Filtruj terminy

Radiolog Gdynia

Paweł Raczunas

Gabinet lekarski

81-404 Gdynia

Bardzo uprzejmy , tłumaczy wszystko bardzo dokładnie nie da się go nie lubić polecam każdemu. Nie zgadzam się z innymi opinami większość jest oczerniająca.
Bardzo proszę mi pomoc.. Szukam kontaktu do dr. Zapaśnika mam tętniaka i bardzo mi zależy na kontakcie z dr., bardzo proszę mi pomoc ... Gdzie przyjmuje jak można się z nim skontaktować... Pozdrawiam serdecznie Ania..
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Tomasz Gorycki

Akademickie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej

Gdynia

Najlepszy lekarz radiolog na którego trawiłam w swoim życiu, najbardziej dokładny i bardzo doświadczony w opisywaniu i wykonywaniu badań radiologicznych, ma bardzo wielką wiedzę, ale przede wszystkim jest to bardzo miły, rozumiejący trud ludzkiego życia człowiek. Dla tego lekarza nie istnieje tzw. "PESEL" lecz człowiek, każdy wyjątkowy, każdy z innym problem do każdego stara się podejść indywidualnie i pomóc rozwiązać jego problem. Jeśli czyta to Pan to jest Pan najlepszym ...

lekarz Grzegorz Szczypiór

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Wspaniały! najlepszy w Lęborku! zaangażowany! nie ma dla niego głupich pytań - polecam

lekarz Iwona Apanowicz-Kasiura

Zespół Poradni Specjalistycznych nr 3
Sojowa 24
81-589 Gdynia

Robiłam u P.Kasi usg piersi, wcześniej wyczułam guzek w piersi. P.Kasiu bardzo Pani dziękuję, dzięki Pani poszłam od razu na onkologię, jestem już w fazie badań, tylko dzięki Pani profesjonalnemu podejściu i szybkiej reakcji walczę...dziękuję...nawet Pani nie wie co znaczy tak pomocna dłoń w takiej chwili. Wiola .
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Elzbieta Jedrzejewska

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Moja opinia jest zapytaniem gdzie sie podziala moja opinia na temat tego lekarza, jako iz sama go dodalam i byla jaknajbardziej pozytywna. Po zmianie wizazu na rankingu nie mam pojecia co sie stalo i jak sie tu w ogole poruszac. Stara wersja byla zdecydowanie lepsza. Z pewnoscia ta nota zostanie usunieta, bo nie ma nic wspolnego z ocena lekarza, ale moze dzieki temu dotrze do czyjejs wiadomosci. Z powazaniem patatina.
Opinia dodana przez: patatina

lekarz Tomasz Radzikowski

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Witam
chciałam podziękować za wnikliwy i rzetelny opis RTG płuc.
W opisie spłycony prawy kąt p-ż ślad płynu?
jest potwierdzeniem faktu jaki miał miejsce 2 dni przed prześwietleniem, w czasie nasilonego kaszlu w ustach po wydzielinie pojawiła się duża ilość płynu , na chusteczce nie była to krew czy flegma to tylko płyn przezroczysty, następnie miejscowy ból.
Inny lekarz (przed wynikiem) zbagatelizował informację , że może ...
Opinia dodana przez: Wanda

Wojciech Obrębski

Gdynia

Jest wspaniałym,kompetentnym iuprzejmym lekarzem

lekarz Maciej Piskunowicz

Euromedic Pomorskie Centrum Medyczne
ul. 10 Lutego 23A
81-364 Gdynia

dr Piskunowicz to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mialam kontakt.
Niezwykle kompetentny,konkretny i miły.
Jego radiologiczne diagnozy sa trafne i nie pozostawiaja watpliwosci.
Goraco polecam

lekarz Danuta Piórkowska-Socha

Radiolog, USG

Antoniego Abrahama 64 lok. 3
81-364 Gdynia

Pani doktor na początku wydaje się zimna i oschła jest bardzo rzeczowa i kompetentna nie tylko wykonuje badanie ale udziela informacji i doradza. Polecam.

Radiolodzy w Gdyni