Lekarze Radiolog

dr hab. Jan Baron

CSK
40-752 Katowice

Byłem u Profesora Jana Barona dwukrotnie w ostatnim czasie zarówno na USG jamy brzusznej jak i USG Dopplerowskim aorty i tętnic biodrowych. Muszę przyznać, że jestem pod ogromnie pozytywnym wrażeniem. Profesor Baron nie tylko posiada ogromną wiedzę, ale nie śpieszy się, wszystko dokładnie bada, spokojnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Ponadto cechuje go ogromna kultura, spokój i empatia. Naprawdę mogę z pełnym przekonaniem polecić Profesora Barona.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Marcin Błażejewski

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Wspaniały człowiek i lekarz. Bardzo kompetentny, wizyta bardzo mi się podobała.Nic tylko polecać:) Poświęcił dużo czasu, by wszystko szczegółowo opisać. Pan doktor naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Artur Łukaszewicz

Internista, Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE s.c. B.Bednarska, A.Bok, I.Fiedorowicz, M.Męzińska
kard. Wyszyńskiego 11
11-200 Bartoszyce

Lekarz super ,tylko Wielmożna Pani co rejestruje , nie kompetentna , roztrzepana i dawno powinna być zwolniona , ponieważ działa na szkode doktor
Opinia dodana przez: janusz

dr n. med. Piotr Grzanka

Stolarzowicka 202
41-936 Bytom

dobry opis , dobrze postawiona diagnoza polecam, ma fantastyczne podejście do pacjenta, nie ma lepszego lekarza w okolicy.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Mirosław Wróbel

LASERMED
Korfantego21
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Doktor Mirosław Wróbel jest radiologiem - ja skorzystałem z usługi diagnostycznej, zleconej przez innego lekarza, stąd w punkcie 5 i 6 podałem odpowiedź "przymusową". Do rzeczy. Pan doktor poświęcił mi tyle czasu ile wymagało badanie - nie odczułem, że się śpieszy, choć byłem ostatni. Doktor Wróbel jest w mojej ocenie uprzejmy i profesjonalny. Będę go polecał swoim bliskim i znajomym. I na koniec: do doktora Wróbla rejestruje się na konkretną ...

lekarz Joanna Cegielska

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

bardzo sympatyczna lekarka nastawiona pozytywnie do pacjenta wynik opisany prawidłowo.

lekarz Andrzej Kościuszko

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Najlepszy lekarz miły uprzejmy wszystko dobrze wytłumaczy polecam z całego serca nie widzę lepszego
Opinia dodana przez: Bogusława

Andrzej Lewszuk

Indywidualna Praktyka Lekarska Andrzej Lewszuk
15-562 Białystok

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i kompetentny. Zabieg cementowania dwóch kręgów kręgosłupa został wykonany szybko i precyzyjnie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mieczysław
{'id': 41633, 'name': u'\u015awi\u0119toch\u0142owice'} Radiolog
                                       dr Jarosław Maczuch

dr Jarosław Maczuch

Radiolog

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Bardzo kompetentny człowiek, o dużej empatii. Zainteresowany pacjentem, tłumaczący. Poprzez swój spokojny sposób bycia wzbudza zaufanie.

lekarz Jerzy Szubiga

PRYWATNY GABINET OKULISTYCZNY
Warcka 2a lok. 16
98-200 Sieradz

Bardzo dobry lekarz, specjalista w swoim fachu. Warto iść prywatnie, jeśli sprawa jest ważna bo słyszałam że jest to najlepszy specjalista w okolicy. Bardzo miły i rzetelny, szczerze polecam!!
Zdecydowanie polecam.Bardzo kompetentny,z dużą wiedzą i ogromną kulturą osobistą.

dr n. med. Katarzyna Klonowska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Byłem u Pani doktor , już 2 razy na usg jamy brzusznej i nerek , przedstawiła bardzo czytelny opis. Robiła mojej dziewczynie usg piersi i też była bardzo zadowolona , świetna specjalistka, do tego jest bardzo miła i uprzejma.

dr Joanna Dolata

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
64-200 Wolsztyn

Bylem juz na wizycie drugi raz, zmieniam teraz ortopedę i chciałem nowe badanie, atmosfera bardzo miła, dziewczyny były uśmiechnięte, dostałem archiwalne badanie bez najmniejszych problemów, w tym co robi Pani Dolata widać powołanie :) POLECAM
Opinia dodana przez: Dominik

dr n. med. Paweł De Abgaro Zachariasiewicz

Kopernika 3/21
36-200 Brzozów

Bardzo miły , POLECAM, uprzejmy w czasie badania punktualny, przystępny potrafi wysłuchać wszystkich dolegliwości, wiele lat byłam pacjentką doktora i po porzeczytaniu tej opinii stwierdzam ,że to wszystko prawda
Opinia dodana przez: ana

lekarz Tadeusz Ryncarz

Internista, Radiolog

Eichendorffa 7
47-150 Leśnica

obdarzony instynktem, bardzo wesoły, świetny diagnostyk, kompetentny, doświadczony

Magdalena Jakoniuk

Rehabilitant, Radiolog

Sienkiewicza 81/3
Białystok

W moim odczuciu kompetentna i konkretna osoba. Mimo,że wizyta była prywatna a leczenie dopiero rozpoczęte i nie wiem jaki będzie jego ostateczny koszt nie wyczułam u pani dr próby podlizywania się w celu osiągnięcia zysku.Poza tym nie nachalnie miła, a przy tym ładna osóbka. polecam.

lekarz Izabela Wiek

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Wspaniały lekarz diagnosta. Ma doświadczenie. Jest daqrdzo dobra, jeśli chodzi o sutek. Przesympatyczna, super babka. Polecam.

dr n. med. Alaa Hilles

Gabinet lekarski
54-206 Wrocław

Ambitny,konkretny,poważny tylko może trochę więcej uśmiechu w kierunku pacjentana ....to bardziej pomaga w tym zawodzie panie doktorze,wowczas pacjent obdarzy większym zaufaniem lekarza.poza tym ok
Opinia dodana przez: HANA

lekarz Jerzy Mistygacz

Radiolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Dr Mistygacz jest lekarzem z powołania, zainteresowany pacjentem, wspaniały fachowiec, polecam.........

Krzysztof Lamch

RTG, Radiolog

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz, chodzę do niego na wizyty od 6 lat i jestem bardzo zadowolona.