lekarz Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

Bylismy z córką u Pana doktora - Pan doktor podszedł do skomplikowanego przypadku naszego dziecka z dużym ciepłem i według nas z ogromnym profesjonalizmem . Rezultat okazał się wspaniały , nasze dziecko od ponad roku jest w pełni zdrowe. Dziekujemy serdecznie za wielkie poswiecenie i ogromne gorace serce.

Lekarz z powołania. Wszyscy lekarze powinni być tacy dla swoich biednych, małych pacjentów :)) Polecam

Przemiły lekarz, serdeczny, sama Jego obecność powoduje że dziecko czuje się bezpiecznie i zapomina o lęku. Po zabiegu również dba o swoich podopiecznych. Bardzo jesteśmy Mu wdzięczni. Polecamy !!:))

Doktor operowała moją córkę. Nie było żadnych komplikacji. Operacja i opieka pooperacyjna przeprowadzona wzorowo.

Pan Dr. Klempous jest wspaniałym lekarzem, jest fachowy, cierpliwy, troskliwy, ma indywidualne podejście do maluszków. Oby było więcej takich lekarzy! - Matka maluszka

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Zabieg przeprowadził sprawnie i bez powikłań. Miły, sympatyczny i z podejściem do dzieci. Polecam

Miły sympatyczny młody człowiek. Przy tym bardzo dobry specjalista. Czuć, że dobro pacjenta jest dla niego najważniejsze. Zawsze służy pomocą bez względu na porę dnia...... Serdecznie polecam

Profesjonalista, konkretny,bardzo sympatyczny i uprzejmy dla rodziców jak i dla dzieci. Zakwalifikował syna do zabiegu stulejki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki. Polecamy doktora Klempousa

Bardzo kontaktowy lekarz. Nie mogę mu wystawić innej oceny jak tylko bardzo dobry, szybko doprowadził do sprawności mojego syna. Polecam!!!!

wspaniały chirurg, doskonale radzi sobie z dziećmi, córka bardzo go polubiła. polecamy - Teresa Gorzelak