lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wspaniały chirurg naczyniowy, zabiegi operacyjne wykonuje z mistrzowską precyzją, całym sercem oddany pacjentowi. Składam serdeczne podziękowania za przeprowadzenie tak trudnej operacji jak moja, życzę Panu dalszych wspaniałych sukcesów. Pozdrawiam, Krystyna z Suwałk

Wspaniały specjalista .Współpracujemy z moją chorobą Raynauda od 11 lat.Jestem bardzo wdzięczna za leczenie mnie.Życzę każdemu choremu takiego lekarza.

Wybitny specjalista w swojej dziedzinie i serdeczny człowiek. Dziękuję Panie Doktorze za drugie życie . Waldemar Kruszewski.