Lekarze Radiolog

dr Katarzyna Rowińska - Berman

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

dr Rowińska-Berman bardzo dobry lekarz. Polecam. Uprzejmość. Przystępność.wszelkie cechy jakie powinien posiadać lekarz.
Opinia dodana przez: teresa
Pragnę podziękować Docentowi Maciejowi Szajner za wieloletnią opiekę nad moją córką. Jest to lekarz o wielkim sercu ,doskonały profesjonalista w wykonywaniu swojego zawodu. Ratuje życie,posiada niezwykłą empatię dla chorych i osób z rodziny.Jest miły,serdeczny,uprzejmy. Opiekuje się moją córką już ponad 15 lat, która Panu zaufała i dzięki panu ma 2-kie synów, czuję się dobrze i choć to nie koniec leczenia,embolizacji,wierzymy,że jeszcze dzięki panu będzie miała dużo szczęśliwego życia.Życze dużo zdrowia,za ...
Opinia dodana przez: Teresa

Barbara Winkler-Spytkowska

Radiolog, Laryngolog

Gabinet lekarski
52-425 Wrocław

Wspaniały czlowiek, wspaniała Pani doktor, prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii głowy i szyji, profesjonalnie podchodzi do chorego, jestem wyleczona 15 lat po nowotworze złośliwym gardła. Polecam z całego serce Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Janusz Ilnicki

Radiolog, RTG

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Dziękuję bardzo Panu doktorowi Januszowi Ilnickiemu za przeprowadzenie biopsji mammotomicznej i gruboigłowej. Moje zdenerwowanie rozładował na samym początku. Wspaniały nie tylko lekarz ale i człowiek. Delikatnie i sprawnie przeprowadził zabieg informując co będzie robić i czego mogę się spodziewać. Proszę się nie bać. Bardzo dobry specjalista. Polecam Pana doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Helena C.

lekarz Elżbieta Michalska

Słoneczna 7
60-286 Poznań

Pani Michalska to wspaniala osoba. Bardzo dokładnie bada, cierpliwie tlumaczy. Pacjent czuję się zaopiekowany. Jest wspaniala. Dzięki Pani doktor pacjent komfortowo się czuje podczas wykonywanego badania. Oby więcej takich lekarzy tak wyrozumiałych sympatycznych a przede wszystkim z rąk ogromną wiedzą. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Tomasz Legaszewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Niesamowity CZŁOWIEK przez duże C. Jeszcze nigdy nie spotkałem wcześniej lekarza, który tak bardzo jak Pan Tomasz angażuje się w problem pacjenta. W moim przypadku trzeba było dodatkowych badań i Pan dr pokierował mnie gdzie trzeba po czym osobiście zadzwonił zapytać o wyniki badań. Miałem ogromne poczucie zaopiekowania się o mnie, co dało mi niesamowity komfort i bezpieczeństwo. Moja wdzięczność do tego lekarza jest nie do opisania!
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Janusz Dębski

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu doktorowi za konsultację mojego badania rezonansu. Na prośbę innego Pana doktora, zupełnie bezinteresownie wydał swoją opinię o opisie rezonansu. Na koniec pytając o koszt, powiedział że słowo dziękuję zupełnie wystarczy. Niespotykane w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w otoczeniu lekarzy. Panie doktorze zasługuje Pan na najwyższy szacunek i nie dlatego, że nie musiałam zapłacić, ale dlatego że to jest dzisiaj tak unikatowe postępowanie, że aż trudno uwierzyć ...
Opinia dodana przez: Barbara

Rafał Fonferek-Szuca

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MedX
Norwida 31
77-400 Złotów

