Radioterapeuta Kraków

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27

Wspaniała lekarka. Kompetencja, empatia, wiedza, pełny profesjonalizm i właściwe podejście do pacjentów. Nigdy nie odmawia pomocy , wszystko jasno tłumaczy . Dla mnie to bardzo cenne.
Polecam serdecznie i dziękuję

Polecam serdecznie i dziękuję

Opinia dodana przez: Hanna

prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski

Ginekolog położnik, Radioterapeuta

ulica Garncarska 1

Witam. Jestem pacjentką prof. dr hab. n. med.

Witam. Jestem pacjentką prof. dr hab. n. med.
Kazimierz Karolewski. Jest to profesor o bardzo wielkim sercu. Całą swoją wiedzę umie wykorzystać w jak najbardziej odpowiedni sposób. Jest osobą życzliwą i bardzo wyrozumiałą. Jego słowa płyną prosto z serca co daje siłę do walki z chorobą, a uśmiech, który nie znika z Jego twarzy otuchę. Jest prawdziwym profesjonalistą. To dzięki Profesowi Karolewskiemu pokonałam chorobę. Dziękuję Mu z całego serca i życzę dalszych sukcesów zawodowych, pomyślności w życiu osobistym oraz dużo, dużo zdrowia. Kinga

Opinia dodana przez: Kinga

ul. Obozowa 45A/5

Fachowiec i człowiek o otwartej głowie. Jestem zdumiona ze są tacy lekarze - zaangażowani, pochodzący do pacjenta bardzo kompleksowo, szukajacy rozwiązania w sytuacjach gdy inni lekarze, w tym również z tytułem profesora nie chcieli się pochylić nad trudnym przypadkiem. Niezwykle kulturalny, uprzejmy, taktowny, ale przede wszystkim bardzo madry i dobrczłowiek.

Opinia dodana przez: anna Smal-Rajca

ulica Madalińskiego 5/2

św. Benedykta 10

ulica Garncarska 1

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA