Lekarze Radiolog

lekarz Grażyna Jastalska

ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

pani szybka, niedokładna tylko pieniżki, kompetencje zadne niepolecam

dr n. med. Zygmunt Wójcik

Radiolog

LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów

pan doktor bardzo się śpieszy przy wykonywaniu usg, i stąd moje wątpliwości czy jego opis jest dobry i czy niczego nie przegapił

dr n. med. Ewa Kolasa-Guglas

Radiolog, Ginekolog położnik

Rogalińskiego 11
60-267 Poznań

Nikomu nie polecam. Pani doktor na wizycie była nieuprzejma, nie wykonała żadnych badań, nawet usg, nie zajrzała do wyników badań, które miałam ze sobą. Na moje pytanie odnośnie endometriozy, odpowiedziała tylko:" wszystkie byście chciały żeby to była endometrioza". Dwa tygodnie po tej wizycie udałam się do innego lekarza, który wykonał usg i stwierdził polip endometrialny, którego Pani doktor nie wykryła z powodu lekceważącego podejścia do pacjenta i braku jakichkolwiek badań.

dr n. med. Joanna Różańska

Radiolog, USG ortopedyczne

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Odradzam absolutnie USG w Sonomed Bandurskiego Szczecin. Przyszedłem na wizytę 13.11.2023r. z ogromnym bólem barku po upadku z wysokości. Umówiony na godzinę wszedłem po 40 minutach opóźnienia. Dr Różańska przeprowadziła badanie USG i stwierdziła, że wszystko jest prawidłowo oprócz zmian przeciążeniowych oraz konflikt barkowy. Na szczęście już wcześniej miałem umówiony rezonans (na który się czeka ponad 3 tyg). więc po 12 dniach ogromnego bólu udałem się na rezonans prywatnie. Okazało ...
Opinia dodana przez: Maciej

dr Ludomira Rzepecka

Sopot

Dr Ludomira Rzepecka jako jedyna poprawnie oceniła stan mojego kolana. Bardzo dokładnie zbadała stan nogi po wypadku. Dzięki takiej diagnozie przeprowadzono szereg operacji, które przywróciły jej sprawność. Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Pozdrawiam :)

lekarz Jerzy Sikora

wroblewskiego
24-120 Puławy

Bardzo NIEMIŁA wizyta. LEKCEWAŻĄCE traktowanie pacjenta. Wizyta prywatna i umówiona na konkretną godzinę, a Pan Doktor sprawiający wrażenie niezadowolonego, że musi wykonać badanie USG. NIEGRZECZNY! OPRYSKLIWY! - to łagodnie powiedziane... Personel natomiast milczeniem zbywa pacjenta i cała sytuację. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ODR na Wróblewskiego 18!
Przy opisie zadawała pytania dotyczące przebiegu choroby. Wypatrzyła coś na co inni nie zwracali uwagi

lekarz Anna Pułka

Traugutta 4 a/37
26-600 Radom

NIE POLECAM! Byłam na wizycie prywatnej dokładnie USG piersi. Najpierw były problemy z brakiem dokumentu, gdzie oczywiście Pani doktor miała kompletne dane z peselem w systemie po interwencji Pań z recepcji wizyta się odbyła o ile wizytą można to nazwać ponieważ Pani doktor wykonała USG nic nie objaśniła , na moje pytanie odpowiedziała że dowiem się z opisu który dostane po wizycie (wychodzi się z gabinetu i czeka aż Pani ...
Opinia dodana przez: Patrycja

Anna Modrakowska

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnym i sumiennym lekarzem. USG tarczycy przeprowadzone kompleksowo - bardzo starannie, bez pośpiechu. Pani Doktor jako jedna z nielicznych zainteresowała się moimi zmianami i znalazła ich przyczynę (poprzedni dwaj lekarze nie podjęli nawet tematu). Po badaniu bardzo rzeczowo wszystko wytłumaczyła, dała jasne instrukcje co robić dalej. Wrócę do niej na pewno
Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Grzegorz Janiszewski

RTG, Radiolog

Łask

Mogę stwierdzić, że Pan doktor jest lekarzem-optymistą. Opisał mi w rezonansie magnetycznym tylko rzeczy zdrowe. Pominął wszystko, co mogło by mnie zasmucić. Nie widziałem go osobiście, tylko efekt jego pracy.

