lekarz Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

wspaniały człowiek, bardzo miły ze świtnym podejściem do dzieci, bardzo szybko zauważyłam poprawę stanu nóżek mojego synka. polecamy

Wyjątkowo miły a oprócz tego bardzo kompetentny chirurg. Poświęca dziecku bardzo dużo uwagi, uspokaja rodzica

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki pana doktora, chodzimy z córką od pół roku i widać efekty - poprawa szpotawości stóp. Super podejście do dzieci.

Kiedy mój syn złamał rękę dr Radosław Klempous zajął się nim kompleksowo. Kompetentny lekarz z odpowiednim podejściem do dzieci. Godny polecenia

Operował przepuklinę u mojego dziecka i mogę wiele dobrego o nim powiedzieć. Znakomity lekarz, godny polecenia :)) !!!!....

To rewelacyjny lekarz i bardzo się cieszę, że na niego trafiliśmy. Bardzo pogodny człowiek do którego pacjent ma zaufanie. Polecamy :))

Zszywał córce rozcięcie na nosku i świetnie, bardzo sprawnie poszło. Widać, że Pan dr Radosław Klempous ma ogromną wiedzę i umiejętności. Przyjmuje w CDM Medix we Wrocławiu. Polecam!!!!!! - Katarzyna