lekarz Radosław Bartosz

2,7
2,7

Trochę się obawiałem przed wizytą po przeczytaniu opinii. Wizyta w declinic. Lekarz może i podchodzi szybko do pacjenta. Obawy rosły, bo nawet nie zastanawiał się za bardzo na niczym. Wcześniej kilku lekarzy mnie odesłało, nie podejmą się wyrwania 8. 5 minut i po strachu. Gdzie inny lekarz przy wyrywaniu 8 rok temu walczył 1.5h. Po wyrwaniu zęba na drugi dzień bez bólu. Jak dla mnie lekarz do polecenia.

Zdecydowanie nie polecam. Pośpiech, arogancja i słaby kontakt z pacjentem. Cały zabieg wyrwania dwóch ósemek trwał niecałe 20 minut - i to licząc z rozmową przed i po. Bolało już wkłucie znieczulenia, podczas ekstrakcji kilka razy poczułem silny ból z nerwu. Nie dostałem wytycznych co do zachowania po wyjściu z gabinetu. Prawie zapaliłem przez to papierosa, ale coś mnie tknęło i na szczęście sprawdziłem, że grozi to nieprzyjemnymi komplikacjami. O wszystko, co przyszło mi do głowy, musiałem wypytać, łącznie ze stosowaniem antybiotyku. Dostałem odpowiedź, że "zgodnie z ulotką", a na ulotce - że zgodnie z zaleceniami lekarza. Z pośpiechu pan Bartosz wszył mi nierozpuszczalne szwy, mimo że powiedział, że są rozpuszczalne. Przez 2 tygodnie miałem twarz spuchniętą jak balon, cały czas czułem ból. Złe szwy zauważyła dopiero higienistka podczas naświetlania, które miało zmniejszyć ból i opuchliznę. Byłem chyba ostatnim pacjentem i pani z recepcji 30 minut przed wizytą dzwoniła, czy nie mógłbym być wcześniej, co znaczy, że pan Bartosz musiał po prostu jak najszybciej wyjść. Niestety kosztem jakości wizyty. Dodatkowo miał arogancko-nieprzyjemny sposób bycia, był też niezbyt miły dla higienistki. Generalnie czułem się jakbym był u dentysty z NFZ i wiele się namęczyłem później, gdy dziąsła nie goiły się i bolały przez złe szwy.

Doktor wykonuje zabiegi w ciągłym pośpiechu. Jest nieprzyjemny i nerwowy. Pan Bartosz bardzo mocno spóźnia się na wizyty nie szanując czasu pacjenta, ciągle się spieszy. Nie ma kontaktu z pacjentem o niczym nie informuje i zdawkowo odpowiada na zadawane pytania. Czułem się jakbym był na wizycie na nfz, a nie oszukujmy się ceny u doktora są wysokie. Mam dużo wyrozumiałości w sobie, ale dawno nie byłem tak bardzo niezadowolony z usługi. Negatywne konsekwencje zabiegu odczuwam cały czas. NIE POLECAM.

Jestem bardzo zadowolona . Doktor jest serdeczny . Dba o komfort swojego pacjenta podczas zabiegów . Wykonuje zabiegi w sposób delikatny i bezbolesny, co, w przypadku chirurga szczękowego i dentysty, jest bezcenne Do pacjentów podchodzi indywidualnie i z rozwagą . Jest kompetentny, skupiony na pracy. Doceniam to i mam do doktora Bartosza zaufanie . Polecam

Polecam

Czy możesz rozwinąć te informacje proszę. Może ktoś jeszcze wyrazi swoją, rozpoczęłam leczenie u tego lekarza i jestem ciekawa jaki macie doświadczenia

Czy możesz rozwinąć te informacje proszę.

Lekarz jak najbardziej kompetentny. Ma ogromną wiedzę i umiejętności nie tylko stomatologiczne. Potrafił mnie uspokoić przed wyrwaniem zęba, a sam zabieg był szybki i całkowicie bezbolesny. Plan leczenia który z nim ustaliłam jest konkretny i w miarę niedrogi. Polecam go gorąco.

Jestem bardzo niezadowolony z leczenia u tego pana doktora! Od początku same problemy,głównie implantologiczne,bo doktor podejmuje dziwne leczenie i mam wrażenie że nie do końca zdaje sobie sprawę ze swoich działań. W efekcie,z problemami,wylądowałem w innym gabinecie,ale na szczęście u porządnego doktora.