Po dzisiejszym badaniu odzyskałam wiarę w to, że prawdziwi lekarze naprawdę istnieją. Dr Rafał Szuca to specjalista, lekarz i człowiek w jednym. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Wiesława Repeć

lekarz Michał Jankowski

centrum onkologi
Bydgoszcz

Najlepszy Specjalista w swojej dziedzinie ! wykonuję badania USG co pół roku piersi i każde inne które się pojawia w rodzinie realizuję tylko u Pana Doktora. Polecam wszystkim nie tylko za profesjonalizm, kompetencje podejście i uprzejmość, ale przede wszystkim jakim jest Człowiekiem - Lekarzem. Dziękuje Panie Doktorze !!!
Opinia dodana przez: Żanetta

dr n. med. Małgorzata Szpakowska

Gabinet USG
Mostowa 25
Poznań

Choć na badania USG uczęszczam regularnie od ponad 5 lat, trafiłam na Panią Doktor dopiero pół roku temu. Od tego czasu wykonała 3 badania kontrolne, za każdym razem bardzo dokładnie i kompleksowo. Pani Doktor poświęca dużo czasu na diagnozę, sporządza bardzo dokładne opisy i przede wszystkim zrozumiałe dla pacjenta. Wizytę kończy dopiero, kiedy jest pewna, że sprawdziła wszystko i, że zaproponowała odpowiedni dalszy plan badania/leczenia. Z drugiej strony, nie wyolbrzymia ...
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Radosław Kuszyk

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Elżbieta Bień

Pediatra, Radiolog

NZOZ ULTRAMEDIC Centrum Medyczne
43-300 Bielsko-Biała

Polecam z całego serca. Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Super podejście do pacjenta i duża wiedza

Jacek Makarewicz

Internista, Radiolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Zgierz

Trudne do uwierzenia, że w naszej zrujnowanej służbie zdrowia można jeszcze znaleźć tak kompetentnego i dobrze wychowanego lekarza. Moim zdrowiem bardziej się przejmuje niż ja sam. Polecam każdemu a p. doktorowi zdrowia życzę.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Zygfryd Wawrzynek

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały fachowiec, cudowny i bardzo pogodny człowiek. Czułam, że moje zdrowie jest dla Pana Doktora Wawrzynka ważne, a to zdarza się rzadko. POLECAM!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Witold Ostrowicz

RTG, Radiolog

gabinet USG
Chodkiewicza 31
47-400 Racibórz

Polecam. Lekarz godny polecenia. Bardzo uprzejmy, a przy tym profesjonalny. Rzeczowy człowiek, nie owijajacy w "bawełne".
Opinia dodana przez: Km

lekarz Julia Gwozdowska

Radiolog, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Profesjonalistka dysponująca najnowszym sprzętem. Taktowna i uprzejma. Potrafi rzeczowo i jasno przedstawić wyniki badania. Wzbudza zaufanie sposobem bycia i ogromnym doświadczeniem. Od ręki pełna dokumentacja badania (zdjęcia, opis) wykonane estetycznie i czytelnie (wydruk komputerowy). Wyposażenie i wygląd gabinetu zadbane, godne XXI wieku.
Opinia dodana przez: br

lekarz Paweł Leszczyński

ulica Kaliska 100A
87-800 Włocławek

bardzo polecam, uprzejmy i kompetentny, szukalam wlasnie we wloclawku kogos z wyksztalceniem specjalistycznym po radiologii o tyle plus ze nie jest to ginekolog jak bywa najczesciej a lekarz dla ktorego usg to codziennosc i to wielu problemach nie tylko narzadow rozrodczych, jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo trzeba samemu sie przekonac i ocenic
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Radiolog
                                       prof. dr hab. n. med. Jerzy Gielecki

prof. dr hab. n. med. Jerzy Gielecki

CENTRUM USG Olsztyn
Grunwaldzka 14a
Olsztyn

Na wizycie podczas badania tarczycy została wykryta u mnie choroba Hashimoto, potwierdziły to późniejsze badania u endokrynologa. Trafna diagnoza. Sprzęt bardzo nowoczesny, szczególnie wrażenie robi olbrzymi ekran dla pacjenta, na którym wszystko widać.
Opinia dodana przez: Jagoda
mam do Pani Greli całkowite zaufanie. To wspaniały specjalista. Polecam.

dr Jarosław Politowicz

Gabinet USG - dr Jarosław Politowicz
62-400 Żelazków

Polecam dr. Politowicza bardzo miły człowiek podczas badania wszystko dokładnie opowiada naprawdę polecam.