny lekarz chciał mi otwierać głowę i mówił że nie ma innej alternatywy bo im tak jest łatwiej otworzyć głowę a co będzie z pacjentem/ człowiekiem to co ich obchodzi pacjenci jak króliki. A Pan Dr Trzepaczyńskiego bez problemu mnie przyjął ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Łukasz Kołaczek

ulica Dębowa 36/9
40-106 Katowice

Świetny radiolog, bardzo dokładnie opisuje badanie obrazowe i zauważa rzeczy, na które inni nie zwracają uwagi
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Małgorzata Kaszuba

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Wnikliwy radiolog,który nie pomija niczego,nawet najmniejszych zmian. Opis dokładny i rzetelny w kierunku onkologicznym. Bardzo Dziękuję za opis mojego TK.
Opinia dodana przez: Paweł K

lek. med. Katarzyna Kapuścińska

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Jeszcze żaden inny lekarz radiolog nie poświecił mi tyle czasu podczas jednej wizyty. Opis schorzenia jak z Wikipedii, wytłumaczone wszystkie sprawy w prosty i fachowy sposób. Najlepsza diagnoza to ze mogę jeździć rowerem. Polecam !!! 
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Adrian Dąbrowski

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Bardzo dobry fachowiec,pomimo skomplikowanego zabiegu doskonale dał sobie radę.Serdeczne podziękowania,także dla całej sali operacyjnej.Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Agnieszka Piłat

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Bardzo miła,kompetentna,dyskretna pani doktor.USG jąder przebieło sprawnie i bez pośpiechu.w tak intymnym badaniu nie dało się odczuć dyskomfortu.Godna polecenia,ja napewno będe korzystał z badań pani doktor.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Hanna Hejne

Radiolog, USG

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Byłem na badaniu USG w Przychodni ZOZ w Piasecznie. Nie spodziewałem się takiego poziomu przyjęcia pacjenta. Pani Doktor była bardzo miła i rzeczowa, badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i wieloaspektowo, samo badanie USG wykonano z pełnym wyjaśnieniem bez pośpiechu i z pełnym poszanowaniem i zrozumieniem. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam Panią Doktor każdemu. Pięć gwiazdek to za mało- 10/10
Opinia dodana przez: Mariusz