lekarz Radosław Bartosz

3,5

Jestem bardzo zadowolona . Doktor jest serdeczny . Dba o komfort swojego pacjenta podczas zabiegów . Wykonuje zabiegi w sposób delikatny i bezbolesny, co, w przypadku chirurga szczękowego i dentysty, jest bezcenne Do pacjentów podchodzi indywidualnie i z rozwagą . Jest kompetentny, skupiony na pracy. Doceniam to i mam do doktora Bartosza zaufanie . Polecam

Polecam

Lekarz jak najbardziej kompetentny. Ma ogromną wiedzę i umiejętności nie tylko stomatologiczne. Potrafił mnie uspokoić przed wyrwaniem zęba, a sam zabieg był szybki i całkowicie bezbolesny. Plan leczenia który z nim ustaliłam jest konkretny i w miarę niedrogi. Polecam go gorąco.

Czy możesz rozwinąć te informacje proszę. Może ktoś jeszcze wyrazi swoją, rozpoczęłam leczenie u tego lekarza i jestem ciekawa jaki macie doświadczenia

Czy możesz rozwinąć te informacje proszę.

Jestem bardzo niezadowolony z leczenia u tego pana doktora! Od początku same problemy,głównie implantologiczne,bo doktor podejmuje dziwne leczenie i mam wrażenie że nie do końca zdaje sobie sprawę ze swoich działań. W efekcie,z problemami,wylądowałem w innym gabinecie,ale na szczęście u porządnego doktora.