Filtruj terminy

Radiolog Szczecin

nie polecam, wizyta umówiona na konkretną godzinę a jednak bardzo spóźniona ( kiedy wyraziłam swoje zdanie, że pacjenci też ludzie i swój grafik mają i specyfikę pracy także ), pani doktor najpierw skasowała 150 zł za wizytę a później usłyszałam ,że jak mi się nie podoba to żebym nie korzystała z tego gabinetu i nie stresowała personelu :) a liczyłam, że usłyszę przepraszam.
Pani doktor droga , kto tu dla ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Marcin Sawicki

Janickiego 16 lok. 10
Szczecin

Nie sądziłem, że w państwowej służbie zdrowia można spotkać lekarza, który nie traktuje człowieka przedmiotowo, spokojnie wyjaśnia o co chodzi w badaniu i co się dzieje. Dziękuje Panie Doktorze.

dr n. med. Joanna Różańska

Radiolog, USG ortopedyczne

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Pani wykonywała u mnie badanie usg stawu skokowego. Badanie przeprowadzone niedbale, podejście do pacjenta okropne. Na prośbę o dotknięcie stopy usłyszałam, ze Pani 20 lat bada stopy i nie musi tego robić. Skonsultowałam wyniki z innym lekarzem i tam, gdzie Pani nie widziała problemu pod maszyna usg, Pan ortopeda manualnie sprawdzając wykrył duża nieprawidłowość, która potwierdził badaniem usg. Od razu podał leki.
Nie polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Monika Sochańska

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Trafiłyśmy do Pani Doktor z Córeczką na badanie USA jamy brzusznej. Lekarka całą wizytę milczała. Mimo iż widziała że dziecko się boi, jedyne słowa które wypowiadała były pełnym grozy rozkazem zmian pozycji. Gdy na jeden z rozkazów dziecko nie zareagowało natychmiast, Pani oburzonym głosem krzyknęła- "Skoro powiedziałam żebyś wstała to masz wstać, więc zrób to natychmiast!". Po zakończonym badaniu wysłałam Córkę do poczekalni gdzie czekała Babcia a sama pełna obaw ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Cegielska

Radiolog, USG

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

bardzo sympatyczna lekarka nastawiona pozytywnie do pacjenta wynik opisany
prawidłowo.

prof. Bogdan Daniel

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

byłam na rezonansie magnetycznym w MSWiA Szczecin... super obsługa / P.Piotr obsługa tomografu/ ..potem powiedziano mi że pan profesor chce skomentować moją dolegliwość i otworzyły mi się oczy ...bo odkąd chodzę do lekarzy i na badania różnego typu z taką obsługą się nie spotkałam .. byłam na skier.NFZ SUPER pozdrawiam pana profesora i Piotra

dr Magdalena Skała

Radiolog, USG

Dom Lekarski
ul. Boh. Warszawy 42
71-342 Szczecin

Coz mozna powiedziec. Nie dosc, ze bardzo kompetentna osoba, to przy tym jeszcze mila i absorbujaca - mam na mysli sympatyczna :) Polecam!!! Tomek

dr n. med. Jadwiga Kubrak

Onkolog, Radiolog

Szczecin

Bardzo dobry lekarz. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. mająca czas dla wszystkich pacjentów,bez limitu przyjęć.Godna polecenia wszystkim pacjentom Ryszard pacjent od 7- miu m-cy.
Opinia dodana przez: ryszardb

lekarz Krzysztof Jurczyk

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wspaniały Lekarz przez duże L.Takich lekarzy jak Pan Doktor nie jest wielu. Znalazł czas w godzinach swojej pracy aby porozmawiać ze mną i moją żoną która też jest pracownikiem służy zdrowia o mojej chorobie. Wytłumaczył jak będzie wyglądał zabieg chemoembolizacji. Czego można się spodziewać. Jakie mogą być objawy po zabiegu
Szczerze polecam tego SPECJALISTĘ
Opinia dodana przez: Lech