Sabina Plucińska

Wieniecka 43 lok. 17
87-816 Włocławek

Kto dodał profil tej pani ?! Przecież to nie lekarz radiolog tylko technik elektroradiologii. Ale jak juz pisać opinie to powiem tyle że to strasznie powolna osoba...
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Jarosław Chrząstek

Chirurg ogólny, Radiolog

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Cham i prostak zwłaszcza po alkoholu. Lepkie rączki i zdradziecka świnia. Zone zdradza a ona głupia to wie i się godzi na to. Patologia patologie pogania. Pozory pozory i jeszcze raz pozory. Odradzam tą świnie. kobiety UWAGA pan lekarz ma lepkie raczki.
Opinia dodana przez: mario

lekarz Joanna Kabat

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Filia nr 1
Piłsudskiego 49
08-110 Siedlce

Pani doktor też na opis badania rezonansem od pani czeka się jak w szpitalu ponad 4 miesiące i do dnia dzisiejszego nie ma i lekarz nie może mnie zdiagnozować czy tu za kaskę i szybciej .
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Mariusz Świąder

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Po przeczytaniu opinii o tym lekarzu zastanawiam się czy dobrze zrobiłam zapisując się do niego ale nie miałam wyjścia. Wizyta była bardzo spokojna i byłam mile zaskoczona. Lekarz bardzo mi pomógł wyjaśnił wątpliwości nie irytował się nawet jak zadawałam dwa razy to samo pytanie a wręcz przeciwnie bardzo dokładnie wyjaśnił wszystko. Po wyjściu zastanawiam się skąd takie zle opinie. Jestem zadowolona z wizyty i polecam to dobry lekarz może nie ...
Opinia dodana przez: Alicja
Wizyta na NFZ, totalna ignorancja pacjenta zero wyjaśnienia i informacji. Na pytanie o diagnozę, cytuję: a co Pani by chciała usłyszeć.. Jestem bardzo ciekawa , czy prywatna praktyka ma ten sam poziom. Nie polecam osoby.
Opinia dodana przez: Joanna

Katarzyna Katulska

Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285 Poznań

Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!
Opinia dodana przez: Hubert

Adam Moskwa

aldemed
Zielona Góra

W piątek 05.01.2024 miałem umówione badanie USG u pana doktora. W czwartek 04.01.2024, dzwoniła do mnie pani z przychodni z pytaniem czy będę na badaniu w wyznaczonym terminie, na co odpowiedziałem, że tak. Dodatkowo, zapytałem się podczas rozmowy, czy mam być trochę wcześniej przed badaniem. Pani odpowiedziała mi, że będzie ok, jak przybędę na wyznaczoną godzinę. W dniu badania 05.01.2023 przybyłem do przychodni, przed wyznaczoną godziną badania. W rejestracji Pani ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Ryszard Krawiec

Neurolog, Radiolog

Cenrtum Medyczne
Żeromskiego 1
62-031 Luboń

Bardzo dobry specjalista, zarówno w zakresie neurologii jak i radiologii, od A do Z wytłumaczył i poprowadził przebieg choroby z efektem celującym. Miły, żartobliwy lecz z drugiej strony konkretny i stanowczy. Z całego serca polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Krystian

lek. med. Wojciech Kunisz

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Bardzo nie polecam tego lekarza, najgorszy na jakiego trafiłam. Na wizycie miałam wrażenie ze Pan siedzi za karę w pracy. Zero jakichkolwiek informacji w trakcie usg. Mam wątpliwości czy w ogóle opis jest zgodny bo nawet nie słyszałam aby Pan cokolwiek pisał tylko chyba kopiuj wklej. Po badaniu sporo podrażnień na skórze. Nie polecam!!!!
Opinia dodana przez: Karolina

Paweł Raczunas

Gabinet lekarski
81-404 Gdynia

Bardzo uprzejmy , tłumaczy wszystko bardzo dokładnie nie da się go nie lubić polecam każdemu. Nie zgadzam się z innymi opinami większość jest oczerniająca.